Boskamp vernietigend voor JPL-coach: "Wat komt die man hier doen?"

door
Boskamp vernietigend voor JPL-coach:

De wedstrijd tegen AA Gent kan misschien wel de laatste zijn voor Scott Parker bij Club Brugge. De 42-jarige Engelsman staat onder zware druk in West-Vlaanderen en een verlies tegen de Buffalo’s zou wel eens zijn ontslag kunnen inleiden.


Johan Boskamp is ook van mening dat Parker zondag zijn laatste wedstrijd kan coachen voor Club Brugge. De Nederlander spreekt in Het Belang van Limburg over een vermijdbaar ontslag omdat Club Brugge hem in de eerste plaats nooit had moeten binnenhalen. “Bij zijn voorstelling gaf hij al toe dat hij niets van het Belgisch voetbal wist. Wat komt die man hier dan doen?”

Het is een feit dat Engelse trainers - vooral in het recente verleden - zelden succesvol gebleken zijn in de Belgische competitie en dat was net waarvoor Boskamp waarschuwde tijdens de aanstelling van Parker bij Club Brugge. “De verantwoordelijkheid voor deze mislukking ligt bij de mensen die hem hebben aangenomen. Maar die blijven voorlopig mooi uit de wind. Het zou Mannaert en Verhaeghe sieren als ze de hand eens in eigen boezem zouden steken.”

Club Brugge zal het tegen AA Gent moeten stellen zonder twee sterkhouders. Andreas Skov Olsen is nog een tijdje buiten strijd en zal dus uiteraard niet in actie komen tegen AA Gent. Nog een opvallende afwezig: Raphael Onyedika. De defensieve middenvelder is een basispion, maar is al een aantal maanden op zoek naar zijn beste niveau. Het is niet bekend omwille van welke reden hij niet werd geselecteerd.

LEES OOK: Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Heeft Boskamp gelijk?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

51
51
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

15
15
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

31
31
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

140
140
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

196
196
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

168
168
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

259
259
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

77
77
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

171
171
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

174
174
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

947
947
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

114
114
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

336
336
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

482
482
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

238
238
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

271
271
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

426
426
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

710
710

Meer sportnieuws