Deze belofte doen Coucke en Vandenhaute bij Anderlecht

415 stemmen
Deze belofte doen Coucke en Vandenhaute bij Anderlecht

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de belangrijke Europese terugmatch tegen Ludogorets. In aanloop naar het Conference League-treffen trachtte de club alvast om de vertroebelde band met de achterban te herstellen. Zo vond maandagavond een speciale meeting plaats in het Lotto Park.


Een 32-tal vertegenwoordigers van de supporters(clubs) had immers een vraaggesprek met enkele sterke mannen. Zo tekenden Wouter Vandenhaute (niet-uitvoerend voorzitter) en Jesper Fredberg (CEO Sports) present. De belangrijkste gast was echter Marc Coucke. Voor het eerst sinds lang sprak de hoofdaandeelhouder nog eens openlijk namens de club. Onder meer de recente muizenissen werden besproken, maar er werd ook al naar de nabije toekomst gekeken.

Zo deden Coucke en Vandenhaute zelfs een duidelijke belofte. "Coucke heeft aangehaald dat hij en het vennootschap van Vandenhaute samen met zijn zakenpartners, Mauvavie, extra willen investeren"stelt Frank Eeckhout toe, voorzitter van Supportersclub SC41, bij Sporza. "De plannen waren om dat over twee jaar te doen, maar ze zouden bereid zijn om dat eventueel al over een jaar te doen om de club meer slagkracht te geven."

DRUKKE ZOMERMERCATO
De bedoeling is dus om RSCA van extra financiële middelen te voorzien, die mogelijk ook op de transfermarkt gespendeerd kunnen worden. Maar Coucke benadrukte dat Anderlecht tijdens de volgende mercato ook al wil toeslaan. En daarvoor rekent men vol op Fredberg. "Ik heb het volste vertrouwen in hem. Jesper gaat proberen zoveel mogelijk goede transfers te doen", liet de hoofdeigenaar volgens La Dernière Heure tijdens de meeting verstaan.

LEES OOK: Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Anderlecht rekent té veel op Fredberg ...

Meest recent

Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

10
10
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

23
23
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

21
21
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

55
55
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

37
37
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

171
171
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

53
53
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

91
91
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

688
688
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

67
67
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

429
429
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

37
37
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

381
381
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

310
310
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

213
213
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

785
785
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

551
551
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

414
414
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

288
288
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

267
267
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

106
106
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

70
70

Meer sportnieuws