'Liverpool heeft opvolger Klopp al in vizier'

463 stemmen
'Liverpool heeft opvolger Klopp al in vizier'

Liverpool FC incasseerde afgelopen dinsdag een nieuwe mokerslag. In de Champions League liep de finalist van vorig seizoen tegen een 2-5-blamage aan op eigen veld tegen Real Madrid. Opnieuw dus een zware tegenslag waardoor zelfs de positie van coach Jürgen Klopp in vraag wordt gesteld.


Vorig seizoen was Liverpool lange tijd op koers voor de historische 'quadruple'. Het won toen beide Engelse bekers, strandde op een zucht van de landstitel en verloor in de finale van de Champions League nipt van Real. Maar die successen krijgen momenteel geen gepast vervolg. Mede door het nodige blessureleed zitten de Reds in een moeilijke periode. Ze zijn inmiddels uitgeschakeld in beide bekercompetities en in de Premier League staat de vice-kampioen slechts achtste.

En woensdag volgde in de Champions League dus een zoveelste teleurstelling. Bijgevolg wordt nu zelfs getwijfeld aan de toekomst van Klopp. De Duitse trainer is nochtans bijzonder geliefd binnen de club en leidde Liverpool de voorbije jaren naar grote successen. Bovendien verlengde hij eind vorig seizoen zijn contract tot medio 2026. Maar door de zwakke prestaties van dit seizoen wordt stilaan de vraag gesteld of er geen nood is aan een nieuwe wind op Anfield.

OPVOLGER UIT PREMIER LEAGUE
Bij het Italiaanse La Republicca gaat men echter nog een stap verder en beweert men dat Liverpool al een mogelijke opvolger in het vizier heeft. Zo zouden de Reds erg gecharmeerd zijn door Roberto De Zerbi. De Italiaan is sinds het najaar bij Brighton aan de slag en levert daar goed werk. Hij is evenwel niet de enige coach op het lijstje van LFC, ook de naam van de clubloze Mauricio Pochettino staat genoteerd. Desondanks lijkt een ontslag van Klopp voorlopig nog niet aan de orde, ten vroegste pas na het seizoen zou zijn positie geëvalueerd worden.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Liverpool heeft nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

37
37
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

49
49
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

95
95
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

88
88
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

173
173
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

74
74
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

435
435
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

58
58
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

44
44
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

289
289
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

114
114
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

32
32
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

76
76
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

119
119
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

158
158
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

192
192
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

525
525
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

252
252
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

955
955
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

109
109
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

235
235
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

406
406

Meer sportnieuws