Parker bezorgt zich lastig dilemma bij Club Brugge

door
Parker bezorgt zich lastig dilemma bij Club Brugge

Na de broodnodige overwinning tegen AA Gent, is de rust ietwat teruggekeerd bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag krijgt de uitredende kampioen zelfs een uitgelezen kans om extra vertrouwen te danken tegen staartploeg KV Oostende. Al blijft het afwachten met welke basiself de Bruggelingen voor de dag zullen komen.


Door de volle buit te nemen tegen de rivaal uit Gent, wist coach Scott Parker zijn hachje voorlopig te redden. Maar van een type-ploeg is bij de Engelse trainer voorlopig toch nog geen sprake. Door de blessure van Jack Hendry is hij allicht opnieuw genoodzaakt om zijn defensie weer aan te passen. En ook op het middenveld moet Parker een lastige knoop doorhakken.

Afgelopen weekend koos de Brugse trainer voor een onuitgegeven driehoek met Casper Nielsen in de rug van Hans Vanaken en Kamal Sowah. Die laatste kon niet bepaald overtuigen, maar Nielsen speelde wel een puike wedstrijd. De Deense middenvelder kende één van zijn betere wedstrijden sinds de jaarwissel. "Hij creëerde meer schwung. Dat had Club echt wel nodig, dat er meer beweging was", liet Filip Joos verstaan bij Extra Time. "Hij is een betere '6' dan een '8'", vulde Gert Verheyen aan.

FACTOR ONYEDIKA
Nielsen werd als 'nummer 6' uitgespeeld omdat Raphael Onyedika ontbrak wegens ziekte. Maar de Nigeriaan is normaal gezien snel weer terug. En dus zal Parker een lastige keuze moeten maken. Houdt hij in de komende duels aan Nielsen als controlerende middenvelder? Grijpt hij terug naar de zekerheid van Onyedika? Krijgt Mats Rits weldra een nieuwe kans? Of wordt Denis Odoi nog eens onder het stof gehaald?

LEES OOK: 'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nielsen moet op de '6' blijven staan ...

Meest recent

Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

5
5
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

25
25
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

57
57
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

89
89
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

231
231
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

56
56
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

24
24
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

61
61
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

122
122
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

25
25
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

331
331
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

274
274
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

435
435
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

409
409
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

366
366
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

161
161
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

411
411
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

308
308
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

797
797
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

408
408
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

66
66
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

96
96

Meer sportnieuws