Zulte Waregem huivert voor doemscenario Vormer

195 stemmen
Zulte Waregem huivert voor doemscenario Vormer

SV Zulte Waregem kon gisteren een uitstekende zaak doen met het oog op een verlengd verblijf in onze hoogste klasse. In een rechtstreeks degradatieduel met KV Oostende slaagden de West-Vlamingen er echter niet in om de broodnodige driepunter over de streep te halen. De wedstrijd eindigde op een roemloos gelijkspel, en Essevee zag met Vormer nog een sleutelpion uitvallen. 


Ruud Vormer blesseerde zich na een ongelukkig duel met Fraser Hornby. De Nederlander tastte meteen naar de schouder, en moest na een kwartier toch noodgedwongen de strijd staken. Meteen werd gevreesd voor een sleutelbeenbreuk bij de middenvelder, en die vrees kwam ook uit weet Het Laatste Nieuws. Volgens de krant moet Vormer woensdag al onder het mes, waarna hem een revalidatie van zes tot acht weken wacht. Een horrorscenario voor Zulte Waregem en Ruud Vormer. 

Zulte Waregem zal zijn ervaren sleutelpion dus voor een groot deel van het seizoen moeten missen. Volgens bovengenoemde krant is de kans zelfs groot dat Vormer dit seizoen niet meer in actie zal komen. De West-Vlamingen hebben namelijk nog maar negen competitieduels op het programma. Gezien de ernst van de blessure van de Nederlander zou het dus zomaar kunnen dat Vormer zijn laatste wedstrijd aan de Gaverbeek gespeeld heeft. 

Geen tweede klasse voor Vormer

Ruud Vormer wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van Club Brugge. De Nederlander gaf in het verleden al aan dat hij er alles aan ging doen om Zulte Waregem van de degradatie te behouden. Toch maakte Vormer ook duidelijk dat hij niet van plan is om volgend seizoen in tweede klasse aan te treden. De West-Vlamingen zullen er dus alles aan moeten doen om het behoud zo snel mogelijk te verzekeren, waarna het ongetwijfeld ook aan tafel kan gaan met de entourage van Vormer. De middenvelder is op het einde van het seizoen overigens een vrije speler. 

LEES OOK: Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

🚀

Zal Zulte Waregem zicht redden?

Meest recent

Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

37
37
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

118
118
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

106
106
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

161
161
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

188
188
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

31
31
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

183
183
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

22
22
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

205
205
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

29
29
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

30
30
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

72
72
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

121
121
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

182
182
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

834
834
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

163
163
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

228
228
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

206
206
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

194
194
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

295
295
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

53
53
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

54
54
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

201
201
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

557
557
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

281
281

Meer sportnieuws