Di Maria stelt machtspositie Mbappé in vraag

174 stemmen
Di Maria stelt machtspositie Mbappé in vraag

Het circus Paris Saint-Germain draait momenteel op volle toeren, behalve dan op het veld. Terwijl de resultaten van het Parijse sterrenensemble in de laatste matchen flink tegenvallen, volgt het ene extra-sportieve relletje het andere op. Ook de rol van Kylian Mbappé wordt nu in vraag gesteld.


De Franse superster was eind vorig seizoen nog de hoofdrolspeler van een enorme transfersoap. Het had er alle schijn van dat Mbappé zijn contract in Parijs niet zou verlengen en bij Real Madrid stond men met open armen klaar om hem te verwelkomen. Maar uiteindelijk verraste de 24-jarige aanvaller door zijn overeenkomst bij PSG toch open te breken. De club bood hem dan ook een astronomisch salaris aan. Daarnaast kreeg het kamp-Mbappé ook heel wat (sportieve) macht binnen het Parc de Princes.

Angel Di Maria, die PSG afgelopen zomer inruilde voor Juventus, kan dat alleen maar bevestigen. "In Frankrijk geven ze hem heel veel verantwoordelijkheid. De mensen, de president, de club … om ervoor te zorgen dat hij bleef hebben ze hem alle macht gegeven", klinkt het bij ESPN. "Ik denk dat ze hem alle macht hebben gegeven omdat hij een Fransman is, de wereldtitel heeft gewonnen en een geweldige carrière voor zich heeft."

FACTOR-MESSI
Of het ook verstandig is om Mbappé de sleutels van de club in handen te geven, wordt door Di Maria echter betwijfeld. "Ze hebben hem wel al die macht gegeven terwijl de beste speler uit de geschiedenis naast hem staat. Dat is niet gemakkelijk om mee om te gaan", verwijst hij naar zijn landgenoot Lionel Messi. Volgens Di Maria zijn er momenteel dus teveel hanen op één erf, waardoor het niet evident is om een echt hiërarchie te onderhouden.

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Wie vindt u de beste aanvaller?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

16
16
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

76
76
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

38
38
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

58
58
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

306
306
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

79
79
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

131
131
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

477
477
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

56
56
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

238
238
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

360
360
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1278
1278
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

549
549
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

181
181
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

813
813
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

595
595
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

279
279
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

140
140
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws