'Club Brugge zet zinnen op target van 15 miljoen'

700 stemmen
'Club Brugge zet zinnen op target van 15 miljoen'

Ondanks de tegenvallende prestaties in eigen land, hield Club Brugge zich redelijk rustig tijdens de voorbije wintermercato. Met Joe Bursik werd weliswaar een nieuwe tweede doelman aangetrokken, daarnaast werd Jack Hendry vroegtijdig teruggehaald van zijn huurbeurt aan Cremonese. Voorts spaarde Blauw-Zwart zijn middelen op tot komende zomer.


Na het seizoen lijkt Club immers van plan om zich op meerdere posities te versterken, zeker omdat bepaalde smaakmakers allicht ook vervangen moeten worden. En daarbij speuren de West-Vlamingen onder meer naar jonge talenten die zich in Brugge verder kunnen ontwikkelen tot mogelijke sterkhouders. Zo zou Blauw-Zwart zich al verzekerd hebben van de diensten van de Spaanse spits Victor Barbera, die normaal gezien overkomt van de B-ploeg van FC Barcelona.

En ook om de defensie te verstevigen zou Club een veelbelovende buitenlander in het vizier hebben. Zo geraakte eerder al bekend dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Konstantinos Koulierakis. Deze 19-jarige verdediger is dit seizoen helemaal doorgebroken bij PAOK Saloniki, dat momenteel vierde staat in de Griekse Super League. In het najaar zag hij zijn prestaties ook al beloond worden met een eerste selectie bij de nationale ploeg.

DURE VOGEL
Hier en daar werd zelfs al gewag gemaakt van een Brugs bod op Koulierakis. Die informatie kon niet bevestigd worden bij het Griekse medium SDNA, maar men weet wel dat Club zijn dossier van dichtbij blijft volgen. Een zomers bod is dan ook een realistisch scenario, al zal het niet evident worden een akkoord te vinden met PAOK. De Griekse club zou namelijk mikken op een som van zo'n 15 miljoen euro voor haar goudhaantje.

LEES OOK: Waarom Koulierakis een goede aanwinst is voor Club

LEES OOK: 'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Welke linie moet Club in de zomer het meest versterken?

Meest recent

Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

45
45
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

29
29
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

84
84
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

63
63
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

42
42
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

55
55
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

295
295
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

168
168
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

248
248
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

253
253
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

74
74
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

878
878
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

290
290
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

326
326
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

431
431
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

138
138
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

102
102
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

170
170
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

264
264
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

372
372
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

228
228
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

43
43
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

45
45
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

174
174

Meer sportnieuws