'Liverpool heeft opvolger Klopp al in vizier'

463
'Liverpool heeft opvolger Klopp al in vizier'

Liverpool FC incasseerde afgelopen dinsdag een nieuwe mokerslag. In de Champions League liep de finalist van vorig seizoen tegen een 2-5-blamage aan op eigen veld tegen Real Madrid. Opnieuw dus een zware tegenslag waardoor zelfs de positie van coach Jürgen Klopp in vraag wordt gesteld.


Vorig seizoen was Liverpool lange tijd op koers voor de historische 'quadruple'. Het won toen beide Engelse bekers, strandde op een zucht van de landstitel en verloor in de finale van de Champions League nipt van Real. Maar die successen krijgen momenteel geen gepast vervolg. Mede door het nodige blessureleed zitten de Reds in een moeilijke periode. Ze zijn inmiddels uitgeschakeld in beide bekercompetities en in de Premier League staat de vice-kampioen slechts achtste.

En woensdag volgde in de Champions League dus een zoveelste teleurstelling. Bijgevolg wordt nu zelfs getwijfeld aan de toekomst van Klopp. De Duitse trainer is nochtans bijzonder geliefd binnen de club en leidde Liverpool de voorbije jaren naar grote successen. Bovendien verlengde hij eind vorig seizoen zijn contract tot medio 2026. Maar door de zwakke prestaties van dit seizoen wordt stilaan de vraag gesteld of er geen nood is aan een nieuwe wind op Anfield.

OPVOLGER UIT PREMIER LEAGUE
Bij het Italiaanse La Republicca gaat men echter nog een stap verder en beweert men dat Liverpool al een mogelijke opvolger in het vizier heeft. Zo zouden de Reds erg gecharmeerd zijn door Roberto De Zerbi. De Italiaan is sinds het najaar bij Brighton aan de slag en levert daar goed werk. Hij is evenwel niet de enige coach op het lijstje van LFC, ook de naam van de clubloze Mauricio Pochettino staat genoteerd. Desondanks lijkt een ontslag van Klopp voorlopig nog niet aan de orde, ten vroegste pas na het seizoen zou zijn positie geëvalueerd worden.

Liverpool heeft nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

11
11
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

37
37
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

52
52
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

44
44
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

26
26
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

129
129
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

84
84
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

54
54
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

230
230
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

121
121
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

101
101
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

332
332
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

65
65
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

350
350
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

306
306
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

196
196
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119

Meer sportnieuws