Parker duidelijk over eigen positie: "Vind ik niet abnormaal"

door
Parker duidelijk over eigen positie:

Club Brugge staat voor een lastige klus deze speeldag. Blauw-Zwart speelt gastheer voor AA Gent, een rechtstreekse concurrent voor de top vier in de Jupiler Pro League. Een tegenvallend resultaat lijkt uit den boze voor Club-coach Scott Parker.


De Engelsman kon de trein nog niet op de rails zetten in West-Vlaanderen. Dat werd vorige week nog maar eens duidelijk, toen Club werkelijk overlopen werd door stadsgenoot Cercle Brugge. De druk lijkt dan ook toe te nemen op Parker om eindelijk eens een reeks neer te zetten met de regerende landskampioen. Maakt hij zich zorgen over zijn positie?

"Dat mijn positie onder druk staat, vind ik niet abnormaal. Zo gaat dat in de voetballerij nu eenmaal voor iemand in mijn positie", verklaarde hij op zijn vrijdagse persbabbel. "Neen, ik had niet gehoopt vanuit 'the Board' een signaal van steun te krijgen. Ik heb dat ook niet nodig, want ik weet dat ik toch geen controle heb over wat er boven mijn hoofd gebeurt. Wat mijn spelers doen van zodra ze hier binnenstappen tot het moment dat ze de deur van het oefencentrum achter zich dicht trekken, dat is het enige waar ik controle over heb. En in the end wordt toch alles bepaald door de resultaten", weet Parker.

1 ZEGE
En die resultaten spreken niet echt in het voordeel van Parker. Sinds zijn komst kon Club nog maar één wedstrijd winnen, op het veld van Zulte Waregem (1-2). Voor het overige boekte Parker zes gelijke spelen en twee nederlagen. De tijd lijkt te dringen om de negatieve spiraal te doorbreken. Nu zondag tegen Gent lijkt het ideale moment.

LEES OOK: ‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Wint Club tegen Gent?

Meest recent

Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

19
19
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

130
130
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

40
40
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

215
215
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

175
175
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

266
266
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

474
474
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

443
443
'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

247
247
'Barcelona grijpt in: drietal moet opzouten'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

96
96
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

172
172
Club dankt Hayen genadeloos af: Sonck haalt fors uit

De spectaculaire trainerswissel bij Club Brugge heeft heel wat stof doen opwaaien. Analist Wesley ...

792
792
'Fink op de schopstoel: spelersgroep keert volledig'

KRC Genk heeft andermaal een rotweek achter de rug: het sneuvelde in de beker en verloor vervolgens ...

620
620
Club zorgt voor schokgolf: Europese pers fileert trainersbom

Club Brugge maakte maandagavond bekend dat hoofdcoach Nicky Hayen is ontslagen en plukte met Ivan ...

694
694
‘Club Brugge davert al: Leko-bom kan elk moment ontploffen’

De terugkeer van Ivan Leko naar Club Brugge voelt voor niemand als een gewone trainerswissel. Meteen ...

723
723
'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

180
180
'Hete winter Renard: transferplannen Anderlecht onthuld'

Terwijl de spelers zich klaarstomen voor de laatste wedstrijden van 2025, bereidt de sportieve ...

373
373
'Leko klopt meteen op tafel: stevige transfereis bij Club'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Kroatische trainer werd maandag tot ieders ...

808
808
Hayen brutaal aan de kant gezet: trieste details komen uit

Nicky Hayen is niet langer de hoofdcoach van Club Brugge. Amper anderhalf jaar nadat hij overnam als ...

1348
1348
Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Het is oorlog bij Liverpool. Na het 3-3 gelijkspel tegen Leeds United haalde sterspeler Mohamed ...

163
163
STVV moet vrezen: smaakmaker weg in januari?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De Truienaars leveren al vele ...

132
132
'Anderlecht krijgt ideale kans op ingaande topdeal'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in januari de transfermarkt op. De Brusselaars zullen achteraan ...

333
333
Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Er kwamen twee Belgen in actie in de buitenlandse competities op maandagavond. Bij AC Milan was ...

89
89
Defour geeft Genk transfertip: ex-Rode Duivel naar Limburg?

Bij KRC Genk kennen ze in België geen goed seizoen. De Limburgers staan achtste in de Jupiler ...

309
309
Ommekeer Rode Duivel: verrassing naar het WK?

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Bij de Franse topclub speelt ...

110
110

Meer sportnieuws