'Club Brugge baalt van megatransfer'

door
'Club Brugge baalt van megatransfer'

Club Brugge beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Champions League was het voor Nieuwjaar top en wist het voor de eerste keer ooit te overwinteren. De achtste finales lijken wel het eindstation te worden na een 0-2-nederlaag tegen Benfica in de heenwedstrijd. In eigen land kwakkelt Blauw-Zwart er dan weer al enkele maanden op los. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de dijk.


Eén van de redenen voor de malaise is dat de zomertransfers geen onverdeeld succes blijken te zijn. Jutgla, Nielsen, Meijer en Onyedika bewezen wel snel hun waarde, maar andere jongens vielen door de mand. De grootste ontgoocheling is wellicht Roman Yaremchuk. Club telde een Belgisch recordbedrag van 16 miljoen euro neer om de Oekraïner weg te halen bij Benfica, maar de spits kon nog geen potten breken.

Dat zorgt er wellicht voor dat ze in Brugge extra hard zullen balen dat ze in de zomer naast Rasmus Höjlund grepen. De 20-jarige Deen was lange tijd doelwit nummer één in de spits, maar verkoos uiteindelijk een transfer naar Atalanta. Dat betaalde 17 miljoen euro om hem bij Sturm Graz weg te kapen en heeft zich die beslissing nog niet beklaagd.

50 MILJOEN
De jonge aanvaller doet het goed in de Serie A en scoorde tot dusver zes keer in 20 matchen voor zijn nieuwe club. Dat was voldoende om al de aandacht te trekken van een aantal Europese grootmachten. Volgens Calciomercato hebben inmiddels Juventus, PSG en Real Madrid hem inmiddels al op hun verlanglijstje gezet. Atalanta denkt in de zomer al 50 miljoen euro te kunnen vangen voor zijn goudhaantje. In Jan Breydel zullen ze wellicht toch eens jaloers naar Bergamo loeren.

Had Club Brugge meer voor hem moeten doorduwen?

Meest recent

Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

131
131
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

15
15
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

32
32
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

23
23
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

49
49
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

248
248
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

36
36
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

30
30
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

89
89
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

88
88
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

130
130
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

34
34
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

136
136
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

338
338
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

104
104
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

191
191
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

48
48
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

47
47
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

217
217
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

356
356
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

148
148
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

401
401
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

170
170
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

89
89
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

91
91

Meer sportnieuws