Parker bezorgt zich lastig dilemma bij Club Brugge

door
Parker bezorgt zich lastig dilemma bij Club Brugge

Na de broodnodige overwinning tegen AA Gent, is de rust ietwat teruggekeerd bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag krijgt de uitredende kampioen zelfs een uitgelezen kans om extra vertrouwen te danken tegen staartploeg KV Oostende. Al blijft het afwachten met welke basiself de Bruggelingen voor de dag zullen komen.


Door de volle buit te nemen tegen de rivaal uit Gent, wist coach Scott Parker zijn hachje voorlopig te redden. Maar van een type-ploeg is bij de Engelse trainer voorlopig toch nog geen sprake. Door de blessure van Jack Hendry is hij allicht opnieuw genoodzaakt om zijn defensie weer aan te passen. En ook op het middenveld moet Parker een lastige knoop doorhakken.

Afgelopen weekend koos de Brugse trainer voor een onuitgegeven driehoek met Casper Nielsen in de rug van Hans Vanaken en Kamal Sowah. Die laatste kon niet bepaald overtuigen, maar Nielsen speelde wel een puike wedstrijd. De Deense middenvelder kende één van zijn betere wedstrijden sinds de jaarwissel. "Hij creëerde meer schwung. Dat had Club echt wel nodig, dat er meer beweging was", liet Filip Joos verstaan bij Extra Time. "Hij is een betere '6' dan een '8'", vulde Gert Verheyen aan.

FACTOR ONYEDIKA
Nielsen werd als 'nummer 6' uitgespeeld omdat Raphael Onyedika ontbrak wegens ziekte. Maar de Nigeriaan is normaal gezien snel weer terug. En dus zal Parker een lastige keuze moeten maken. Houdt hij in de komende duels aan Nielsen als controlerende middenvelder? Grijpt hij terug naar de zekerheid van Onyedika? Krijgt Mats Rits weldra een nieuwe kans? Of wordt Denis Odoi nog eens onder het stof gehaald?

LEES OOK: 'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Nielsen moet op de '6' blijven staan ...

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

22
22
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

47
47
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

73
73
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

24
24
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

116
116
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

110
110
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

61
61
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

109
109
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

138
138
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

549
549
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

167
167
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

449
449
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

86
86
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

474
474
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

132
132
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

136
136
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

276
276
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

806
806
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

224
224

Meer sportnieuws