Liverpool met grond gelijk gemaakt: "Wat een schande!"

door
Liverpool met grond gelijk gemaakt:

De kans dat Liverpool FC zich dit seizoen opnieuw plaatst voor de finale van de Champions League is bijzonder klein. De Reds begonnen dinsdagavond nochtans uitstekend aan hun heenmatch in de 1/8ste finales tegen Real Madrid. Maar vervolgens draaide de wedstrijd op Anfield uit op een complete afgang.


Via een pareltje van Darwin Nuñez en na een pijnlijke slipper van Thibaut Courtois, stond Liverpool na amper een kwartier spelen al op een dubbele voorsprong. De supporters maakten zich al klaar voor een volksfeest, maar de sfeer zou al snel omslaan. Met twee doelpunten, waarvan eentje op kap van doelman Alisson Becker, zorgde Vinicius Junior dat beide ploegen op een gelijkspel gingen rusten. En na de pauze werd Liverpool volledig van de mat geveegd. Eder Militao en twee keer Karim Benzema zorgden voor de zware 2-5-eindstand.

Achteraf waren de commentaren op Liverpool, dat ook in eigen land bezig is aan een matig seizoen, dan ook bijzonder scherp. Niet in het minst bij clubboegbeeld en analist Jamie Carragher. "Ik heb nog nooit een team naar Anfield zien komen op een Europese avond en Liverpool zo zien vernietigen", klonk het bij CBS. "Het was belabberd van Liverpool, beschamend. We hebben het hele seizoen excuses voor ze gemaakt, maar dit was een schande in die tweede helft."

ZWAKKE DEFENSIE
Volgens Carragher ligt het probleem vooral in de achterhoede. Hij vreest dat de defensie van Jürgen Klopp inmiddels gedateerd is. Met name Virgil van Dijk kreeg nog een flinke sneer. "Wat me aan het lachen maakt is dat Virgil van Dijk een paar maanden geleden zei dat ik niet in hun achterste vier zou komen. Ik denk dat ik zijn plaats op dit moment zou innemen", aldus Carragher.

LEES OOK: 'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

Liverpool moet flink doorselecteren achterin ...

Meest recent

Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

17
17
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

52
52
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

110
110
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

150
150
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

146
146
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

48
48
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

273
273
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

138
138
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

360
360
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

227
227
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

32
32
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

215
215
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

412
412
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

179
179
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

379
379
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

92
92
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

74
74
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

547
547
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

821
821
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

105
105
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

89
89
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

165
165
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1641
1641
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

173
173
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

239
239

Meer sportnieuws