Di Maria stelt machtspositie Mbappé in vraag

174 stemmen
Di Maria stelt machtspositie Mbappé in vraag

Het circus Paris Saint-Germain draait momenteel op volle toeren, behalve dan op het veld. Terwijl de resultaten van het Parijse sterrenensemble in de laatste matchen flink tegenvallen, volgt het ene extra-sportieve relletje het andere op. Ook de rol van Kylian Mbappé wordt nu in vraag gesteld.


De Franse superster was eind vorig seizoen nog de hoofdrolspeler van een enorme transfersoap. Het had er alle schijn van dat Mbappé zijn contract in Parijs niet zou verlengen en bij Real Madrid stond men met open armen klaar om hem te verwelkomen. Maar uiteindelijk verraste de 24-jarige aanvaller door zijn overeenkomst bij PSG toch open te breken. De club bood hem dan ook een astronomisch salaris aan. Daarnaast kreeg het kamp-Mbappé ook heel wat (sportieve) macht binnen het Parc de Princes.

Angel Di Maria, die PSG afgelopen zomer inruilde voor Juventus, kan dat alleen maar bevestigen. "In Frankrijk geven ze hem heel veel verantwoordelijkheid. De mensen, de president, de club … om ervoor te zorgen dat hij bleef hebben ze hem alle macht gegeven", klinkt het bij ESPN. "Ik denk dat ze hem alle macht hebben gegeven omdat hij een Fransman is, de wereldtitel heeft gewonnen en een geweldige carrière voor zich heeft."

FACTOR-MESSI
Of het ook verstandig is om Mbappé de sleutels van de club in handen te geven, wordt door Di Maria echter betwijfeld. "Ze hebben hem wel al die macht gegeven terwijl de beste speler uit de geschiedenis naast hem staat. Dat is niet gemakkelijk om mee om te gaan", verwijst hij naar zijn landgenoot Lionel Messi. Volgens Di Maria zijn er momenteel dus teveel hanen op één erf, waardoor het niet evident is om een echt hiërarchie te onderhouden.

LEES OOK: Mbappé ontketent oorlog bij Real: “Hij zei me dat ik vierde keuze ben”

Wie vindt u de beste aanvaller?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

42
42
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

57
57
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

21
21
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

56
56
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

184
184
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

399
399
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

62
62
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

257
257
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

390
390
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

351
351
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

350
350
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

261
261
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

236
236
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

455
455
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

310
310
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

289
289
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

304
304
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

79
79
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

196
196
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

178
178
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

322
322
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

502
502

Meer sportnieuws