'Transferdroom Arteta nachtmerrie voor Trossard'

365 stemmen
'Transferdroom Arteta nachtmerrie voor Trossard'

Leandro Trossard heeft zijn draai bij Arsenal FC in een mum van tijd gevonden. Afgelopen weekend nog behoorde de Rode Duivel tegen Leicester City bij de grote uitblinkers van de leider in de Premier League. Maar mogelijk krijgt hij er in het komende seizoen een zware concurrent bij.


Nadat hij bij Brighton in conflict was geraakt met coach Roberto De Zerbi, versierde Trossard in het slot van de wintermercato een droomtransfer naar het Emirates Stadium. En hoewel hij er geen vaste titularis is, liet de oud-aanvoerder van KRC Genk al heel wat mooie dingen zien. Maar de concurrentie bij een topclub als Arsenal is bijzonder groot. En naar de komende jaargang toe wordt die concurrentie mogelijk nog wat groter.

Omdat de Gunners quasi zeker zijn van Champions League-voetbal, zou coach Mikel Arteta er voor volgend seizoen graag nog een aanvaller bij willen. En volgens 90 Minutes heeft de Spanjaard daarvoor zijn zinnen gezet op een oude bekende. Naar verluidt wil hij niemand minder dan Raheem Sterling naar zijn club willen halen. De twee werkten al nauw samen toen Arteta nog assistent-trainer was bij Manchester City.

MOEILIJKE SITUATIE BIJ CHELSEA
Afgelopen zomer maakte Sterling nog de overstap naar Chelsea FC, maar zijn transfer is er vooralsnog geen doorslaand succes. Bovendien dreigen de Blues naast Europees voetbal te grijpen, waardoor hun selectie flink zal afgeslankt moeten worden. En dus zou Arsenal wel eens een slag kunnen slaan. Voor Trossard zou de eventuele komst van Sterling wel slecht nieuws betekenen vermits beide spelers op soortgelijke posities uit de voeten kunnen en gelijkaardige types zijn.

LEES OOK: 'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Trossard moet een vaste basisplek krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

5
5
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

31
31
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

16
16
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

134
134
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

61
61
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

473
473
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

36
36
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

205
205
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

192
192
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

428
428
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

406
406
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

422
422
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

72
72
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

100
100
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

165
165
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

88
88
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

207
207
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

134
134
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

263
263
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

529
529
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

327
327
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33

Meer sportnieuws