'Liverpool heeft opvolger Klopp al in vizier'

door
'Liverpool heeft opvolger Klopp al in vizier'

Liverpool FC incasseerde afgelopen dinsdag een nieuwe mokerslag. In de Champions League liep de finalist van vorig seizoen tegen een 2-5-blamage aan op eigen veld tegen Real Madrid. Opnieuw dus een zware tegenslag waardoor zelfs de positie van coach Jürgen Klopp in vraag wordt gesteld.


Vorig seizoen was Liverpool lange tijd op koers voor de historische 'quadruple'. Het won toen beide Engelse bekers, strandde op een zucht van de landstitel en verloor in de finale van de Champions League nipt van Real. Maar die successen krijgen momenteel geen gepast vervolg. Mede door het nodige blessureleed zitten de Reds in een moeilijke periode. Ze zijn inmiddels uitgeschakeld in beide bekercompetities en in de Premier League staat de vice-kampioen slechts achtste.

En woensdag volgde in de Champions League dus een zoveelste teleurstelling. Bijgevolg wordt nu zelfs getwijfeld aan de toekomst van Klopp. De Duitse trainer is nochtans bijzonder geliefd binnen de club en leidde Liverpool de voorbije jaren naar grote successen. Bovendien verlengde hij eind vorig seizoen zijn contract tot medio 2026. Maar door de zwakke prestaties van dit seizoen wordt stilaan de vraag gesteld of er geen nood is aan een nieuwe wind op Anfield.

OPVOLGER UIT PREMIER LEAGUE
Bij het Italiaanse La Republicca gaat men echter nog een stap verder en beweert men dat Liverpool al een mogelijke opvolger in het vizier heeft. Zo zouden de Reds erg gecharmeerd zijn door Roberto De Zerbi. De Italiaan is sinds het najaar bij Brighton aan de slag en levert daar goed werk. Hij is evenwel niet de enige coach op het lijstje van LFC, ook de naam van de clubloze Mauricio Pochettino staat genoteerd. Desondanks lijkt een ontslag van Klopp voorlopig nog niet aan de orde, ten vroegste pas na het seizoen zou zijn positie geëvalueerd worden.

LEES OOK: ‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

Liverpool heeft nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

7
7
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

17
17
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

12
12
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

99
99
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

102
102
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

111
111
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

285
285
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

380
380
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

52
52
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

102
102
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

285
285
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

123
123
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

192
192
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

214
214
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

386
386
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

398
398
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

258
258
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

196
196
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

74
74
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

75
75
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

658
658
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

226
226
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

334
334
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

272
272
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

419
419

Meer sportnieuws