Zulte Waregem huivert voor doemscenario Vormer

door
Zulte Waregem huivert voor doemscenario Vormer

SV Zulte Waregem kon gisteren een uitstekende zaak doen met het oog op een verlengd verblijf in onze hoogste klasse. In een rechtstreeks degradatieduel met KV Oostende slaagden de West-Vlamingen er echter niet in om de broodnodige driepunter over de streep te halen. De wedstrijd eindigde op een roemloos gelijkspel, en Essevee zag met Vormer nog een sleutelpion uitvallen. 


Ruud Vormer blesseerde zich na een ongelukkig duel met Fraser Hornby. De Nederlander tastte meteen naar de schouder, en moest na een kwartier toch noodgedwongen de strijd staken. Meteen werd gevreesd voor een sleutelbeenbreuk bij de middenvelder, en die vrees kwam ook uit weet Het Laatste Nieuws. Volgens de krant moet Vormer woensdag al onder het mes, waarna hem een revalidatie van zes tot acht weken wacht. Een horrorscenario voor Zulte Waregem en Ruud Vormer. 

Zulte Waregem zal zijn ervaren sleutelpion dus voor een groot deel van het seizoen moeten missen. Volgens bovengenoemde krant is de kans zelfs groot dat Vormer dit seizoen niet meer in actie zal komen. De West-Vlamingen hebben namelijk nog maar negen competitieduels op het programma. Gezien de ernst van de blessure van de Nederlander zou het dus zomaar kunnen dat Vormer zijn laatste wedstrijd aan de Gaverbeek gespeeld heeft. 

Geen tweede klasse voor Vormer

Ruud Vormer wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van Club Brugge. De Nederlander gaf in het verleden al aan dat hij er alles aan ging doen om Zulte Waregem van de degradatie te behouden. Toch maakte Vormer ook duidelijk dat hij niet van plan is om volgend seizoen in tweede klasse aan te treden. De West-Vlamingen zullen er dus alles aan moeten doen om het behoud zo snel mogelijk te verzekeren, waarna het ongetwijfeld ook aan tafel kan gaan met de entourage van Vormer. De middenvelder is op het einde van het seizoen overigens een vrije speler. 

LEES OOK: Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Zal Zulte Waregem zicht redden?

Meest recent

KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

3
3
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

61
61
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

48
48
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

145
145
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

78
78
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

89
89
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

20
20
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

33
33
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

108
108
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

103
103
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

147
147
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

187
187
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

67
67
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

298
298
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

152
152
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

521
521
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1178
1178
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

61
61
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

166
166
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

165
165
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

288
288
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

77
77
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

60
60
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

586
586
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

127
127

Meer sportnieuws