"Gerrard of De Bruyne? Hij is één van de beste spelers ooit"

door

In de Engelse Premier League staat woensdagavond de clash tussen leider Arsenal FC en titelverdediger Manchester City op het programma. Indien City wint van de Gunners, komt het voorlopig weer op gelijke hoogte in het klassement. Om het verschil te maken rekenen de Cityzens onder meer op Kevin De Bruyne.


De Rode Duivel heeft geen al te beste periode achter de rug en tegen Tottenham moest hij zelfs op de bank starten. Maar zondag stond KDB gewoon weer in de basis. En tegen Aston Villa was de Belgische spelmaker weer op niveau. Een doelpunt of assist voorzien, lukte hem dit keer niet. Toch had De Bruyne wel ergens een voetje in zowat alle gevaarlijke aanvallen. Daarnaast zette hij ook goed druk op de tegenstander.

Achteraf oogstte hij dan ook lof bij de Engelse analisten. "Hij is de beste speler in de competitie", liet Gary Neville bijvoorbeeld verstaan. En ook bij de tegenstand is het ontzag voor KDB groot. Zo vroeg men bij Sky Sports aan Leeds United-ploegmaats Luke Ayling en Liam Cooper wie volgens hun de beste middenvelder is: Steven Gerrard tijdens de piek van zijn carrière of De Bruyne?

BIJ BESTE SPELERS OOIT
En beide verdedigers kozen toch voor de Belg. "Ik ga voor De Bruyne. Uiteraard zijn het twee fantastische spelers. Maar ik denk dat als De Bruyne zijn dagje heeft, hij één van de beste spelers ooit is", stelt Cooper. "Wat hij op een voetbalveld doet is ongelooflijk. Wanneer zijn tijd gekomen is, zal hij één van de beste middenvelders ooit zijn in de Premier League", vult Ayling aan.

LEES OOK: De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

De beste De Bruyne of de beste Gerrard?

Meest recent

Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

9
9
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

119
119
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

75
75
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

18
18
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

277
277
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

144
144
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

94
94
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

35
35
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

66
66
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

231
231
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

160
160
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

103
103
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

365
365
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

219
219
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

110
110
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

98
98
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

66
66
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

260
260
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

134
134
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

136
136
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

41
41
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

385
385

Meer sportnieuws