Vandenbempt steekt loftrompet op voor JPL-club: "Indrukwekkend"

318 stemmen
Vandenbempt steekt loftrompet op voor JPL-club:

Dé verrassing van de afgelopen speeldag vond misschien wel plaats in het Dudenpark. Standard Luik ging immers met 2-4 winnen op het veld van Union, en maakte een einde aan een indrukwekkende thuisreeks van de Brusselse club. Door de zege blijven de Rouches in de running voor een plaats in de top vier.


In een zinderende partij bracht Zinckernagel de bezoekers al na twintig minuten op voorsprong. Ondanks de snelle gelijkmaker van Vertessen slaagde Alzate er al even snel weer in om de Rouches opnieuw op voorsprong te schieten. Na een nieuwe gelijkmaker van Boniface leken de troepen van Ronny Deila af te stevenen op een gelijkspel, maar in het slot rekenden de bezoekers zich rijk. Balikwisha en Donnum schoten de Luikse fans richting een delirium.

Volgens Peter Vandenbempt zijn de sterke prestaties van Standard dan ook uitzonderlijk te noemen. “Het was indrukwekkend om te zien wat Standard presteerde op het veld van Union. Het is een club zonder geld – dat met Amallah en Raskin twee sterkhouders zag vertrekken die niet werden vervangen – die nog steeds aan het strijden is voor de top vier. Dat is indrukwekkend”, aldus de analist bij Sporza.

Belangrijke weken voor Rouches

De komende weken zal Standard opnieuw het beste van zichzelf moeten tonen indien het zich wil plaatsen voor POI. Aanstaande zondag staat met een bezoek richting Anderlecht alvast een topaffiche op het programma. Daarna volgt een thuiswedstrijd tegen Westerlo vooraleer de Rouches richting rechtstreeks POI-concurrent Club Brugge trekken.

LEES OOK: Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten
190

Zal Standard uiteindelijk een plaats in de top vier bemachtigen?

Meest recent

'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

55
55
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

32
32
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

216
216
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

76
76
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

529
529
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

132
132
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

427
427
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

143
143
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

276
276
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

845
845
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

366
366
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

281
281
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

409
409
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

353
353
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

261
261
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

190
190
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

432
432
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

334
334
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

123
123
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

198
198
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

228
228
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

170
170
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

104
104
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

483
483

Meer sportnieuws