Boskamp vernietigend voor JPL-coach: "Wat komt die man hier doen?"

door
Boskamp vernietigend voor JPL-coach:

De wedstrijd tegen AA Gent kan misschien wel de laatste zijn voor Scott Parker bij Club Brugge. De 42-jarige Engelsman staat onder zware druk in West-Vlaanderen en een verlies tegen de Buffalo’s zou wel eens zijn ontslag kunnen inleiden.


Johan Boskamp is ook van mening dat Parker zondag zijn laatste wedstrijd kan coachen voor Club Brugge. De Nederlander spreekt in Het Belang van Limburg over een vermijdbaar ontslag omdat Club Brugge hem in de eerste plaats nooit had moeten binnenhalen. “Bij zijn voorstelling gaf hij al toe dat hij niets van het Belgisch voetbal wist. Wat komt die man hier dan doen?”

Het is een feit dat Engelse trainers - vooral in het recente verleden - zelden succesvol gebleken zijn in de Belgische competitie en dat was net waarvoor Boskamp waarschuwde tijdens de aanstelling van Parker bij Club Brugge. “De verantwoordelijkheid voor deze mislukking ligt bij de mensen die hem hebben aangenomen. Maar die blijven voorlopig mooi uit de wind. Het zou Mannaert en Verhaeghe sieren als ze de hand eens in eigen boezem zouden steken.”

Club Brugge zal het tegen AA Gent moeten stellen zonder twee sterkhouders. Andreas Skov Olsen is nog een tijdje buiten strijd en zal dus uiteraard niet in actie komen tegen AA Gent. Nog een opvallende afwezig: Raphael Onyedika. De defensieve middenvelder is een basispion, maar is al een aantal maanden op zoek naar zijn beste niveau. Het is niet bekend omwille van welke reden hij niet werd geselecteerd.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Heeft Boskamp gelijk?

Meest recent

'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

86
86
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

14
14
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

212
212
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

204
204
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

239
239
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

449
449
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

219
219
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

486
486
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

379
379
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

178
178
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

427
427
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

594
594
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

493
493
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

112
112
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

204
204
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

293
293
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

315
315
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

467
467
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

89
89
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

465
465
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

444
444
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

113
113
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

731
731
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

431
431

Meer sportnieuws