Riemer: "De kans bestaat dat hij in de basis komt"

446 stemmen
Riemer:

RSC Anderlecht speelt om 21u in en tegen Ludogorets. Paars-Wit tankte de afgelopen weken vertrouwen door een 10 op 12 te boeken. De competitie is van groot belang voor Anderlecht en daardoor zou het wel eens kunnen dat er wissels komen in de basisploeg.


Islam Slimani viel zeer goed in tegen STVV. De 34-jarige Algerijnse aanvaller gaat mogelijk in de basis beginnen in de Conference League. Slimani speelde in zijn loopbaan 35 matchen in de Champions en Europa League. De spits scoorde daarin 11 keer en deelde 1 assist uit. Riemer sprak bij La Dernière Heure over de aanvallende opties van de Brusselaars.

AMUZU VERVANGEN

"Hij is klaar. Hij liet zien wat hij waard is tegen Sint-Truiden en hij heeft Europese ervaring. Dus dat is een mogelijkheid. Maar ook mijn andere aanvallers – Raman en Stroeykens – weten te scoren. Ze hebben een ander profiel. Ik ben een gelukkige coach om drie aanvallers van een goed niveau te hebben”, aldus Riemer. De Deens coach gaat ook een oplossing moeten vinden voor de afwezigheid van Francis Amuzu.

Paars-Wit heeft daar diepgang nodig, aangezien Killian Sardella al tegen zijn voet speelt op linksachter en geen speler is die aanvallend buitenom zal gaan. Krijgen we daarom Nilson Angulo aan de aftrap te zien? Of gaat Riemer voor een ander systeem kiezen en koppelt hij Benito Raman aan Islam Slimani in de spits? Rond 20u vanavond kennen we het antwoord als de coach zijn basisopstelling prijsgeeft.

LEES OOK: 'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

Moet Riemer Slimani laten starten?

Meest recent

'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

66
66
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

22
22
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

91
91
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

126
126
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

48
48
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

99
99
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

199
199
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

116
116
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

113
113
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

300
300
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

191
191
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

158
158
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

207
207
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

335
335
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

234
234
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

488
488
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

256
256
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

104
104
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

476
476
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

310
310
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

270
270
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

109
109
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

200
200

Meer sportnieuws