Zulte Waregem huivert voor doemscenario Vormer

door
Zulte Waregem huivert voor doemscenario Vormer

SV Zulte Waregem kon gisteren een uitstekende zaak doen met het oog op een verlengd verblijf in onze hoogste klasse. In een rechtstreeks degradatieduel met KV Oostende slaagden de West-Vlamingen er echter niet in om de broodnodige driepunter over de streep te halen. De wedstrijd eindigde op een roemloos gelijkspel, en Essevee zag met Vormer nog een sleutelpion uitvallen. 


Ruud Vormer blesseerde zich na een ongelukkig duel met Fraser Hornby. De Nederlander tastte meteen naar de schouder, en moest na een kwartier toch noodgedwongen de strijd staken. Meteen werd gevreesd voor een sleutelbeenbreuk bij de middenvelder, en die vrees kwam ook uit weet Het Laatste Nieuws. Volgens de krant moet Vormer woensdag al onder het mes, waarna hem een revalidatie van zes tot acht weken wacht. Een horrorscenario voor Zulte Waregem en Ruud Vormer. 

Zulte Waregem zal zijn ervaren sleutelpion dus voor een groot deel van het seizoen moeten missen. Volgens bovengenoemde krant is de kans zelfs groot dat Vormer dit seizoen niet meer in actie zal komen. De West-Vlamingen hebben namelijk nog maar negen competitieduels op het programma. Gezien de ernst van de blessure van de Nederlander zou het dus zomaar kunnen dat Vormer zijn laatste wedstrijd aan de Gaverbeek gespeeld heeft. 

Geen tweede klasse voor Vormer

Ruud Vormer wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van Club Brugge. De Nederlander gaf in het verleden al aan dat hij er alles aan ging doen om Zulte Waregem van de degradatie te behouden. Toch maakte Vormer ook duidelijk dat hij niet van plan is om volgend seizoen in tweede klasse aan te treden. De West-Vlamingen zullen er dus alles aan moeten doen om het behoud zo snel mogelijk te verzekeren, waarna het ongetwijfeld ook aan tafel kan gaan met de entourage van Vormer. De middenvelder is op het einde van het seizoen overigens een vrije speler. 

LEES OOK: Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

🚀

Zal Zulte Waregem zicht redden?

Meest recent

AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

7
7
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, Milan op de loer'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

103
103
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

24
24
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

183
183
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

35
35
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

176
176
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

62
62
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

174
174
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

34
34
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

73
73
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

132
132
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

341
341
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

219
219
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

86
86
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

68
68
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

88
88
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

46
46
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

479
479
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

361
361
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

179
179
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

448
448
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

53
53
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

512
512
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

221
221
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

199
199

Meer sportnieuws