Vandenbempt steekt loftrompet op voor JPL-club: "Indrukwekkend"

door
Vandenbempt steekt loftrompet op voor JPL-club:

Dé verrassing van de afgelopen speeldag vond misschien wel plaats in het Dudenpark. Standard Luik ging immers met 2-4 winnen op het veld van Union, en maakte een einde aan een indrukwekkende thuisreeks van de Brusselse club. Door de zege blijven de Rouches in de running voor een plaats in de top vier.


In een zinderende partij bracht Zinckernagel de bezoekers al na twintig minuten op voorsprong. Ondanks de snelle gelijkmaker van Vertessen slaagde Alzate er al even snel weer in om de Rouches opnieuw op voorsprong te schieten. Na een nieuwe gelijkmaker van Boniface leken de troepen van Ronny Deila af te stevenen op een gelijkspel, maar in het slot rekenden de bezoekers zich rijk. Balikwisha en Donnum schoten de Luikse fans richting een delirium.

Volgens Peter Vandenbempt zijn de sterke prestaties van Standard dan ook uitzonderlijk te noemen. “Het was indrukwekkend om te zien wat Standard presteerde op het veld van Union. Het is een club zonder geld – dat met Amallah en Raskin twee sterkhouders zag vertrekken die niet werden vervangen – die nog steeds aan het strijden is voor de top vier. Dat is indrukwekkend”, aldus de analist bij Sporza.

Belangrijke weken voor Rouches

De komende weken zal Standard opnieuw het beste van zichzelf moeten tonen indien het zich wil plaatsen voor POI. Aanstaande zondag staat met een bezoek richting Anderlecht alvast een topaffiche op het programma. Daarna volgt een thuiswedstrijd tegen Westerlo vooraleer de Rouches richting rechtstreeks POI-concurrent Club Brugge trekken.

LEES OOK: Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Zal Standard uiteindelijk een plaats in de top vier bemachtigen?

Meest recent

Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

6
6
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

22
22
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

42
42
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

83
83
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

104
104
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

72
72
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

245
245
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

111
111
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

107
107
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

54
54
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

59
59
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

122
122
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

200
200
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

58
58
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

321
321
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

184
184
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

155
155
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

266
266
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

164
164
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

375
375
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

696
696
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

84
84
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

430
430
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

530
530

Meer sportnieuws