'Club Brugge aast op peperdure doublure Vanaken'

door
'Club Brugge aast op peperdure doublure Vanaken'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de clash van aanstaande zondag tegen AA Gent. Die thuismatch zou wel eens cruciaal kunnen worden in de strijd om de top 4 én voor de toekomst van coach Scott Parker. Ondertussen wordt achter de schermen echter ook al naar volgend seizoen toegewerkt.


Tijdens de voorbije wintermercato hield Club het nog opvallend rustig aan inkomende zijde. Maar sportief manager Tom Caluwé liet toen al verstaan dat daar komende zomer verandering in zal komen. Een extra kwaliteitsinjectie lijkt sowieso welgekomen na de wisselvallige prestaties van dit seizoen. Bovendien zullen allicht ook enkele sterkhouders vervangen moeten worden. Daarnaast is op bepaalde posities ook versterking in de breedte nodig.

Zo zou Club onder meer een directe doublure voor Hans Vanaken kunnen gebruiken. Een gelijkaardig profiel ontbreekt momenteel in de selectie, waardoor de aanvoerder amper rust kan krijgen. Blauw-Zwart zou dan ook al speuren naar mogelijke alternatieven. De Griekse journalist Antonis Tsakaleas beweert tegenover PianetaMilan namelijk dat Club Brugge één van de ploegen is die een oogje hebben laten vallen op Giannis Konstantelias.

STEVIGE CONCURRENTIE
De 19-jarige Griekse spelmaker brak de voorbije maanden helemaal door bij PAOK, waar hij op korte tijd uitgroeide tot een vaste sterkhouder. De concurrentie voor Konstantelias is dan ook groot. Zo worden RB Salzburg en AC Milan eveneens genoemd bij de gegadigden. PAOK wil bijgevolg het onderste uit de kan halen en mikt op een som van liefst 20 miljoen euro, al lijkt zo'n bedrag wat aan de hoge kant. In ieder geval kent de jonge Griek het Belgische voetbal al. Tijdens de tweede helft van vorig seizoen werd hij nog verhuurd aan KAS Eupen, maar daar kreeg hij amper speelminuten en sindsdien heeft hij grote stappen gezet in zijn ontwikkeling.

LEES OOK: Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club moet in de zomer sowieso een doublure voor Vanaken halen ...

Meest recent

Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

23
23
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

99
99
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

103
103
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

87
87
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

149
149
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

48
48
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

365
365
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

376
376
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

111
111
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

294
294
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

452
452
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

263
263
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

278
278
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

495
495
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

498
498
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

286
286
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

267
267
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

303
303
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

161
161
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

363
363
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

88
88
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

274
274
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

407
407
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

332
332

Meer sportnieuws