Wilmots streng voor Standard-man: "Laat zich niet gelden"

149 stemmen
Wilmots streng voor Standard-man:

Standard liet afgelopen weekend een gouden kans liggen. De Rouches verloren op eigen veld met 0-2 van laagvlieger Kortrijk en profiteerden zo niet van de gelijke spelen van Club Brugge en AA Gent. Een domper voor de Luikse fans.


Standard kon met een zege namelijk gelijk komen met Club in het klassement, maar nu blijft de kloof met de regerende landskampioen drie punten. Bij de Rouches mocht Steve Alzate de hele wedstrijd opdraven. Marc Wilmots is niet de grootste fan van de Colombiaan. "Hij staat altijd goed opgesteld, maar als verdedigende middenvelder is hij niet agressief genoeg, niet sterk genoeg. Het is een goede speler aan de bal, maar hij laat zich niet gelden", aldus Wilmots bij La Tribune.

Alzate wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van de Engelse club Brighton & Hove Albion, waar hij nog een contract heeft tot midden 2024. Bij Standard zit hij dit seizoen aan 15 optredens in de Jupiler Pro League. Hij scoorde daarin één keer en gaf ook één assist. Ook in de beker mocht hij twee keer opdraven. Standard bedong geen aankoopoptie in de deal met Brighton, waardoor de speler na het seizoen dus moet terugkeren naar zijn moederclub.

GEBOREN IN LONDEN
Alzate heeft de Colombiaanse nationaliteit, maar werd geboren in Londen. Hij sloot zich aan bij de jeugd van Leyton Orient, waar hij doorstroomde tot het eerste elftal. Daar pikte Brighton hem op, dat hem later verhuurde aan Swindon Town. Voor de Seagulls speelde hij al 51 keer.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

🚀

Heeft Wilmots gelijk?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

34
34
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

209
209
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

60
60
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

28
28
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

122
122
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

222
222
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

357
357
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

24
24
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

107
107
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

83
83
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

546
546
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

614
614
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

83
83
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

655
655
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

303
303
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

119
119
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1023
1023
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

928
928
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

163
163
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

340
340
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

660
660
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

209
209
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

145
145
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

967
967

Meer sportnieuws