De Witte geeft deadline voor nieuwe investeerders

door
De Witte geeft deadline voor nieuwe investeerders

AA Gent heeft een mooie week achter de rug. Door de competitiezege tegen OH Leuven doen de Buffalo's weer volop mee voor de vierde plaats en in de Conference League werden de 1/8ste finales bereikt. En die goede resultaten kunnen een troef worden in de speurtocht naar vers kapitaal.


Een tweetal weken geleden geraakte immers bekend dat Gent een Britse firma heeft ingeschakeld om te helpen in de zoektocht naar nieuwe investeerders. Even werd zelfs geopperd dat de club volledig te koop stond, maar dat werd achteraf genuanceerd. In ieder geval is duidelijk dat de Buffalo's vrij nood hebben aan externe kapitaalinjectie.

En daarvoor werd inmiddels ook een deadline gesteld, zo laat preses Ivan De Witte weten in een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws. Al voegt de voorzitter er wel aan toe dat er nog marge is. "We hopen na dit seizoen, in juni, een deal te hebben. Maar opgelet: dat streefdoel is niet heilig. Als we dan niet de juiste partij hebben gevonden, zal het langer duren. Wij kúnnen onze tijd nemen. AA Gent staat niet met de rug tegen de muur", klinkt het.

NIEUWE ROL AAN DE TOP
In ieder geval wil men de juiste investeerder vinden om de club weer te doen meespelen voor de prijzen. Zo blijven de ambities groot in de Ghelamco Arena. "De investering moet substantieel genoeg zijn om de toekomst van de club te beveiligen. En dan bedoel ik niet om louter in 1A te blijven. Wél om opnieuw een rol te spelen aan de top van het Belgisch voetbal, met regelmatig een uitschieter in de competitie én Europa", aldus De Witte.

LEES OOK: Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

De Witte krijgt te weinig krediet voor zijn werk bij Gent ...

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

62
62
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

90
90
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

43
43
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

62
62
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

73
73
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

157
157
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

50
50
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

32
32
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

628
628
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

422
422
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

217
217
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

404
404
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

231
231
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

160
160
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

236
236
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

208
208
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

822
822
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

133
133
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

137
137
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

329
329
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

143
143
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

400
400
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

546
546
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

465
465

Meer sportnieuws