Frutos ziet struikelblok in wederopstanding Anderlecht

door
Frutos ziet struikelblok in wederopstanding Anderlecht

Na een bijzonder turbulente periode vol sportieve tegenslagen en extra-sportieve perikelen, lijkt RSC Anderlecht momenteel weer op de goede weg te zijn. De recordkampioen beschikt zelfs over goede papieren om alsnog de Europe Play-Offs te halen. Al is die buit momenteel nog lang niet binnen.


Deelname aan de PO II zou in principe zelfs geen troostprijs mogen zijn voor een club met het palmares van Anderlecht. Maar na een bijzonder woelige eerste helft van het seizoen en zwakke start van het nieuwe kalenderjaar, zou het behalen van de top 8 al een succes zijn. Voor de sportieve beleidsbepalers zou dat bovendien een bevestiging betekenen dat ze op het goede pad zijn.

En de Waalse analist Stephane Streker heeft alvast vertrouwen in een goede afloop voor de Brusselaars. "Anderlecht heeft zich goed herpakt, vooral verdedigend gezien", klonk het bij La Tribune. "Ze zijn bezig aan een knappe remonte en zullen normaal gezien in de top 8 eindigen. Al moeten ze oppassen voor de ploegen achter hun."

EUROPESE BELASTING
Ook Nicolas Frutos gelooft in de kansen van zijn ex-club. Al ziet de Argentijn wel één potentieel struikelblok. "Anderlecht boekt resultaten door een defensieve stabiliteit. En met Islam Slimani hebben ze voorin een ander profiel gevonden. Hij doet Paars-Wit goed. Maar ze spelen in de Conference League nog twee duels tegen Villarreal en het is altijd lastig om wedstrijden te winnen na een Europese week."

LEES OOK: Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Haalt Anderlecht de top 8?

Meest recent

Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

30
30
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

99
99
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

223
223
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

210
210
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

168
168
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

219
219
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

190
190
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

277
277
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

337
337
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

504
504
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

241
241
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

300
300
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

331
331
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

410
410
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

262
262
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

350
350
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

657
657
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

461
461
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

156
156
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

172
172
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

904
904
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

390
390
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

85
85
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

361
361

Meer sportnieuws