Opvolger Riemer al gekend? "Afspraak met Anderlecht gemaakt"

door
Opvolger Riemer al gekend?

RSC Anderlecht lijkt sportief gezien weer op het goede spoor te zitten. De Brusselaars pakten 10 op 12 in hun meest recente competitiewedstrijden en doen daardoor weer volop mee voor deelname aan de Europe Play-Offs. De aanstelling van Brian Riemer als hoofdcoach blijkt voorlopig dus goed mee te vallen.


De Deen slaagde er in ieder geval in om weer een positieve vibe in de kleedkamer te krijgen en in de laatste weken is dus ook zijn puntenbalans positief. Nochtans nam Paars-Wit een bepaald risico met de keuze voor Riemer, die tot dusver weinig tot geen ervaring opdeed als hoofdtrainer. Bovendien had RSCA al een goede coach rondlopen. Robin Veldman maakte immers een goede beurt toen hij moest depanneren na het ontslag van Felice Mazzu en deed het eerder ook al goed bij de paars-witte beloften.

In gesprek met Omroep Flevoland stelt Veldman echter dat hij het zelf ook nog wat vroeg om vast benoemd te worden als T1. "Ik ben loyaal en wou mij graag voor de lange termijn binden aan een project. Het was tijdelijk als hoofdtrainer", klinkt het. "Ik heb de stap terug gezet naar assistent-trainer omdat ik vind dat zo'n grote club geleid moet worden door iemand met ervaring. Zeker gezien de situatie waarin we zitten. Maar ik denk wel dat ik getoond heb dat ik het kan: een elftal goed laten spelen en daarmee resultaat halen. Op de lange termijn wil ik ook hoofdtrainer worden."

VIJF JAREN-PLAN
De ambities van Veldman zijn dus duidelijK. En daarvoor heeft hij ook afspraken gemaakt met Anderlecht, al wil hij geen stappen overslaan. "Ik heb met de club afgesproken dat ik binnen de vijf jaar hoofdtrainer word. Het liefst hier. Dat wordt mijn project: binnen de vijf jaar hoofdtrainer zijn in het betaalde voetbal. Dus dat betekent diploma's halen, ervaring opdoen, ... blijven investeren. Mijn doelstelling wordt binnen de vijf jaar aan het roer te staan van een profclub", besluit de ambitieuze, maar nuchtere Nederlander.

LEES OOK: De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Veldman zou op termijn een ideale T1 zijn voor Anderlecht ...

Meest recent

De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

8
8
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

7
7
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

51
51
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

104
104
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

25
25
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

81
81
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

60
60
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

119
119
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

61
61
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

79
79
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

94
94
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

12
12
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

137
137
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

25
25
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

140
140
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

159
159
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

130
130
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

204
204
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

116
116
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

145
145
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

227
227
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

68
68
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

837
837
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

338
338

Meer sportnieuws