'Tedesco haalt opvallende naam naar Rode Duivels'

door
'Tedesco haalt opvallende naam naar Rode Duivels'

Binnen minder dan een maandje is het zover, dan beginnen de Rode Duivels aan hun kwalificatiecampagne voor het Europees kampioenschap van 2024. En er zijn meer dan voldoende redenen om uit te kijken naar het eerste duel in Zweden. Daar gaat het Domenico Tedesco-tijdperk immers van start.


Nadat het WK in Qatar faliekant afliep, besloot Roberto Martinez om na zes jaar af te zwaaien als Belgisch bondscoach. En na een zoektocht van enkele weken tijd kwam de KBVB uiteindelijk uit bij Tedesco als opvolger. De oud-trainer van onder meer Schalke 04 en RB Leipzig is momenteel dan ook volop bezig met het scouten van zijn potentiële internationals. Afgelopen zaterdag zag hij Thibaut Courtois bijvoorbeeld aan het werk in de Madrileense derby. 

Ondertussen staat om de nieuwe trainerstaff bijna op punt. Eerder raakte al bekend dat Tedesco met Andreas Hinkel en Max Urwantschky, een eigen T2 en keeperstrainer zou meenemen. Hun komst wordt normaal gezien snel afgerond. Maar er is nog een extra kracht onderweg. Zo meldt SudPresse dat ook Thomas Schneider aan de slag zal gaan bij de Duivels.

RECHTERHAND LÖW
De oud-verdediger speelde nagenoeg zijn volledige carrière voor VfB Stuttgart, waar hij ook zijn eerste grote trainersavontuur aanging. Vervolgens was hij echter jarenlang actief als assistent-bondscoach van Joachim Löw bij de Duitse nationale ploeg. Ook werkte hij als scout bij de Duitse bond. Al zijn ervaring van bij Die Mannschaft mag Schneider nu bij de Duivels gaan delen. Met zijn komst lijkt de staf van Tedesco helemaal compleet.

LEES OOK: Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Er zou minstens één Belg in de omkadering moeten zitten ...

Meest recent

Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

18
18
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

27
27
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

116
116
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

47
47
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

293
293
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

105
105
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

723
723
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

159
159
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

649
649
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

67
67
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

173
173
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

226
226
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

179
179
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

571
571
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

207
207
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

266
266
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

558
558
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

209
209
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

174
174
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws