'Man United lanceert transferoffensief van 250 miljoen'

door
'Man United lanceert transferoffensief van 250 miljoen'

Manchester United pakte afgelopen zondag sinds lang nog eens een prijs. De Red Devils versloegen in de finale van de League Cup Newcastle met 2-0. Ook in de Premier League draait het goed met een derde plaats. United wil echter terug naar de absolute top en is daarvoor bereid zwaar te investeren.


In Manchester denken ze al volop aan het volgende seizoen en enkele nieuwe aanwinsten. Coach Erik ten Hag zou volgens Fichajes 250 miljoen euro mogen uitgeven. Dat geld zou de Engelse club willen investeren in drie pionnen: Gonçalo Ramos (Benfica), Victor Osimhen (Napoli) en Frenkie de Jong (FC Barcelona). Met die pionnen zou United volgend seizoen willen meedingen naar de Engelse titel.

Ramos liet zich opmerken op het WK met Portugal. Hij scoorde bij zijn debuut in de achtste finales meteen een hattrick tegen Zwitserland. Oshimen is dan weer aan een fantastisch seizoen bezig bij Napoli. De Nigeriaan scoort aan de lopende band en is met zijn ploeg op weg naar de Italiaanse titel. De Jong is dan weer een zo goed als vaste pion in het elftal van Xavi en is met Barça goed op weg naar succes in La Liga.

VOORIN
Vooral voorin wil United er al een hele tijd iets bij. Ten Hag en co haalden Wout Weghorst op huurbasis, maar een echte diepe spits van het allerhoogste niveau loopt er momenteel niet rond op Old Trafford. Oshimen lijkt in dat opzicht de geschikte man om die leemte in te vullen. Afwachten of United eruit raakt met Napoli en de ex-speler van Charleroi de stap naar Engeland zal zetten. 

LEES OOK: Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Wie moet United zeker halen?

Meest recent

'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

0
0
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

24
24
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

180
180
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

222
222
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

292
292
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

224
224
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

540
540
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

84
84
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

311
311
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

57
57
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

116
116
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

147
147
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

205
205
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

587
587
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

344
344
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

219
219
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

476
476
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

294
294
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

283
283
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

285
285
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

705
705
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

217
217
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

139
139

Meer sportnieuws