Brugse zondebokken eerlijk: "Ik neem het op mij"

395 stemmen
Brugse zondebokken eerlijk:

Club Brugge heeft sowieso een geslaagde Champions League-campagne achter de rug, maar een ticket voor de kwartfinales lijkt toch wat te hoog gegrepen. Zo ging Blauw-Zwart in zijn heenmatch van de 1/8ste finales meteen onderuit. Een klinisch SL Benfica haalde het met 0-2 op Jan Breydel.


Het moet gezegd worden dat Club zeker niet zijn slechtste match speelde. Vooral bij de start van de eerste helft lieten de Bruggelingen een goede indruk achter. Maar in aanvallend opzicht werd veel te weinig doelgevaar gecreëerd, ook al speelde 'valse negen' Noa Lang een erg verdienstelijke match. Daarnaast betaalde de regerende landskampioen de volle prijs voor enkele defensieve fouten.

Bjorn Meijer liet zich bijvoorbeeld veel te gemakkelijk ringeloren en leidde zo de 0-2 van David Neres in. Achteraf was de jonge Nederlander wel schuldbewust. "Ik zou mijn gevoel willen beschrijven met woorden die ik nu niet mag uitspreken", klonk het bij Sporza. "Mijn fout bij de 0-2, dat mag op dit niveau gewoon niet gebeuren, dat neem ik volledig op mij. Ik wou de bal naar Brandon Mechele spelen en wou mijn lichaam tussen hem en de bal houden, maar ik gleed wat uit."

DOMME STRAFSCHOP
Meijer was echter niet de enige verdediger met boter op het hoofd. Begin tweede helft veroorzaakte Jack Hendry immers een overbodige strafschop door Gonçalo Ramos neer te halen in de eigen zestien. "Ik heb net te lang geaarzeld, moet ik eerlijk toegeven. De bal kwam in het penaltygebied en ik wachtte te lang. Dat ook de tweede goal een individuele fout was? Die dingen gebeuren in het voetbal", aldus de Schot.

LEES OOK: 'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

Wie maakte volgens u de grootste fout?

Meest recent

Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

0
0
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

37
37
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

12
12
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

70
70
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

95
95
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

516
516
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

727
727
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

271
271
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

168
168
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

240
240
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

179
179
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

52
52
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

142
142
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

75
75
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

161
161
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

96
96
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

67
67
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

110
110
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

80
80
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

163
163
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

337
337
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1089
1089
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

238
238
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

125
125

Meer sportnieuws