'Club Brugge zet zinnen op target van 15 miljoen'

door
'Club Brugge zet zinnen op target van 15 miljoen'

Ondanks de tegenvallende prestaties in eigen land, hield Club Brugge zich redelijk rustig tijdens de voorbije wintermercato. Met Joe Bursik werd weliswaar een nieuwe tweede doelman aangetrokken, daarnaast werd Jack Hendry vroegtijdig teruggehaald van zijn huurbeurt aan Cremonese. Voorts spaarde Blauw-Zwart zijn middelen op tot komende zomer.


Na het seizoen lijkt Club immers van plan om zich op meerdere posities te versterken, zeker omdat bepaalde smaakmakers allicht ook vervangen moeten worden. En daarbij speuren de West-Vlamingen onder meer naar jonge talenten die zich in Brugge verder kunnen ontwikkelen tot mogelijke sterkhouders. Zo zou Blauw-Zwart zich al verzekerd hebben van de diensten van de Spaanse spits Victor Barbera, die normaal gezien overkomt van de B-ploeg van FC Barcelona.

En ook om de defensie te verstevigen zou Club een veelbelovende buitenlander in het vizier hebben. Zo geraakte eerder al bekend dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Konstantinos Koulierakis. Deze 19-jarige verdediger is dit seizoen helemaal doorgebroken bij PAOK Saloniki, dat momenteel vierde staat in de Griekse Super League. In het najaar zag hij zijn prestaties ook al beloond worden met een eerste selectie bij de nationale ploeg.

DURE VOGEL
Hier en daar werd zelfs al gewag gemaakt van een Brugs bod op Koulierakis. Die informatie kon niet bevestigd worden bij het Griekse medium SDNA, maar men weet wel dat Club zijn dossier van dichtbij blijft volgen. Een zomers bod is dan ook een realistisch scenario, al zal het niet evident worden een akkoord te vinden met PAOK. De Griekse club zou namelijk mikken op een som van zo'n 15 miljoen euro voor haar goudhaantje.

LEES OOK: Waarom Koulierakis een goede aanwinst is voor Club

LEES OOK: "Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Welke linie moet Club in de zomer het meest versterken?

Meest recent

'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

0
0
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

56
56
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

65
65
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

68
68
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

133
133
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

56
56
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

117
117
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

215
215
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

358
358
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

180
180
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

129
129
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

86
86
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

336
336
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

265
265
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

253
253
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

377
377
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

92
92
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

191
191
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1157
1157
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

94
94
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

133
133
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

432
432
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

171
171
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

557
557
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

215
215

Meer sportnieuws