Standard heeft plan met sterkhouder: "Dan gratis weg"

door
Standard heeft plan met sterkhouder:

Bij Standard mochten Selim Amallah en Nicolas Raskin van het bestuur niet meer voor de A-ploeg spelen nadat ze beslisten om hun aflopende contract niet te verlengen. Zij werden in januari verkocht aan Real Valladolid en Rangers FC. Voor een andere speler maakt de club wellicht wel een uitzondering.


Standard heeft met Kostas Laifis een ervaren centrale verdediger in de rangen. De 29-jarige Cyprioot is een belangrijke schakel in het team van Ronny Deila en heeft een contract dat nog doorloopt tot medio 2024. Verlengen of vertrekken? Neen, de centrale verdediger lijkt nog één jaar in de Vurige Stede te gaan voetballen.

ERVAREN MEERWAARDE

Laifis, die een pittig loon heeft, lijkt een uitzondering op de regel te worden. Wellicht omdat hij geen al te grote transferwaarde meer heeft. Zo weet onze redactie dat Ferençvaros afgelopen zomer een bod deed, maar de 1 miljoen euro die Standard vroeg was, was te hoog. Geen enkel ander team hapte.

Sportief directeur Fergal Harkin liet in La Capitale verstaan dat de kans bestaat dat Laifis nog een jaar voor Standard speelt en dat hij dan als dank voor bewezen diensten de club gratis mag verlaten in de zomer van 2024. Laifis zou zo nog een jaar zijn ervaring kunnen doorgeven aan de jongeren. Standard wil ook nog wat ervaring in de ploeg houden en Laifis toont op het veld dat hij nog steeds een toegevoegde waarde is. De linksvoetige verdediger speelde tot op heden al 246 wedstrijden voor de Luikenaars. 

LEES OOK: Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

Een goed plan van Standard?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

117
117
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

195
195
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

102
102
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

97
97
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

262
262
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

59
59
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

140
140
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

467
467
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

146
146
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

295
295
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

498
498
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

185
185
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

102
102
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

169
169
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

150
150
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

416
416
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

194
194
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

755
755
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

679
679
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

368
368
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

617
617
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

196
196
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

426
426
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

648
648

Meer sportnieuws