'Anderlecht staat pittige strijd te wachten voor nieuwe spits'

door
'Anderlecht staat pittige strijd te wachten voor nieuwe spits'

Islam Slimani heeft zijn start zeker niet gemist bij RSC Anderlecht. Dat zal CEO Sports Jesper Fredberg ongetwijfeld plezieren want de ervaren Algerijn was eigenlijk een soort van noodplan. Zo probeerde Paars-Wit in het slot van de wintermercato eerst om verschillende andere spitsen in huis te halen.


RSCA volgde eind januari verschillende pistes om zijn aanvalslinie van een nieuw speerpunt te voorzien. Daarbij enkele oude bekenden zoals Thomas Henry. Maar de Brusselaars zetten ook in op veelbelovende jongeren uit het buitenland. Op de 19-jarige Petar Ratkov bijvoorbeeld. De Serviër brak in de eerste seizoenshelft helemaal door bij zijn huidige club FK TSC en beschikt over het nodige groeipotentieel.

Even leek ook een akkoord met Anderlecht in de maak, maar uiteindelijk knapte de deal alsnog af. Ook het Italiaanse Parma toonde concrete belangstelling, zijn visten echter eveneens naast het net. Bijgevolg zal Ratkov het seizoen gewoon uitdoen bij zijn huidige werkgever. En dus krijgt RSCA komende zomer mogelijk een nieuwe kans. Al zal de concurrentie dan wel behoorlijk groot zijn.

NOG MEER INTERESSE
De prestaties van Ratkov hebben inmiddels ook de interesse van andere ploegen genoemd. Volgens FootballInsider zou bijvoorbeeld ook Glasgow Rangers een oogje hebben laten vallen op de Serviër. Het Engelse medium verwacht in ieder geval een pittige strijd in de zomermercato. Afwachten of ook Anderlecht zich daarin zal/kan mengen. De kostprijs van zo'n 2 miljoen euro waar in januari sprake van was, lijkt in ieder geval naar omhoog te gaan.

POLL: Anderlecht moet komende zomer sowieso een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Pijnlijk: Skov Olsen op deze plek in top 10 Bundesliga-flops

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat spelers te lanceren richting de Europese competities. ...

22
22
'Bayern in actie: Kompany klopt op tafel voor toptransfer'

Bayern München verzekerde zich afgelopen weekend van de Duitse landstitel. Zaterdag zal het de ...

18
18
'Club Brugge en AA Gent bikkelen om sensatietransfer'

In de Slag om Vlaanderen bleek Club Brugge de afgelopen weken te sterk, maar op de transfermarkt ...

152
152
'De Condé heeft beet: steunpilaar verlengt contract in Genk'

Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi dreigen onhoudbaar te worden, maar voor het overige hoopt KRC ...

67
67
Club Brugge vs Union: Hasi stelt één team gerust

In theorie kan RSC Anderlecht nog opschuiven naar de derde plaats, al zou dat dan louter nog voor de ...

276
276
AA Gent-Antwerp: stevige puzzel voor de coaches

Terwijl de titelrace het leeuwendeel van de aandacht opeist is ook de strijd om de vijfde plaats ...

81
81
Done deal: Club Brugge draait KRC Genk stevige loer

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden, en dus komt ook de zomermercato alsmaar ...

447
447
Hasi spreekt klare taal: 'Anderlecht dumpt winteraanwinst'

Na zijn invalbeurt in de verloren bekerfinale kan RSC Anderlecht straks alweer geen beroep doen ...

397
397
'Karetsas out: Fink hakt cruciale knoop door bij KRC Genk'

De vijfde landstitel lijkt momenteel ver weg, maar mathematisch kan het nog voor KRC Genk. Zondag ...

232
232
Hayen speelt open kaart: Club Brugge-duo in de lappenmand?

Na de fraaie Europese campagne sleepte Club Brugge met de beker nu ook een eerste prijs in de wacht. ...

387
387
Hasi vloekt: einde seizoen voor revelatie Anderlecht

Nadat het tevergeefs all-in ging voor de beker staat er de komende weken nog maar weinig op het spel ...

406
406
KAA Gent glundert: 'Fofana op weg naar monstermove'

Malick Fofana droeg in het verleden het shirt van KAA Gent, maar de buitenspeler maakt dit seizoen ...

148
148
Onrust bij Cercle: De Wulf stuit op opvallend obstakel

Morgen omstreeks 18u weten we of de Kanaries of de Vereniging nog één 'do or die' ...

91
91
“Bayat staat op hetzelfde niveau als Vincent Mannaert”

Sporting Charleroi lijkt goed op weg om de Europe Play-Offs te winnen. Europees voetbal is nog lang ...

60
60
John van den Brom woest: “Als oud vuil aan de kant!”

John van den Brom heeft in België een verleden als hoofdtrainer bij RSC Anderlecht en KRC Genk, ...

97
97
Lionel Messi achterna: Lamine Yamal verrast iedereen

Lamine Yamal is nog maar 17 jaar, maar de Spaanse buitenspeler is al één van de ...

48
48
Ulderink schenkt klare wijn over terugkeer Alderweireld

Net zoals Jan Vertonghen kampt ook Toby Alderweireld tegen het einde van zijn carrière met ...

105
105
Het is zover! Xabi Alonso kondigt groot transfernieuws aan

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar Xabi Alonso heeft officieel afscheid genomen van Bayer ...

113
113
Bekerfinale bezorgt Anderlecht enorme Vertonghen-klap

Jan Vertonghen kampt al heel het seizoen met blessureleed bij RSC Anderlecht. De voormalige Rode ...

275
275
Dat is ballen hebben: Engeland grijpt in bij transvrouwen

De voetbalwereld is ingedeeld in mannenvoetbal en vrouwenvoetbal, maar door de genderfluïditeit ...

138
138

Meer sportnieuws