Riemer: "De kans bestaat dat hij in de basis komt"

door
Riemer:

RSC Anderlecht speelt om 21u in en tegen Ludogorets. Paars-Wit tankte de afgelopen weken vertrouwen door een 10 op 12 te boeken. De competitie is van groot belang voor Anderlecht en daardoor zou het wel eens kunnen dat er wissels komen in de basisploeg.


Islam Slimani viel zeer goed in tegen STVV. De 34-jarige Algerijnse aanvaller gaat mogelijk in de basis beginnen in de Conference League. Slimani speelde in zijn loopbaan 35 matchen in de Champions en Europa League. De spits scoorde daarin 11 keer en deelde 1 assist uit. Riemer sprak bij La Dernière Heure over de aanvallende opties van de Brusselaars.

AMUZU VERVANGEN

"Hij is klaar. Hij liet zien wat hij waard is tegen Sint-Truiden en hij heeft Europese ervaring. Dus dat is een mogelijkheid. Maar ook mijn andere aanvallers – Raman en Stroeykens – weten te scoren. Ze hebben een ander profiel. Ik ben een gelukkige coach om drie aanvallers van een goed niveau te hebben”, aldus Riemer. De Deens coach gaat ook een oplossing moeten vinden voor de afwezigheid van Francis Amuzu.

Paars-Wit heeft daar diepgang nodig, aangezien Killian Sardella al tegen zijn voet speelt op linksachter en geen speler is die aanvallend buitenom zal gaan. Krijgen we daarom Nilson Angulo aan de aftrap te zien? Of gaat Riemer voor een ander systeem kiezen en koppelt hij Benito Raman aan Islam Slimani in de spits? Rond 20u vanavond kennen we het antwoord als de coach zijn basisopstelling prijsgeeft.

LEES OOK: Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

Moet Riemer Slimani laten starten?

Meest recent

Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

38
38
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

35
35
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

52
52
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

43
43
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

65
65
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

54
54
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

238
238
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

69
69
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

31
31
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

225
225
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

350
350
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

652
652
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

80
80
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

127
127
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

132
132
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

814
814
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

415
415
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

398
398
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

183
183
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

458
458
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

295
295
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1302
1302
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

136
136
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

173
173

Meer sportnieuws