Parker bezorgt zich lastig dilemma bij Club Brugge

door
Parker bezorgt zich lastig dilemma bij Club Brugge

Na de broodnodige overwinning tegen AA Gent, is de rust ietwat teruggekeerd bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag krijgt de uitredende kampioen zelfs een uitgelezen kans om extra vertrouwen te danken tegen staartploeg KV Oostende. Al blijft het afwachten met welke basiself de Bruggelingen voor de dag zullen komen.


Door de volle buit te nemen tegen de rivaal uit Gent, wist coach Scott Parker zijn hachje voorlopig te redden. Maar van een type-ploeg is bij de Engelse trainer voorlopig toch nog geen sprake. Door de blessure van Jack Hendry is hij allicht opnieuw genoodzaakt om zijn defensie weer aan te passen. En ook op het middenveld moet Parker een lastige knoop doorhakken.

Afgelopen weekend koos de Brugse trainer voor een onuitgegeven driehoek met Casper Nielsen in de rug van Hans Vanaken en Kamal Sowah. Die laatste kon niet bepaald overtuigen, maar Nielsen speelde wel een puike wedstrijd. De Deense middenvelder kende één van zijn betere wedstrijden sinds de jaarwissel. "Hij creëerde meer schwung. Dat had Club echt wel nodig, dat er meer beweging was", liet Filip Joos verstaan bij Extra Time. "Hij is een betere '6' dan een '8'", vulde Gert Verheyen aan.

FACTOR ONYEDIKA
Nielsen werd als 'nummer 6' uitgespeeld omdat Raphael Onyedika ontbrak wegens ziekte. Maar de Nigeriaan is normaal gezien snel weer terug. En dus zal Parker een lastige keuze moeten maken. Houdt hij in de komende duels aan Nielsen als controlerende middenvelder? Grijpt hij terug naar de zekerheid van Onyedika? Krijgt Mats Rits weldra een nieuwe kans? Of wordt Denis Odoi nog eens onder het stof gehaald?

LEES OOK: Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Nielsen moet op de '6' blijven staan ...

Meest recent

Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

39
39
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

39
39
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

19
19
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

57
57
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

140
140
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

219
219
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

307
307
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

139
139
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

511
511
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

287
287
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

166
166
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

290
290
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

250
250
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

928
928
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

406
406
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

289
289
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

139
139
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

255
255
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

234
234
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

208
208
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

165
165
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

466
466
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

447
447
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

720
720
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

266
266

Meer sportnieuws