Parker bezorgt zich lastig dilemma bij Club Brugge

door
Parker bezorgt zich lastig dilemma bij Club Brugge

Na de broodnodige overwinning tegen AA Gent, is de rust ietwat teruggekeerd bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag krijgt de uitredende kampioen zelfs een uitgelezen kans om extra vertrouwen te danken tegen staartploeg KV Oostende. Al blijft het afwachten met welke basiself de Bruggelingen voor de dag zullen komen.


Door de volle buit te nemen tegen de rivaal uit Gent, wist coach Scott Parker zijn hachje voorlopig te redden. Maar van een type-ploeg is bij de Engelse trainer voorlopig toch nog geen sprake. Door de blessure van Jack Hendry is hij allicht opnieuw genoodzaakt om zijn defensie weer aan te passen. En ook op het middenveld moet Parker een lastige knoop doorhakken.

Afgelopen weekend koos de Brugse trainer voor een onuitgegeven driehoek met Casper Nielsen in de rug van Hans Vanaken en Kamal Sowah. Die laatste kon niet bepaald overtuigen, maar Nielsen speelde wel een puike wedstrijd. De Deense middenvelder kende één van zijn betere wedstrijden sinds de jaarwissel. "Hij creëerde meer schwung. Dat had Club echt wel nodig, dat er meer beweging was", liet Filip Joos verstaan bij Extra Time. "Hij is een betere '6' dan een '8'", vulde Gert Verheyen aan.

FACTOR ONYEDIKA
Nielsen werd als 'nummer 6' uitgespeeld omdat Raphael Onyedika ontbrak wegens ziekte. Maar de Nigeriaan is normaal gezien snel weer terug. En dus zal Parker een lastige keuze moeten maken. Houdt hij in de komende duels aan Nielsen als controlerende middenvelder? Grijpt hij terug naar de zekerheid van Onyedika? Krijgt Mats Rits weldra een nieuwe kans? Of wordt Denis Odoi nog eens onder het stof gehaald?

LEES OOK: Smaakmaker Club speelt zich in de kijker: "Hij verdient lof"

Nielsen moet op de '6' blijven staan ...

Meest recent

'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

14
14
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

99
99
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

91
91
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

235
235
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

207
207
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

56
56
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

64
64
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

92
92
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

36
36
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

234
234
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

117
117
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

458
458
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

248
248
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

111
111
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

490
490
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

654
654
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

99
99
'Club Brugge verrast en mikt op oude JPL-bekende'

Club Brugge wil zich deze mercato stevig versterken. De Bruggelingen gaan voor een flankaanvaller en ...

458
458
De Bruyne geschokt: Napoli zet alles op scherp

Hij kwam naar Napels om nog één keer écht te voetballen. Om te winnen, te ...

410
410
'OH Leuven wint jackpot: Premier League-miljoenen lonken'

Bij OH Leuven draaien ze alweer een bijzonder grijs seizoen. De club gaat spelers moeten verkopen om ...

86
86
Union SG aan de bak: Hubert 'bidt' voor deze toptransfer

Union SG kreeg al terecht veel lof voor zijn transfers, maar het afgelopen jaar sloegen ze ook de ...

85
85
Messi geeft heel verrassend toekomstplan prijs

Lionel Messi is nog steeds voortreffelijk bezig bij Inter Miami. De Argentijn is niet zinnens om ...

56
56
Standard in dubio: cashen of nieuw contract?

Bij Standard willen ze in 2026 eindelijk weer eens de top zes halen. De Rouches zullen dan beter ...

163
163

Meer sportnieuws