Vandenbempt steekt loftrompet op voor JPL-club: "Indrukwekkend"

door
Vandenbempt steekt loftrompet op voor JPL-club:

Dé verrassing van de afgelopen speeldag vond misschien wel plaats in het Dudenpark. Standard Luik ging immers met 2-4 winnen op het veld van Union, en maakte een einde aan een indrukwekkende thuisreeks van de Brusselse club. Door de zege blijven de Rouches in de running voor een plaats in de top vier.


In een zinderende partij bracht Zinckernagel de bezoekers al na twintig minuten op voorsprong. Ondanks de snelle gelijkmaker van Vertessen slaagde Alzate er al even snel weer in om de Rouches opnieuw op voorsprong te schieten. Na een nieuwe gelijkmaker van Boniface leken de troepen van Ronny Deila af te stevenen op een gelijkspel, maar in het slot rekenden de bezoekers zich rijk. Balikwisha en Donnum schoten de Luikse fans richting een delirium.

Volgens Peter Vandenbempt zijn de sterke prestaties van Standard dan ook uitzonderlijk te noemen. “Het was indrukwekkend om te zien wat Standard presteerde op het veld van Union. Het is een club zonder geld – dat met Amallah en Raskin twee sterkhouders zag vertrekken die niet werden vervangen – die nog steeds aan het strijden is voor de top vier. Dat is indrukwekkend”, aldus de analist bij Sporza.

Belangrijke weken voor Rouches

De komende weken zal Standard opnieuw het beste van zichzelf moeten tonen indien het zich wil plaatsen voor POI. Aanstaande zondag staat met een bezoek richting Anderlecht alvast een topaffiche op het programma. Daarna volgt een thuiswedstrijd tegen Westerlo vooraleer de Rouches richting rechtstreeks POI-concurrent Club Brugge trekken.

LEES OOK: Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Zal Standard uiteindelijk een plaats in de top vier bemachtigen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

9
9
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

61
61
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

24
24
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

51
51
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

39
39
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

89
89
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

29
29
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

55
55
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

202
202
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1195
1195
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

123
123
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

49
49
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

155
155
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

320
320
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

70
70
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

128
128
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

51
51
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

44
44
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

170
170
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

91
91
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

329
329
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

74
74
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

87
87
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

90
90

Meer sportnieuws