Storck waarschuwt zijn team voor 2 Essevee-spelers

door
Storck waarschuwt zijn team voor 2 Essevee-spelers

Met Zulte Waregem-KV Kortrijk staat er vanavond een ware kelderkraker op het programma. Essevee staat het meest onder druk, want zij mogen absoluut niet verliezen. KVK-trainer Bernd Storck blikte vooruit naar de derby en hij waarschuwde zijn team voor twee spelers van Zulte Waregem.


Zulte Waregem moet het zonder Ruud Vormer, Christian Brüls en Nicolas Rommens doen. Een zware tegenvaller voor Mbaye Leye, maar Storck rekent zich zeker niet rijk. "Ze speelden voor Nieuwjaar ook zonder hen. Het belangrijkste is dat we verdedigend sterk moeten zijn. Vossen en Gano maakten samen al 14 goals, dat is veel in de Belgische competitie. Laat ons dus in de eerste plaats de nul houden, de rest volgt wel", aldus de coach op de clubkanalen van KV Kortrijk.

MET AVENATTI

Storck houdt de druk af en vraag aan zijn team om ook te genieten van de derby. "Van een derby moet je genieten. Genieten van de sfeer. En tegelijk revanche nemen voor de nederlaag die er kwam in de thuismatch. We reizen met vertrouwen naar daar, we deden het goed tegen Standard en Anderlecht. We spelen op een mooi, groot veld, en dat past in ons spelsysteem.”

De coach kan weer rekenen op Felipe Avenatti, die vorige week nog geschorst was tegen RSC Anderlecht. Bilall Messaoudi liep dan weer een spierblessure op en is vier weken buiten strijd. Toch maakt de trainer zich geen grote zorgen. "“Ik heb enkele opties. We hebben een matchplan”, verklaarde hij nog.

LEES OOK: Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

Wat zal het worden?

Meest recent

'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

10
10
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

100
100
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

132
132
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

112
112
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

207
207
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

156
156
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

210
210
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

63
63
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

173
173
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

417
417
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

371
371
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

119
119
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

123
123
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

361
361
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

271
271
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

115
115
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

283
283
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

29
29
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

127
127
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

563
563
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

140
140
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

258
258
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

106
106
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

364
364

Meer sportnieuws