De Witte geeft deadline voor nieuwe investeerders

door
De Witte geeft deadline voor nieuwe investeerders

AA Gent heeft een mooie week achter de rug. Door de competitiezege tegen OH Leuven doen de Buffalo's weer volop mee voor de vierde plaats en in de Conference League werden de 1/8ste finales bereikt. En die goede resultaten kunnen een troef worden in de speurtocht naar vers kapitaal.


Een tweetal weken geleden geraakte immers bekend dat Gent een Britse firma heeft ingeschakeld om te helpen in de zoektocht naar nieuwe investeerders. Even werd zelfs geopperd dat de club volledig te koop stond, maar dat werd achteraf genuanceerd. In ieder geval is duidelijk dat de Buffalo's vrij nood hebben aan externe kapitaalinjectie.

En daarvoor werd inmiddels ook een deadline gesteld, zo laat preses Ivan De Witte weten in een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws. Al voegt de voorzitter er wel aan toe dat er nog marge is. "We hopen na dit seizoen, in juni, een deal te hebben. Maar opgelet: dat streefdoel is niet heilig. Als we dan niet de juiste partij hebben gevonden, zal het langer duren. Wij kúnnen onze tijd nemen. AA Gent staat niet met de rug tegen de muur", klinkt het.

NIEUWE ROL AAN DE TOP
In ieder geval wil men de juiste investeerder vinden om de club weer te doen meespelen voor de prijzen. Zo blijven de ambities groot in de Ghelamco Arena. "De investering moet substantieel genoeg zijn om de toekomst van de club te beveiligen. En dan bedoel ik niet om louter in 1A te blijven. Wél om opnieuw een rol te spelen aan de top van het Belgisch voetbal, met regelmatig een uitschieter in de competitie én Europa", aldus De Witte.

LEES OOK: Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

De Witte krijgt te weinig krediet voor zijn werk bij Gent ...

Meest recent

Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

0
0
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

16
16
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

92
92
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

48
48
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

165
165
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

74
74
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

103
103
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

79
79
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

89
89
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

277
277
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

36
36
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

488
488
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

294
294
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

111
111
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

147
147
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

254
254
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

107
107
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

75
75
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

161
161
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

44
44
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

364
364
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

140
140
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

482
482

Meer sportnieuws