Vandenbempt steekt loftrompet op voor JPL-club: "Indrukwekkend"

door
Vandenbempt steekt loftrompet op voor JPL-club:

Dé verrassing van de afgelopen speeldag vond misschien wel plaats in het Dudenpark. Standard Luik ging immers met 2-4 winnen op het veld van Union, en maakte een einde aan een indrukwekkende thuisreeks van de Brusselse club. Door de zege blijven de Rouches in de running voor een plaats in de top vier.


In een zinderende partij bracht Zinckernagel de bezoekers al na twintig minuten op voorsprong. Ondanks de snelle gelijkmaker van Vertessen slaagde Alzate er al even snel weer in om de Rouches opnieuw op voorsprong te schieten. Na een nieuwe gelijkmaker van Boniface leken de troepen van Ronny Deila af te stevenen op een gelijkspel, maar in het slot rekenden de bezoekers zich rijk. Balikwisha en Donnum schoten de Luikse fans richting een delirium.

Volgens Peter Vandenbempt zijn de sterke prestaties van Standard dan ook uitzonderlijk te noemen. “Het was indrukwekkend om te zien wat Standard presteerde op het veld van Union. Het is een club zonder geld – dat met Amallah en Raskin twee sterkhouders zag vertrekken die niet werden vervangen – die nog steeds aan het strijden is voor de top vier. Dat is indrukwekkend”, aldus de analist bij Sporza.

Belangrijke weken voor Rouches

De komende weken zal Standard opnieuw het beste van zichzelf moeten tonen indien het zich wil plaatsen voor POI. Aanstaande zondag staat met een bezoek richting Anderlecht alvast een topaffiche op het programma. Daarna volgt een thuiswedstrijd tegen Westerlo vooraleer de Rouches richting rechtstreeks POI-concurrent Club Brugge trekken.

LEES OOK: Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

Zal Standard uiteindelijk een plaats in de top vier bemachtigen?

Meest recent

Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

36
36
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

45
45
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

110
110
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

150
150
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

247
247
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

271
271
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

250
250
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

218
218
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

94
94
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

128
128
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

209
209
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

97
97
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

983
983
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

70
70
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

34
34
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

94
94
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

515
515
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

130
130
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

444
444
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

159
159
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

218
218
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

336
336
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

104
104
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

129
129

Meer sportnieuws