"Gerrard of De Bruyne? Hij is één van de beste spelers ooit"

255

In de Engelse Premier League staat woensdagavond de clash tussen leider Arsenal FC en titelverdediger Manchester City op het programma. Indien City wint van de Gunners, komt het voorlopig weer op gelijke hoogte in het klassement. Om het verschil te maken rekenen de Cityzens onder meer op Kevin De Bruyne.


De Rode Duivel heeft geen al te beste periode achter de rug en tegen Tottenham moest hij zelfs op de bank starten. Maar zondag stond KDB gewoon weer in de basis. En tegen Aston Villa was de Belgische spelmaker weer op niveau. Een doelpunt of assist voorzien, lukte hem dit keer niet. Toch had De Bruyne wel ergens een voetje in zowat alle gevaarlijke aanvallen. Daarnaast zette hij ook goed druk op de tegenstander.

Achteraf oogstte hij dan ook lof bij de Engelse analisten. "Hij is de beste speler in de competitie", liet Gary Neville bijvoorbeeld verstaan. En ook bij de tegenstand is het ontzag voor KDB groot. Zo vroeg men bij Sky Sports aan Leeds United-ploegmaats Luke Ayling en Liam Cooper wie volgens hun de beste middenvelder is: Steven Gerrard tijdens de piek van zijn carrière of De Bruyne?

BIJ BESTE SPELERS OOIT
En beide verdedigers kozen toch voor de Belg. "Ik ga voor De Bruyne. Uiteraard zijn het twee fantastische spelers. Maar ik denk dat als De Bruyne zijn dagje heeft, hij één van de beste spelers ooit is", stelt Cooper. "Wat hij op een voetbalveld doet is ongelooflijk. Wanneer zijn tijd gekomen is, zal hij één van de beste middenvelders ooit zijn in de Premier League", vult Ayling aan.

LEES OOK: Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

De beste De Bruyne of de beste Gerrard?

Meest recent

Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

18
18
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

144
144
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

290
290
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

195
195
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

210
210
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

50
50
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

257
257
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

107
107
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

39
39
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

37
37
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

35
35
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

109
109
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

99
99
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

130
130
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

54
54
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

278
278
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

216
216
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

88
88

Meer sportnieuws