Gano luidt alarmbel bij Zulte Waregem: "Geen andere optie"

door
Gano luidt alarmbel bij Zulte Waregem:

Zinho Gano en Zulte Waregem staan dinsdagavond voor de wedstrijd van de waarheid in de Croky Cup. Na het verlies op eigen veld in de halve finales tegen KV Mechelen moet er gewonnen worden in het AFAS Stadion. Het zou een opsteker zijn in een seizoen waar het degradatiegevaar constant om de hoek loert.


Gano speelde afgelopen vrijdag een belangrijke in de Vlasico tegen KV Kortrijk. Hij gaf een assist en zette ook nog eens de gelijkmaker op het bord, goed voor 3-3. Met dat punt schiet Zulte Waregem echter bitter weinig op in de strijd tegen de degradatie. Dat beseft de spits zelf ook. "Altijd maar weer een gelijkspel, daar schiet je in onze situatie zo weinig mee op", verklaart Gano bij Het Laatste Nieuws.

Gano beseft dat Essevee nu punten zal moeten pakken tegen ploegen die veel hoger gerangschikt staan. "Drie op negen brengt ons niet dichter bij het behoud, dus zullen we nu moeten gaan winnen in wedstrijden waar we op papier moeilijkere tegenstanders krijgen. Een andere optie is er niet", aldus Gano. Maar eerst dus de bekerwedstrijd op het veld van KV Mechelen. Een goed resultaat daar zou Essevee een mentale boost kunnen geven die het mee kan nemen in de competitie.

OH LEUVEN

De eerstvolgende tegenstander van Zulte Waregem in de Jupiler Pro League luistert naar de naam OH Leuven (uit). Daarna staan er duels tegen AA Gent (thuis) en Standard (uit) op het programma. Na dat drieluik zal Essevee weten waar het aan toe is in de laatste rechte lijn van de JPL.

LEES OOK: Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zal Essevee zich redden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

69
69
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

27
27
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

111
111
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

61
61
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

102
102
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

287
287
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

131
131
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

204
204
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

483
483
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

117
117
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

753
753
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

277
277
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

227
227
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

516
516
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

124
124
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

428
428
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

268
268
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

741
741
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

207
207
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

671
671
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

115
115
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

114
114
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

264
264
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

71
71
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

182
182

Meer sportnieuws