Brugse zondebokken eerlijk: "Ik neem het op mij"

door
Brugse zondebokken eerlijk:

Club Brugge heeft sowieso een geslaagde Champions League-campagne achter de rug, maar een ticket voor de kwartfinales lijkt toch wat te hoog gegrepen. Zo ging Blauw-Zwart in zijn heenmatch van de 1/8ste finales meteen onderuit. Een klinisch SL Benfica haalde het met 0-2 op Jan Breydel.


Het moet gezegd worden dat Club zeker niet zijn slechtste match speelde. Vooral bij de start van de eerste helft lieten de Bruggelingen een goede indruk achter. Maar in aanvallend opzicht werd veel te weinig doelgevaar gecreëerd, ook al speelde 'valse negen' Noa Lang een erg verdienstelijke match. Daarnaast betaalde de regerende landskampioen de volle prijs voor enkele defensieve fouten.

Bjorn Meijer liet zich bijvoorbeeld veel te gemakkelijk ringeloren en leidde zo de 0-2 van David Neres in. Achteraf was de jonge Nederlander wel schuldbewust. "Ik zou mijn gevoel willen beschrijven met woorden die ik nu niet mag uitspreken", klonk het bij Sporza. "Mijn fout bij de 0-2, dat mag op dit niveau gewoon niet gebeuren, dat neem ik volledig op mij. Ik wou de bal naar Brandon Mechele spelen en wou mijn lichaam tussen hem en de bal houden, maar ik gleed wat uit."

DOMME STRAFSCHOP
Meijer was echter niet de enige verdediger met boter op het hoofd. Begin tweede helft veroorzaakte Jack Hendry immers een overbodige strafschop door Gonçalo Ramos neer te halen in de eigen zestien. "Ik heb net te lang geaarzeld, moet ik eerlijk toegeven. De bal kwam in het penaltygebied en ik wachtte te lang. Dat ook de tweede goal een individuele fout was? Die dingen gebeuren in het voetbal", aldus de Schot.

LEES OOK: Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Wie maakte volgens u de grootste fout?

Meest recent

'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

3
3
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

50
50
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

118
118
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

123
123
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

43
43
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

108
108
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

51
51
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

42
42
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

89
89
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

269
269
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

239
239
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

136
136
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

452
452
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

347
347
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1190
1190
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

667
667
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

244
244
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

178
178
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

380
380
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

173
173
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

339
339
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

276
276
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

232
232
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

451
451

Meer sportnieuws