"Gerrard of De Bruyne? Hij is één van de beste spelers ooit"

door

In de Engelse Premier League staat woensdagavond de clash tussen leider Arsenal FC en titelverdediger Manchester City op het programma. Indien City wint van de Gunners, komt het voorlopig weer op gelijke hoogte in het klassement. Om het verschil te maken rekenen de Cityzens onder meer op Kevin De Bruyne.


De Rode Duivel heeft geen al te beste periode achter de rug en tegen Tottenham moest hij zelfs op de bank starten. Maar zondag stond KDB gewoon weer in de basis. En tegen Aston Villa was de Belgische spelmaker weer op niveau. Een doelpunt of assist voorzien, lukte hem dit keer niet. Toch had De Bruyne wel ergens een voetje in zowat alle gevaarlijke aanvallen. Daarnaast zette hij ook goed druk op de tegenstander.

Achteraf oogstte hij dan ook lof bij de Engelse analisten. "Hij is de beste speler in de competitie", liet Gary Neville bijvoorbeeld verstaan. En ook bij de tegenstand is het ontzag voor KDB groot. Zo vroeg men bij Sky Sports aan Leeds United-ploegmaats Luke Ayling en Liam Cooper wie volgens hun de beste middenvelder is: Steven Gerrard tijdens de piek van zijn carrière of De Bruyne?

BIJ BESTE SPELERS OOIT
En beide verdedigers kozen toch voor de Belg. "Ik ga voor De Bruyne. Uiteraard zijn het twee fantastische spelers. Maar ik denk dat als De Bruyne zijn dagje heeft, hij één van de beste spelers ooit is", stelt Cooper. "Wat hij op een voetbalveld doet is ongelooflijk. Wanneer zijn tijd gekomen is, zal hij één van de beste middenvelders ooit zijn in de Premier League", vult Ayling aan.

LEES OOK: Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

🚀

De beste De Bruyne of de beste Gerrard?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

16
16
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

9
9
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

318
318
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

32
32
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

39
39
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

235
235
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

53
53
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

290
290
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

350
350
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

50
50
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

156
156
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

129
129
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

78
78
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

34
34
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

266
266
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

51
51
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

118
118
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

306
306
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

230
230
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

296
296
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

696
696
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

157
157

Meer sportnieuws