Frutos ziet struikelblok in wederopstanding Anderlecht

door
Frutos ziet struikelblok in wederopstanding Anderlecht

Na een bijzonder turbulente periode vol sportieve tegenslagen en extra-sportieve perikelen, lijkt RSC Anderlecht momenteel weer op de goede weg te zijn. De recordkampioen beschikt zelfs over goede papieren om alsnog de Europe Play-Offs te halen. Al is die buit momenteel nog lang niet binnen.


Deelname aan de PO II zou in principe zelfs geen troostprijs mogen zijn voor een club met het palmares van Anderlecht. Maar na een bijzonder woelige eerste helft van het seizoen en zwakke start van het nieuwe kalenderjaar, zou het behalen van de top 8 al een succes zijn. Voor de sportieve beleidsbepalers zou dat bovendien een bevestiging betekenen dat ze op het goede pad zijn.

En de Waalse analist Stephane Streker heeft alvast vertrouwen in een goede afloop voor de Brusselaars. "Anderlecht heeft zich goed herpakt, vooral verdedigend gezien", klonk het bij La Tribune. "Ze zijn bezig aan een knappe remonte en zullen normaal gezien in de top 8 eindigen. Al moeten ze oppassen voor de ploegen achter hun."

EUROPESE BELASTING
Ook Nicolas Frutos gelooft in de kansen van zijn ex-club. Al ziet de Argentijn wel één potentieel struikelblok. "Anderlecht boekt resultaten door een defensieve stabiliteit. En met Islam Slimani hebben ze voorin een ander profiel gevonden. Hij doet Paars-Wit goed. Maar ze spelen in de Conference League nog twee duels tegen Villarreal en het is altijd lastig om wedstrijden te winnen na een Europese week."

LEES OOK: Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Haalt Anderlecht de top 8?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

15
15
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

73
73
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

196
196
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

309
309
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

314
314
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

71
71
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

235
235
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

204
204
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

179
179
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

489
489
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

311
311
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

562
562
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

583
583
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

678
678
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

140
140
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

552
552
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1243
1243
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

751
751
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

237
237
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

461
461
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

348
348
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

624
624
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1004
1004
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

352
352
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

851
851

Meer sportnieuws