Liverpool met grond gelijk gemaakt: "Wat een schande!"

274 stemmen
Liverpool met grond gelijk gemaakt:

De kans dat Liverpool FC zich dit seizoen opnieuw plaatst voor de finale van de Champions League is bijzonder klein. De Reds begonnen dinsdagavond nochtans uitstekend aan hun heenmatch in de 1/8ste finales tegen Real Madrid. Maar vervolgens draaide de wedstrijd op Anfield uit op een complete afgang.


Via een pareltje van Darwin Nuñez en na een pijnlijke slipper van Thibaut Courtois, stond Liverpool na amper een kwartier spelen al op een dubbele voorsprong. De supporters maakten zich al klaar voor een volksfeest, maar de sfeer zou al snel omslaan. Met twee doelpunten, waarvan eentje op kap van doelman Alisson Becker, zorgde Vinicius Junior dat beide ploegen op een gelijkspel gingen rusten. En na de pauze werd Liverpool volledig van de mat geveegd. Eder Militao en twee keer Karim Benzema zorgden voor de zware 2-5-eindstand.

Achteraf waren de commentaren op Liverpool, dat ook in eigen land bezig is aan een matig seizoen, dan ook bijzonder scherp. Niet in het minst bij clubboegbeeld en analist Jamie Carragher. "Ik heb nog nooit een team naar Anfield zien komen op een Europese avond en Liverpool zo zien vernietigen", klonk het bij CBS. "Het was belabberd van Liverpool, beschamend. We hebben het hele seizoen excuses voor ze gemaakt, maar dit was een schande in die tweede helft."

ZWAKKE DEFENSIE
Volgens Carragher ligt het probleem vooral in de achterhoede. Hij vreest dat de defensie van Jürgen Klopp inmiddels gedateerd is. Met name Virgil van Dijk kreeg nog een flinke sneer. "Wat me aan het lachen maakt is dat Virgil van Dijk een paar maanden geleden zei dat ik niet in hun achterste vier zou komen. Ik denk dat ik zijn plaats op dit moment zou innemen", aldus Carragher.

LEES OOK: 'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Liverpool moet flink doorselecteren achterin ...

Meest recent

Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

21
21
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

52
52
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

120
120
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

375
375
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

28
28
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

192
192
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

172
172
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

256
256
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

158
158
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

121
121
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

188
188
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

139
139
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

54
54
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

535
535
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

91
91
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

47
47
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

260
260
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

103
103
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

206
206
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

461
461
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

379
379
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

70
70
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

206
206
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

194
194

Meer sportnieuws