Parker duidelijk over eigen positie: "Vind ik niet abnormaal"

door
Parker duidelijk over eigen positie:

Club Brugge staat voor een lastige klus deze speeldag. Blauw-Zwart speelt gastheer voor AA Gent, een rechtstreekse concurrent voor de top vier in de Jupiler Pro League. Een tegenvallend resultaat lijkt uit den boze voor Club-coach Scott Parker.


De Engelsman kon de trein nog niet op de rails zetten in West-Vlaanderen. Dat werd vorige week nog maar eens duidelijk, toen Club werkelijk overlopen werd door stadsgenoot Cercle Brugge. De druk lijkt dan ook toe te nemen op Parker om eindelijk eens een reeks neer te zetten met de regerende landskampioen. Maakt hij zich zorgen over zijn positie?

"Dat mijn positie onder druk staat, vind ik niet abnormaal. Zo gaat dat in de voetballerij nu eenmaal voor iemand in mijn positie", verklaarde hij op zijn vrijdagse persbabbel. "Neen, ik had niet gehoopt vanuit 'the Board' een signaal van steun te krijgen. Ik heb dat ook niet nodig, want ik weet dat ik toch geen controle heb over wat er boven mijn hoofd gebeurt. Wat mijn spelers doen van zodra ze hier binnenstappen tot het moment dat ze de deur van het oefencentrum achter zich dicht trekken, dat is het enige waar ik controle over heb. En in the end wordt toch alles bepaald door de resultaten", weet Parker.

1 ZEGE
En die resultaten spreken niet echt in het voordeel van Parker. Sinds zijn komst kon Club nog maar één wedstrijd winnen, op het veld van Zulte Waregem (1-2). Voor het overige boekte Parker zes gelijke spelen en twee nederlagen. De tijd lijkt te dringen om de negatieve spiraal te doorbreken. Nu zondag tegen Gent lijkt het ideale moment.

LEES OOK: 'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Wint Club tegen Gent?

Meest recent

La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

25
25
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

6
6
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

141
141
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

60
60
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

60
60
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

81
81
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

258
258
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

81
81
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

382
382
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

197
197
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

51
51
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

60
60
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

184
184
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

407
407
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

534
534
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

70
70
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

75
75
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1061
1061
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

278
278
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

905
905
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

240
240
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

470
470
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

47
47
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

176
176

Meer sportnieuws