'Club Brugge zet zinnen op target van 15 miljoen'

door
'Club Brugge zet zinnen op target van 15 miljoen'

Ondanks de tegenvallende prestaties in eigen land, hield Club Brugge zich redelijk rustig tijdens de voorbije wintermercato. Met Joe Bursik werd weliswaar een nieuwe tweede doelman aangetrokken, daarnaast werd Jack Hendry vroegtijdig teruggehaald van zijn huurbeurt aan Cremonese. Voorts spaarde Blauw-Zwart zijn middelen op tot komende zomer.


Na het seizoen lijkt Club immers van plan om zich op meerdere posities te versterken, zeker omdat bepaalde smaakmakers allicht ook vervangen moeten worden. En daarbij speuren de West-Vlamingen onder meer naar jonge talenten die zich in Brugge verder kunnen ontwikkelen tot mogelijke sterkhouders. Zo zou Blauw-Zwart zich al verzekerd hebben van de diensten van de Spaanse spits Victor Barbera, die normaal gezien overkomt van de B-ploeg van FC Barcelona.

En ook om de defensie te verstevigen zou Club een veelbelovende buitenlander in het vizier hebben. Zo geraakte eerder al bekend dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Konstantinos Koulierakis. Deze 19-jarige verdediger is dit seizoen helemaal doorgebroken bij PAOK Saloniki, dat momenteel vierde staat in de Griekse Super League. In het najaar zag hij zijn prestaties ook al beloond worden met een eerste selectie bij de nationale ploeg.

DURE VOGEL
Hier en daar werd zelfs al gewag gemaakt van een Brugs bod op Koulierakis. Die informatie kon niet bevestigd worden bij het Griekse medium SDNA, maar men weet wel dat Club zijn dossier van dichtbij blijft volgen. Een zomers bod is dan ook een realistisch scenario, al zal het niet evident worden een akkoord te vinden met PAOK. De Griekse club zou namelijk mikken op een som van zo'n 15 miljoen euro voor haar goudhaantje.

LEES OOK: Waarom Koulierakis een goede aanwinst is voor Club

LEES OOK: 'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Welke linie moet Club in de zomer het meest versterken?

Meest recent

RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

8
8
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

10
10
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

132
132
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

9
9
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

137
137
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

214
214
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

448
448
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

137
137
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

518
518
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

274
274
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

106
106
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

102
102
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

416
416
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

435
435
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

499
499
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

596
596
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

246
246
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

955
955
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

481
481
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

137
137
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

212
212
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

143
143
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

123
123
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

291
291

Meer sportnieuws