Brugse zondebokken eerlijk: "Ik neem het op mij"

395 stemmen
Brugse zondebokken eerlijk:

Club Brugge heeft sowieso een geslaagde Champions League-campagne achter de rug, maar een ticket voor de kwartfinales lijkt toch wat te hoog gegrepen. Zo ging Blauw-Zwart in zijn heenmatch van de 1/8ste finales meteen onderuit. Een klinisch SL Benfica haalde het met 0-2 op Jan Breydel.


Het moet gezegd worden dat Club zeker niet zijn slechtste match speelde. Vooral bij de start van de eerste helft lieten de Bruggelingen een goede indruk achter. Maar in aanvallend opzicht werd veel te weinig doelgevaar gecreëerd, ook al speelde 'valse negen' Noa Lang een erg verdienstelijke match. Daarnaast betaalde de regerende landskampioen de volle prijs voor enkele defensieve fouten.

Bjorn Meijer liet zich bijvoorbeeld veel te gemakkelijk ringeloren en leidde zo de 0-2 van David Neres in. Achteraf was de jonge Nederlander wel schuldbewust. "Ik zou mijn gevoel willen beschrijven met woorden die ik nu niet mag uitspreken", klonk het bij Sporza. "Mijn fout bij de 0-2, dat mag op dit niveau gewoon niet gebeuren, dat neem ik volledig op mij. Ik wou de bal naar Brandon Mechele spelen en wou mijn lichaam tussen hem en de bal houden, maar ik gleed wat uit."

DOMME STRAFSCHOP
Meijer was echter niet de enige verdediger met boter op het hoofd. Begin tweede helft veroorzaakte Jack Hendry immers een overbodige strafschop door Gonçalo Ramos neer te halen in de eigen zestien. "Ik heb net te lang geaarzeld, moet ik eerlijk toegeven. De bal kwam in het penaltygebied en ik wachtte te lang. Dat ook de tweede goal een individuele fout was? Die dingen gebeuren in het voetbal", aldus de Schot.

LEES OOK: 'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Wie maakte volgens u de grootste fout?

Meest recent

Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

121
121
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

17
17
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

85
85
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

155
155
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

71
71
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

140
140
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

138
138
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

22
22
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

217
217
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

95
95
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

168
168
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

118
118
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

262
262
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

37
37
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

168
168
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

111
111
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

232
232
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1216
1216
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

111
111
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

308
308
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

396
396
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

30
30
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

60
60
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

362
362

Meer sportnieuws