Wilmots streng voor Standard-man: "Laat zich niet gelden"

149 stemmen
Wilmots streng voor Standard-man:

Standard liet afgelopen weekend een gouden kans liggen. De Rouches verloren op eigen veld met 0-2 van laagvlieger Kortrijk en profiteerden zo niet van de gelijke spelen van Club Brugge en AA Gent. Een domper voor de Luikse fans.


Standard kon met een zege namelijk gelijk komen met Club in het klassement, maar nu blijft de kloof met de regerende landskampioen drie punten. Bij de Rouches mocht Steve Alzate de hele wedstrijd opdraven. Marc Wilmots is niet de grootste fan van de Colombiaan. "Hij staat altijd goed opgesteld, maar als verdedigende middenvelder is hij niet agressief genoeg, niet sterk genoeg. Het is een goede speler aan de bal, maar hij laat zich niet gelden", aldus Wilmots bij La Tribune.

Alzate wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van de Engelse club Brighton & Hove Albion, waar hij nog een contract heeft tot midden 2024. Bij Standard zit hij dit seizoen aan 15 optredens in de Jupiler Pro League. Hij scoorde daarin één keer en gaf ook één assist. Ook in de beker mocht hij twee keer opdraven. Standard bedong geen aankoopoptie in de deal met Brighton, waardoor de speler na het seizoen dus moet terugkeren naar zijn moederclub.

GEBOREN IN LONDEN
Alzate heeft de Colombiaanse nationaliteit, maar werd geboren in Londen. Hij sloot zich aan bij de jeugd van Leyton Orient, waar hij doorstroomde tot het eerste elftal. Daar pikte Brighton hem op, dat hem later verhuurde aan Swindon Town. Voor de Seagulls speelde hij al 51 keer.

LEES OOK: Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Heeft Wilmots gelijk?

Meest recent

Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

59
59
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

47
47
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

37
37
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

432
432
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

173
173
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

80
80
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

94
94
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

96
96
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

82
82
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

246
246
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

101
101
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

362
362
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

95
95
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

129
129
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

522
522
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

186
186
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

66
66
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

330
330
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

254
254
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

130
130
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

186
186
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

491
491
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

93
93

Meer sportnieuws