Vandenbempt kraakt Parker: "Weinig van te bespeuren"

door
Vandenbempt kraakt Parker:

Club Brugge pakte zondag een punt in de derby tegen Cercle. Zo kan je het wel stellen, want Blauw-Zwart werd overdonderd door de stadsgenoten en mocht uiteindelijk blij zijn met een puntendeling. De komst van Scott Parker lijkt weinig zoden aan de dijk gebracht te hebben tot nu toe.


Club kwam nochtans op voorsprong in Jan Breydel na een goal van Noa Lang. De Nederlander legde binnen op aangeven van Ferran Jutgla. Cercle liet het hoofd echter niet hangen en vocht met man en macht. Dat leidde na de rust tot de gelijkmaker van Kévin Denkey. De Togolees legde de bal beheerst in het hoekje. Club nam daarna opnieuw de leiding na een knap schot van Casper Nielsen, maar de thuisploeg knokte zich weer in de wedstrijd. Thibo Somers, een van de uitblinkers, kopte de 2-2 tegen de netten. Cercle verdiende meer, maar moest zich uiteindelijk toch tevreden stellen met een punt.

Club Brugge zag af en lijkt zonder duidelijke ideeën te voetballen. Peter Vandenbempt ziet dat Parker nog steeds zoekende is, iets wat de spelers niet vooruithelpt. "Scott Parker wisselt zijn elftal helemaal suf. Na zes weken weet geen enkele speler waar hij nog aan toe is. Van wedstrijdmanagement valt weinig te bespeuren", zegt de analist bij Sporza. "Hij presenteert zich ook niet als iemand waarnaar een speler kijkt en gelooft dat hij het gaat oplossen. Dat stralen de spelers ook uit, ze zijn uit vorm en missen vertrouwen", aldus Vandenbempt.

HOEFKENS
Het opzijschuiven van Carl Hoefkens doet daardoor steeds meer de wenkbrauwen fronsen bij heel wat volgers. Hoefkens leek de spelers zeker nog aan zijn kant te hebben, alhoewel de resultaten ook tegenvielen. Ondertussen zijn de Club-fans het beu en herkennen ze hun ploeg al een tijdje niet meer. Van "No sweat, no glory" is immers al een poosje weinig te bespeuren bij de landskampioen.

LEES OOK: Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Komt het nog goed onder Parker?

Meest recent

Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

23
23
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

78
78
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

99
99
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

149
149
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

41
41
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

38
38
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

57
57
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

623
623
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

130
130
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

363
363
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

266
266
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

93
93
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

139
139
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

213
213
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

122
122
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

551
551
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

217
217
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

281
281
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

121
121
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

630
630
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

788
788
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

317
317
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

746
746
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

96
96

Meer sportnieuws