Zulte Waregem huivert voor doemscenario Vormer

door
Zulte Waregem huivert voor doemscenario Vormer

SV Zulte Waregem kon gisteren een uitstekende zaak doen met het oog op een verlengd verblijf in onze hoogste klasse. In een rechtstreeks degradatieduel met KV Oostende slaagden de West-Vlamingen er echter niet in om de broodnodige driepunter over de streep te halen. De wedstrijd eindigde op een roemloos gelijkspel, en Essevee zag met Vormer nog een sleutelpion uitvallen. 


Ruud Vormer blesseerde zich na een ongelukkig duel met Fraser Hornby. De Nederlander tastte meteen naar de schouder, en moest na een kwartier toch noodgedwongen de strijd staken. Meteen werd gevreesd voor een sleutelbeenbreuk bij de middenvelder, en die vrees kwam ook uit weet Het Laatste Nieuws. Volgens de krant moet Vormer woensdag al onder het mes, waarna hem een revalidatie van zes tot acht weken wacht. Een horrorscenario voor Zulte Waregem en Ruud Vormer. 

Zulte Waregem zal zijn ervaren sleutelpion dus voor een groot deel van het seizoen moeten missen. Volgens bovengenoemde krant is de kans zelfs groot dat Vormer dit seizoen niet meer in actie zal komen. De West-Vlamingen hebben namelijk nog maar negen competitieduels op het programma. Gezien de ernst van de blessure van de Nederlander zou het dus zomaar kunnen dat Vormer zijn laatste wedstrijd aan de Gaverbeek gespeeld heeft. 

Geen tweede klasse voor Vormer

Ruud Vormer wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van Club Brugge. De Nederlander gaf in het verleden al aan dat hij er alles aan ging doen om Zulte Waregem van de degradatie te behouden. Toch maakte Vormer ook duidelijk dat hij niet van plan is om volgend seizoen in tweede klasse aan te treden. De West-Vlamingen zullen er dus alles aan moeten doen om het behoud zo snel mogelijk te verzekeren, waarna het ongetwijfeld ook aan tafel kan gaan met de entourage van Vormer. De middenvelder is op het einde van het seizoen overigens een vrije speler. 

LEES OOK: 'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Zal Zulte Waregem zicht redden?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

22
22
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

113
113
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

18
18
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

15
15
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

36
36
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

67
67
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

17
17
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

44
44
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

38
38
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

40
40
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

78
78
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

36
36
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

156
156
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

113
113
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

106
106
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

48
48
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

678
678
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

64
64
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

89
89
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

201
201
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

71
71
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws