Liverpool met grond gelijk gemaakt: "Wat een schande!"

door
Liverpool met grond gelijk gemaakt:

De kans dat Liverpool FC zich dit seizoen opnieuw plaatst voor de finale van de Champions League is bijzonder klein. De Reds begonnen dinsdagavond nochtans uitstekend aan hun heenmatch in de 1/8ste finales tegen Real Madrid. Maar vervolgens draaide de wedstrijd op Anfield uit op een complete afgang.


Via een pareltje van Darwin Nuñez en na een pijnlijke slipper van Thibaut Courtois, stond Liverpool na amper een kwartier spelen al op een dubbele voorsprong. De supporters maakten zich al klaar voor een volksfeest, maar de sfeer zou al snel omslaan. Met twee doelpunten, waarvan eentje op kap van doelman Alisson Becker, zorgde Vinicius Junior dat beide ploegen op een gelijkspel gingen rusten. En na de pauze werd Liverpool volledig van de mat geveegd. Eder Militao en twee keer Karim Benzema zorgden voor de zware 2-5-eindstand.

Achteraf waren de commentaren op Liverpool, dat ook in eigen land bezig is aan een matig seizoen, dan ook bijzonder scherp. Niet in het minst bij clubboegbeeld en analist Jamie Carragher. "Ik heb nog nooit een team naar Anfield zien komen op een Europese avond en Liverpool zo zien vernietigen", klonk het bij CBS. "Het was belabberd van Liverpool, beschamend. We hebben het hele seizoen excuses voor ze gemaakt, maar dit was een schande in die tweede helft."

ZWAKKE DEFENSIE
Volgens Carragher ligt het probleem vooral in de achterhoede. Hij vreest dat de defensie van Jürgen Klopp inmiddels gedateerd is. Met name Virgil van Dijk kreeg nog een flinke sneer. "Wat me aan het lachen maakt is dat Virgil van Dijk een paar maanden geleden zei dat ik niet in hun achterste vier zou komen. Ik denk dat ik zijn plaats op dit moment zou innemen", aldus Carragher.

LEES OOK: 'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Liverpool moet flink doorselecteren achterin ...

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

1
1
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

8
8
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

9
9
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

45
45
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

28
28
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

34
34
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

62
62
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

133
133
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

111
111
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

107
107
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

56
56
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

48
48
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

112
112
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

166
166
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

246
246
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

145
145
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

93
93
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

194
194
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

344
344
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

65
65
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

115
115
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

476
476
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

128
128
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

127
127
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

274
274

Meer sportnieuws