'Transferdroom Arteta nachtmerrie voor Trossard'

365 stemmen
'Transferdroom Arteta nachtmerrie voor Trossard'

Leandro Trossard heeft zijn draai bij Arsenal FC in een mum van tijd gevonden. Afgelopen weekend nog behoorde de Rode Duivel tegen Leicester City bij de grote uitblinkers van de leider in de Premier League. Maar mogelijk krijgt hij er in het komende seizoen een zware concurrent bij.


Nadat hij bij Brighton in conflict was geraakt met coach Roberto De Zerbi, versierde Trossard in het slot van de wintermercato een droomtransfer naar het Emirates Stadium. En hoewel hij er geen vaste titularis is, liet de oud-aanvoerder van KRC Genk al heel wat mooie dingen zien. Maar de concurrentie bij een topclub als Arsenal is bijzonder groot. En naar de komende jaargang toe wordt die concurrentie mogelijk nog wat groter.

Omdat de Gunners quasi zeker zijn van Champions League-voetbal, zou coach Mikel Arteta er voor volgend seizoen graag nog een aanvaller bij willen. En volgens 90 Minutes heeft de Spanjaard daarvoor zijn zinnen gezet op een oude bekende. Naar verluidt wil hij niemand minder dan Raheem Sterling naar zijn club willen halen. De twee werkten al nauw samen toen Arteta nog assistent-trainer was bij Manchester City.

MOEILIJKE SITUATIE BIJ CHELSEA
Afgelopen zomer maakte Sterling nog de overstap naar Chelsea FC, maar zijn transfer is er vooralsnog geen doorslaand succes. Bovendien dreigen de Blues naast Europees voetbal te grijpen, waardoor hun selectie flink zal afgeslankt moeten worden. En dus zou Arsenal wel eens een slag kunnen slaan. Voor Trossard zou de eventuele komst van Sterling wel slecht nieuws betekenen vermits beide spelers op soortgelijke posities uit de voeten kunnen en gelijkaardige types zijn.

LEES OOK: 'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Trossard moet een vaste basisplek krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

13
13
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

129
129
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

25
25
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

19
19
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

50
50
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

90
90
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

171
171
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

688
688
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

129
129
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

214
214
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

171
171
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

156
156
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

270
270
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

48
48
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

182
182
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

517
517
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

255
255
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

238
238
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

142
142
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

474
474
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

346
346
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

154
154
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

145
145

Meer sportnieuws