'Liverpool heeft opvolger Klopp al in vizier'

door
'Liverpool heeft opvolger Klopp al in vizier'

Liverpool FC incasseerde afgelopen dinsdag een nieuwe mokerslag. In de Champions League liep de finalist van vorig seizoen tegen een 2-5-blamage aan op eigen veld tegen Real Madrid. Opnieuw dus een zware tegenslag waardoor zelfs de positie van coach Jürgen Klopp in vraag wordt gesteld.


Vorig seizoen was Liverpool lange tijd op koers voor de historische 'quadruple'. Het won toen beide Engelse bekers, strandde op een zucht van de landstitel en verloor in de finale van de Champions League nipt van Real. Maar die successen krijgen momenteel geen gepast vervolg. Mede door het nodige blessureleed zitten de Reds in een moeilijke periode. Ze zijn inmiddels uitgeschakeld in beide bekercompetities en in de Premier League staat de vice-kampioen slechts achtste.

En woensdag volgde in de Champions League dus een zoveelste teleurstelling. Bijgevolg wordt nu zelfs getwijfeld aan de toekomst van Klopp. De Duitse trainer is nochtans bijzonder geliefd binnen de club en leidde Liverpool de voorbije jaren naar grote successen. Bovendien verlengde hij eind vorig seizoen zijn contract tot medio 2026. Maar door de zwakke prestaties van dit seizoen wordt stilaan de vraag gesteld of er geen nood is aan een nieuwe wind op Anfield.

OPVOLGER UIT PREMIER LEAGUE
Bij het Italiaanse La Republicca gaat men echter nog een stap verder en beweert men dat Liverpool al een mogelijke opvolger in het vizier heeft. Zo zouden de Reds erg gecharmeerd zijn door Roberto De Zerbi. De Italiaan is sinds het najaar bij Brighton aan de slag en levert daar goed werk. Hij is evenwel niet de enige coach op het lijstje van LFC, ook de naam van de clubloze Mauricio Pochettino staat genoteerd. Desondanks lijkt een ontslag van Klopp voorlopig nog niet aan de orde, ten vroegste pas na het seizoen zou zijn positie geëvalueerd worden.

LEES OOK: De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Liverpool heeft nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

95
95
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

339
339
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

51
51
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

154
154
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

133
133
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

84
84
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

149
149
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

66
66
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

408
408
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

134
134
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

31
31
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

211
211
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

782
782
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

372
372
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

118
118
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

188
188
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

98
98
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

81
81
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

260
260
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

258
258

Meer sportnieuws