KRC Genk zeker van de play-offs, Eupen en Cercle balen

85
KRC Genk zeker van de play-offs, Eupen en Cercle balen

KRC Genk heeft de rug weer weten te rechten na een 5 op 12. Het won vanavond met 3-0 van KV Oostende, maar Wouter Vrancken zag met Tolu Arokodare en Bryan Heynen twee spelers uitvallen. Genk is door deze zege wel al zeker van de Champions' play-offs.  In de andere partij hielden KAS Eupen en Cercle Brugge in evenwicht (2-2).


KRC Genk - KV Oostende 3-0

KRC Genk kreeg al snel een grote tegenvaller te verwerken want spits Arokodare moest na een tik al na acht minuten geblesseerd het veld verlaten. Even voordien had Munoz de Limburgers al op 1-0 gebracht. Het was al het zevende competitiedoelpunt voor de rechtsachter. Zeer mooie cijfers. Genk, dat ook de paal had getroffen via Paintsil, liet het nadien wat hangen. KV Oostende speelde zeer goed mee, maar Genk wist net voor de rust via invaller Samatta de 2-0 te scoren. Wedstrijd gespeeld.

In de tweede helft geen Heynen, ook hij moest naar de kant met een blessure. Toch een ferme tegenvaller voor Vrancken, maar hij zag dat zijn team vandaag efficiënt was. El Khannouss scoorde net na de rust de 3-0 en KVO zo helemaal kopje onder. Al zorgde de VAR nog even voor uitstel van executie, want het doelpunt werd niet goedgekeurd. Genk ging nadien weer op zijn lauweren rusten en KVO kreeg toch wel een aantal zeer goede kansen, maar Vandevoordt toonde dat hij dit seizoen een stap voorwaarts heeft gezet in zijn ontwikkeling. Hij wist de aansluitingstreffer te voorkomen. Genk had minder moeite met scoren en Trésor bood met zijn 18de assist Paintsil de verlossende 3-0 aan. Daar bleef het ook bij.

KAS Eupen - Cercle Brugge 2-2

Beide ploegen zorgden voor een zéér aantrekkelijke eerste helft met vier goals. Peeters bracht de thuisploeg op voorsprong, maar Francis reageerde snel met de gelijkmaker. Eupen wist nadien via Ndri weer de voorsprong bij elkaar te spelen, maar Cercle Brugge wist tien minuten later via Ueda weer op gelijke hoogte te komen. Dat was ook de ruststand.

Wie trok na de rust aan het langste eind? Niemand, want beide teams wisten niet meer te scoren. Eupen kan zo dus niet profiteren van het gelijkspel tussen KV Kortrijk en Zulte Waregem, en de nederlagen van KV Oostende en Seraing. Cercle Brugge doet dan weer een slechte zaak in de strijd om de top acht. Beide ploegen baalden dus wel na dit gelijkspel.

LEES OOK: "Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

Zullen de blessures bij Genk meevallen?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

53
53
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

55
55
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

77
77
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

72
72
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

143
143
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

197
197
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

74
74
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

101
101
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

212
212
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

103
103
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

959
959
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

163
163
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

108
108
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

396
396
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

435
435
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

417
417

Meer sportnieuws