Antwerp in problemen voor duel in Leuven

door
Antwerp in problemen voor duel in Leuven

Antwerp FC heeft zich tot één van de grote winnaars van het weekend gekroond. Gezien KRC Genk en Union SG met punten morsten, was RAFC de enige club uit de top 3 die met de volle buit aan de haal kon gaan. Al had de 2-0-overwinning tegen KAS Eupen ook enkele negatieve gevolgen.


De Great Old had op eigen veld weinig moeite met Eupen, dat bovendien nog een hulpende hand toestak. Zo veroorzaakte Loïc Bessilé in de eerste helft een strafschop, waarna hij ook nog eens met rood van het veld werd gestuurd. Vincent Janssen zette de elfmeter vervolgens netjes om en zijn landgenoot Jurgen Ekkelenkamp legde de 2-0-eindstand nog voor de rust vast.

Een belangrijke overwinning dus voor Antwerp, dat op één week tijd vijf punten kon goedmaken op leider Genk. Maar de match tegen Eupen bezorgde coach Mark van Bommel wel problemen voor de volgende match tegen OH Leuven. Zo pakten Ritchie De Laet en Toby Alderweireld elk een gele kaart, waardoor ze komende week allebei geschorst zijn.

BLESSURE BATAILLE
Voor De Laet was het zelfs al zijn tiende gele kaart van het seizoen, hij moet dus twee matchen op het strafbakje plaatsnemen. Bovendien bleef Jelle Bataille na de rust uit voorzorg in de kleedkamer. Als hij niet voldoende hersteld geraakt, mist Van Bommel in Leuven dus drie verdedigers. Dat terwijl Sam Vines en Björn Engels nog altijd niet hersteld zijn. Van Bommel zal achterin dus flink moeten puzzelen. Mogelijk biedt dat kansen voor jongelingen als Laurit Krasniqi en Zeno Van den Bosch. 

LEES OOK: Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Antwerp had zijn defensie in januari moeten versterken ...

Meest recent

'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

0
0
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

122
122
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

18
18
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

72
72
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

323
323
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

210
210
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

137
137
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

42
42
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

24
24
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

215
215
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

77
77
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

460
460
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

172
172
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

173
173
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

36
36
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

393
393
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

387
387
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

300
300
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

137
137
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

223
223
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

575
575
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

151
151
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

119
119
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

78
78
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

271
271

Meer sportnieuws