'Liverpool heeft opvolger Klopp al in vizier'

463 stemmen
'Liverpool heeft opvolger Klopp al in vizier'

Liverpool FC incasseerde afgelopen dinsdag een nieuwe mokerslag. In de Champions League liep de finalist van vorig seizoen tegen een 2-5-blamage aan op eigen veld tegen Real Madrid. Opnieuw dus een zware tegenslag waardoor zelfs de positie van coach Jürgen Klopp in vraag wordt gesteld.


Vorig seizoen was Liverpool lange tijd op koers voor de historische 'quadruple'. Het won toen beide Engelse bekers, strandde op een zucht van de landstitel en verloor in de finale van de Champions League nipt van Real. Maar die successen krijgen momenteel geen gepast vervolg. Mede door het nodige blessureleed zitten de Reds in een moeilijke periode. Ze zijn inmiddels uitgeschakeld in beide bekercompetities en in de Premier League staat de vice-kampioen slechts achtste.

En woensdag volgde in de Champions League dus een zoveelste teleurstelling. Bijgevolg wordt nu zelfs getwijfeld aan de toekomst van Klopp. De Duitse trainer is nochtans bijzonder geliefd binnen de club en leidde Liverpool de voorbije jaren naar grote successen. Bovendien verlengde hij eind vorig seizoen zijn contract tot medio 2026. Maar door de zwakke prestaties van dit seizoen wordt stilaan de vraag gesteld of er geen nood is aan een nieuwe wind op Anfield.

OPVOLGER UIT PREMIER LEAGUE
Bij het Italiaanse La Republicca gaat men echter nog een stap verder en beweert men dat Liverpool al een mogelijke opvolger in het vizier heeft. Zo zouden de Reds erg gecharmeerd zijn door Roberto De Zerbi. De Italiaan is sinds het najaar bij Brighton aan de slag en levert daar goed werk. Hij is evenwel niet de enige coach op het lijstje van LFC, ook de naam van de clubloze Mauricio Pochettino staat genoteerd. Desondanks lijkt een ontslag van Klopp voorlopig nog niet aan de orde, ten vroegste pas na het seizoen zou zijn positie geëvalueerd worden.

LEES OOK: 'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Liverpool heeft nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

50
50
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

60
60
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

129
129
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

73
73
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

103
103
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

99
99
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

709
709
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1028
1028
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

65
65
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

490
490
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

151
151
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

286
286
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

602
602
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

154
154
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

141
141
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

338
338
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

209
209
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

213
213
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

248
248
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

763
763
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

511
511
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

608
608
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

277
277
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

297
297

Meer sportnieuws