Plooien niet gestreken: harde kern weigert invitatie Coucke

door
Plooien niet gestreken: harde kern weigert invitatie Coucke

RSC Anderlecht gaat zondagavond op bezoek bij KV Kortrijk, een belangrijke match binnen de strijd om de Europe Play-Offs-tickets. Maar ook daags nadien staat een interessante afspraak op de agenda. Dan gaat hoofdeigenaar Marc Coucke openlijk in dialoog met vertegenwoordigers van de supportersclubs.


In navolging van het veelbesproken artikel in 'Humo', waren afgelopen zondag andermaal protestacties gehouden tegen 'niet-uitvoerend' voorzitter Wouter Vandenhaute. En daarbij werd ook Coucke geviseerd. Zo werden enkele boodschappen met graffiti aangebracht aan het Lotto Park. "Coucke/Wouter buiten", stond er onder meer te lezen. Soortgelijke spandoeken werden ook opgehangen op een aantal plaatsen in de tribunes.

Bovendien werd vanuit bepaalde vakken meermaals gescandeerd om het vertrek van bovengenoemde heren. Die mening werd evenwel niet door alle supporters gedragen. Zo weerklonk er vanuit verschillende hoeken tegenwind op de aanhoudende protesten. Verdeeldheid dus binnen de achterban en de club wil haar supporters zo snel mogelijk weer op één lijn krijgen. Daarom gaat Coucke maandag, samen met Vandenhaute en sportieve baas Jesper Fredberg, het gesprek aan met vertegenwoordigers van de fans.

BCS WEIGERT
In totaal werden een 32-tal aanhangers uitgenodigd, de meesten vertegenwoordigen de supportersclubs van Paars-Wit. Maar niet iedereen blijkt even enthousiast. Volgens Het Nieuwsblad werd ook aan BCS (Brussels Casual Service) gevraagd een afgevaardigde te sturen. Maar de harde kern besloot niet in te gaan om die invitatie. Bij BCS blijft men bij het standpunt dat Vandenhaute definitief zijn functies neerlegt en liefst dat Coucke ook vertrekt. Met minder lijken zij voorlopig geen genoegen te nemen.

LEES OOK: Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

Anderlecht moet strenger optreden tegen zijn harde kern ...

Meest recent

Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

0
0
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

238
238
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

153
153
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

15
15
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

231
231
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

20
20
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

131
131
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

174
174
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

20
20
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

48
48
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

22
22
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

379
379
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

160
160
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

190
190
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

64
64
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

232
232
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

119
119
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

100
100
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

127
127
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

372
372
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

506
506
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

299
299
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

55
55

Meer sportnieuws