Di Maria stelt machtspositie Mbappé in vraag

174 stemmen
Di Maria stelt machtspositie Mbappé in vraag

Het circus Paris Saint-Germain draait momenteel op volle toeren, behalve dan op het veld. Terwijl de resultaten van het Parijse sterrenensemble in de laatste matchen flink tegenvallen, volgt het ene extra-sportieve relletje het andere op. Ook de rol van Kylian Mbappé wordt nu in vraag gesteld.


De Franse superster was eind vorig seizoen nog de hoofdrolspeler van een enorme transfersoap. Het had er alle schijn van dat Mbappé zijn contract in Parijs niet zou verlengen en bij Real Madrid stond men met open armen klaar om hem te verwelkomen. Maar uiteindelijk verraste de 24-jarige aanvaller door zijn overeenkomst bij PSG toch open te breken. De club bood hem dan ook een astronomisch salaris aan. Daarnaast kreeg het kamp-Mbappé ook heel wat (sportieve) macht binnen het Parc de Princes.

Angel Di Maria, die PSG afgelopen zomer inruilde voor Juventus, kan dat alleen maar bevestigen. "In Frankrijk geven ze hem heel veel verantwoordelijkheid. De mensen, de president, de club … om ervoor te zorgen dat hij bleef hebben ze hem alle macht gegeven", klinkt het bij ESPN. "Ik denk dat ze hem alle macht hebben gegeven omdat hij een Fransman is, de wereldtitel heeft gewonnen en een geweldige carrière voor zich heeft."

FACTOR-MESSI
Of het ook verstandig is om Mbappé de sleutels van de club in handen te geven, wordt door Di Maria echter betwijfeld. "Ze hebben hem wel al die macht gegeven terwijl de beste speler uit de geschiedenis naast hem staat. Dat is niet gemakkelijk om mee om te gaan", verwijst hij naar zijn landgenoot Lionel Messi. Volgens Di Maria zijn er momenteel dus teveel hanen op één erf, waardoor het niet evident is om een echt hiërarchie te onderhouden.

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Wie vindt u de beste aanvaller?

Meest recent

AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

1
1
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

93
93
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

184
184
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

179
179
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

201
201
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

14
14
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

50
50
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

120
120
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

42
42
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

59
59
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

48
48
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

67
67
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

75
75
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

118
118
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

367
367
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

93
93
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

153
153
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

90
90
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

516
516
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

444
444
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

136
136
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

438
438
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

312
312
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

300
300

Meer sportnieuws