Frutos ziet struikelblok in wederopstanding Anderlecht

door
Frutos ziet struikelblok in wederopstanding Anderlecht

Na een bijzonder turbulente periode vol sportieve tegenslagen en extra-sportieve perikelen, lijkt RSC Anderlecht momenteel weer op de goede weg te zijn. De recordkampioen beschikt zelfs over goede papieren om alsnog de Europe Play-Offs te halen. Al is die buit momenteel nog lang niet binnen.


Deelname aan de PO II zou in principe zelfs geen troostprijs mogen zijn voor een club met het palmares van Anderlecht. Maar na een bijzonder woelige eerste helft van het seizoen en zwakke start van het nieuwe kalenderjaar, zou het behalen van de top 8 al een succes zijn. Voor de sportieve beleidsbepalers zou dat bovendien een bevestiging betekenen dat ze op het goede pad zijn.

En de Waalse analist Stephane Streker heeft alvast vertrouwen in een goede afloop voor de Brusselaars. "Anderlecht heeft zich goed herpakt, vooral verdedigend gezien", klonk het bij La Tribune. "Ze zijn bezig aan een knappe remonte en zullen normaal gezien in de top 8 eindigen. Al moeten ze oppassen voor de ploegen achter hun."

EUROPESE BELASTING
Ook Nicolas Frutos gelooft in de kansen van zijn ex-club. Al ziet de Argentijn wel één potentieel struikelblok. "Anderlecht boekt resultaten door een defensieve stabiliteit. En met Islam Slimani hebben ze voorin een ander profiel gevonden. Hij doet Paars-Wit goed. Maar ze spelen in de Conference League nog twee duels tegen Villarreal en het is altijd lastig om wedstrijden te winnen na een Europese week."

LEES OOK: 'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Haalt Anderlecht de top 8?

Meest recent

Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

10
10
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

303
303
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

12
12
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

543
543
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

31
31
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

121
121
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

420
420
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

262
262
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

621
621
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

226
226
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

549
549
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

100
100
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

561
561
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

386
386
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

718
718
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

613
613
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

193
193
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

118
118
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

506
506
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

75
75
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

441
441
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

260
260
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

226
226
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

370
370
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

273
273

Meer sportnieuws