Liverpool met grond gelijk gemaakt: "Wat een schande!"

274 stemmen
Liverpool met grond gelijk gemaakt:

De kans dat Liverpool FC zich dit seizoen opnieuw plaatst voor de finale van de Champions League is bijzonder klein. De Reds begonnen dinsdagavond nochtans uitstekend aan hun heenmatch in de 1/8ste finales tegen Real Madrid. Maar vervolgens draaide de wedstrijd op Anfield uit op een complete afgang.


Via een pareltje van Darwin Nuñez en na een pijnlijke slipper van Thibaut Courtois, stond Liverpool na amper een kwartier spelen al op een dubbele voorsprong. De supporters maakten zich al klaar voor een volksfeest, maar de sfeer zou al snel omslaan. Met twee doelpunten, waarvan eentje op kap van doelman Alisson Becker, zorgde Vinicius Junior dat beide ploegen op een gelijkspel gingen rusten. En na de pauze werd Liverpool volledig van de mat geveegd. Eder Militao en twee keer Karim Benzema zorgden voor de zware 2-5-eindstand.

Achteraf waren de commentaren op Liverpool, dat ook in eigen land bezig is aan een matig seizoen, dan ook bijzonder scherp. Niet in het minst bij clubboegbeeld en analist Jamie Carragher. "Ik heb nog nooit een team naar Anfield zien komen op een Europese avond en Liverpool zo zien vernietigen", klonk het bij CBS. "Het was belabberd van Liverpool, beschamend. We hebben het hele seizoen excuses voor ze gemaakt, maar dit was een schande in die tweede helft."

ZWAKKE DEFENSIE
Volgens Carragher ligt het probleem vooral in de achterhoede. Hij vreest dat de defensie van Jürgen Klopp inmiddels gedateerd is. Met name Virgil van Dijk kreeg nog een flinke sneer. "Wat me aan het lachen maakt is dat Virgil van Dijk een paar maanden geleden zei dat ik niet in hun achterste vier zou komen. Ik denk dat ik zijn plaats op dit moment zou innemen", aldus Carragher.

LEES OOK: Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Liverpool moet flink doorselecteren achterin ...

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

41
41
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

190
190
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

56
56
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

55
55
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

487
487
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

143
143
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

59
59
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

107
107
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

326
326
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

508
508
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

305
305
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

620
620
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

236
236
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

316
316
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

116
116
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

83
83
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

469
469
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

234
234
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

290
290
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

140
140
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

183
183
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

518
518
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

305
305

Meer sportnieuws