Boskamp vernietigend voor JPL-coach: "Wat komt die man hier doen?"

1340 stemmen
Boskamp vernietigend voor JPL-coach:

De wedstrijd tegen AA Gent kan misschien wel de laatste zijn voor Scott Parker bij Club Brugge. De 42-jarige Engelsman staat onder zware druk in West-Vlaanderen en een verlies tegen de Buffalo’s zou wel eens zijn ontslag kunnen inleiden.


Johan Boskamp is ook van mening dat Parker zondag zijn laatste wedstrijd kan coachen voor Club Brugge. De Nederlander spreekt in Het Belang van Limburg over een vermijdbaar ontslag omdat Club Brugge hem in de eerste plaats nooit had moeten binnenhalen. “Bij zijn voorstelling gaf hij al toe dat hij niets van het Belgisch voetbal wist. Wat komt die man hier dan doen?”

Het is een feit dat Engelse trainers - vooral in het recente verleden - zelden succesvol gebleken zijn in de Belgische competitie en dat was net waarvoor Boskamp waarschuwde tijdens de aanstelling van Parker bij Club Brugge. “De verantwoordelijkheid voor deze mislukking ligt bij de mensen die hem hebben aangenomen. Maar die blijven voorlopig mooi uit de wind. Het zou Mannaert en Verhaeghe sieren als ze de hand eens in eigen boezem zouden steken.”

Club Brugge zal het tegen AA Gent moeten stellen zonder twee sterkhouders. Andreas Skov Olsen is nog een tijdje buiten strijd en zal dus uiteraard niet in actie komen tegen AA Gent. Nog een opvallende afwezig: Raphael Onyedika. De defensieve middenvelder is een basispion, maar is al een aantal maanden op zoek naar zijn beste niveau. Het is niet bekend omwille van welke reden hij niet werd geselecteerd.

LEES OOK: 'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

Heeft Boskamp gelijk?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

3
3
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

50
50
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

42
42
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

87
87
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

17
17
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

160
160
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

130
130
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

660
660
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

861
861
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

308
308
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

173
173
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

249
249
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

148
148
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

169
169
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

72
72
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

115
115
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

166
166
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

345
345
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1127
1127

Meer sportnieuws