Parker duidelijk over eigen positie: "Vind ik niet abnormaal"

door
Parker duidelijk over eigen positie:

Club Brugge staat voor een lastige klus deze speeldag. Blauw-Zwart speelt gastheer voor AA Gent, een rechtstreekse concurrent voor de top vier in de Jupiler Pro League. Een tegenvallend resultaat lijkt uit den boze voor Club-coach Scott Parker.


De Engelsman kon de trein nog niet op de rails zetten in West-Vlaanderen. Dat werd vorige week nog maar eens duidelijk, toen Club werkelijk overlopen werd door stadsgenoot Cercle Brugge. De druk lijkt dan ook toe te nemen op Parker om eindelijk eens een reeks neer te zetten met de regerende landskampioen. Maakt hij zich zorgen over zijn positie?

"Dat mijn positie onder druk staat, vind ik niet abnormaal. Zo gaat dat in de voetballerij nu eenmaal voor iemand in mijn positie", verklaarde hij op zijn vrijdagse persbabbel. "Neen, ik had niet gehoopt vanuit 'the Board' een signaal van steun te krijgen. Ik heb dat ook niet nodig, want ik weet dat ik toch geen controle heb over wat er boven mijn hoofd gebeurt. Wat mijn spelers doen van zodra ze hier binnenstappen tot het moment dat ze de deur van het oefencentrum achter zich dicht trekken, dat is het enige waar ik controle over heb. En in the end wordt toch alles bepaald door de resultaten", weet Parker.

1 ZEGE
En die resultaten spreken niet echt in het voordeel van Parker. Sinds zijn komst kon Club nog maar één wedstrijd winnen, op het veld van Zulte Waregem (1-2). Voor het overige boekte Parker zes gelijke spelen en twee nederlagen. De tijd lijkt te dringen om de negatieve spiraal te doorbreken. Nu zondag tegen Gent lijkt het ideale moment.

LEES OOK: De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Wint Club tegen Gent?

Meest recent

De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

85
85
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

16
16
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

168
168
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

96
96
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

148
148
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

93
93
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

70
70
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

61
61
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

54
54
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

226
226
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

127
127
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

114
114
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

33
33
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

317
317
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

135
135
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

43
43
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

409
409
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

47
47
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

570
570
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

381
381
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

490
490
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

186
186
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

308
308
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

194
194

Meer sportnieuws