'Club Brugge zet zinnen op target van 15 miljoen'

door
'Club Brugge zet zinnen op target van 15 miljoen'

Ondanks de tegenvallende prestaties in eigen land, hield Club Brugge zich redelijk rustig tijdens de voorbije wintermercato. Met Joe Bursik werd weliswaar een nieuwe tweede doelman aangetrokken, daarnaast werd Jack Hendry vroegtijdig teruggehaald van zijn huurbeurt aan Cremonese. Voorts spaarde Blauw-Zwart zijn middelen op tot komende zomer.


Na het seizoen lijkt Club immers van plan om zich op meerdere posities te versterken, zeker omdat bepaalde smaakmakers allicht ook vervangen moeten worden. En daarbij speuren de West-Vlamingen onder meer naar jonge talenten die zich in Brugge verder kunnen ontwikkelen tot mogelijke sterkhouders. Zo zou Blauw-Zwart zich al verzekerd hebben van de diensten van de Spaanse spits Victor Barbera, die normaal gezien overkomt van de B-ploeg van FC Barcelona.

En ook om de defensie te verstevigen zou Club een veelbelovende buitenlander in het vizier hebben. Zo geraakte eerder al bekend dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Konstantinos Koulierakis. Deze 19-jarige verdediger is dit seizoen helemaal doorgebroken bij PAOK Saloniki, dat momenteel vierde staat in de Griekse Super League. In het najaar zag hij zijn prestaties ook al beloond worden met een eerste selectie bij de nationale ploeg.

DURE VOGEL
Hier en daar werd zelfs al gewag gemaakt van een Brugs bod op Koulierakis. Die informatie kon niet bevestigd worden bij het Griekse medium SDNA, maar men weet wel dat Club zijn dossier van dichtbij blijft volgen. Een zomers bod is dan ook een realistisch scenario, al zal het niet evident worden een akkoord te vinden met PAOK. De Griekse club zou namelijk mikken op een som van zo'n 15 miljoen euro voor haar goudhaantje.

LEES OOK: Waarom Koulierakis een goede aanwinst is voor Club

LEES OOK: 'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Welke linie moet Club in de zomer het meest versterken?

Meest recent

Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

0
0
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

21
21
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

9
9
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

82
82
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

186
186
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

102
102
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

71
71
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

195
195
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

729
729
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

248
248
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

135
135
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

150
150
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

141
141
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

104
104
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

221
221
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

149
149
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

119
119
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

412
412
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

881
881
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

172
172
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

182
182
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

434
434
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

26
26
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

130
130
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

165
165

Meer sportnieuws