Parker bezorgt zich lastig dilemma bij Club Brugge

528 stemmen
Parker bezorgt zich lastig dilemma bij Club Brugge

Na de broodnodige overwinning tegen AA Gent, is de rust ietwat teruggekeerd bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag krijgt de uitredende kampioen zelfs een uitgelezen kans om extra vertrouwen te danken tegen staartploeg KV Oostende. Al blijft het afwachten met welke basiself de Bruggelingen voor de dag zullen komen.


Door de volle buit te nemen tegen de rivaal uit Gent, wist coach Scott Parker zijn hachje voorlopig te redden. Maar van een type-ploeg is bij de Engelse trainer voorlopig toch nog geen sprake. Door de blessure van Jack Hendry is hij allicht opnieuw genoodzaakt om zijn defensie weer aan te passen. En ook op het middenveld moet Parker een lastige knoop doorhakken.

Afgelopen weekend koos de Brugse trainer voor een onuitgegeven driehoek met Casper Nielsen in de rug van Hans Vanaken en Kamal Sowah. Die laatste kon niet bepaald overtuigen, maar Nielsen speelde wel een puike wedstrijd. De Deense middenvelder kende één van zijn betere wedstrijden sinds de jaarwissel. "Hij creëerde meer schwung. Dat had Club echt wel nodig, dat er meer beweging was", liet Filip Joos verstaan bij Extra Time. "Hij is een betere '6' dan een '8'", vulde Gert Verheyen aan.

FACTOR ONYEDIKA
Nielsen werd als 'nummer 6' uitgespeeld omdat Raphael Onyedika ontbrak wegens ziekte. Maar de Nigeriaan is normaal gezien snel weer terug. En dus zal Parker een lastige keuze moeten maken. Houdt hij in de komende duels aan Nielsen als controlerende middenvelder? Grijpt hij terug naar de zekerheid van Onyedika? Krijgt Mats Rits weldra een nieuwe kans? Of wordt Denis Odoi nog eens onder het stof gehaald?

LEES OOK: 'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Nielsen moet op de '6' blijven staan ...

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

59
59
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

57
57
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

41
41
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

131
131
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

404
404
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

558
558
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

501
501
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

88
88
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

413
413
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

558
558
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

70
70
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

242
242
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

470
470
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

739
739
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

227
227
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

577
577
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

758
758
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

631
631
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

744
744
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws