Opvolger Riemer al gekend? "Afspraak met Anderlecht gemaakt"

door
Opvolger Riemer al gekend?

RSC Anderlecht lijkt sportief gezien weer op het goede spoor te zitten. De Brusselaars pakten 10 op 12 in hun meest recente competitiewedstrijden en doen daardoor weer volop mee voor deelname aan de Europe Play-Offs. De aanstelling van Brian Riemer als hoofdcoach blijkt voorlopig dus goed mee te vallen.


De Deen slaagde er in ieder geval in om weer een positieve vibe in de kleedkamer te krijgen en in de laatste weken is dus ook zijn puntenbalans positief. Nochtans nam Paars-Wit een bepaald risico met de keuze voor Riemer, die tot dusver weinig tot geen ervaring opdeed als hoofdtrainer. Bovendien had RSCA al een goede coach rondlopen. Robin Veldman maakte immers een goede beurt toen hij moest depanneren na het ontslag van Felice Mazzu en deed het eerder ook al goed bij de paars-witte beloften.

In gesprek met Omroep Flevoland stelt Veldman echter dat hij het zelf ook nog wat vroeg om vast benoemd te worden als T1. "Ik ben loyaal en wou mij graag voor de lange termijn binden aan een project. Het was tijdelijk als hoofdtrainer", klinkt het. "Ik heb de stap terug gezet naar assistent-trainer omdat ik vind dat zo'n grote club geleid moet worden door iemand met ervaring. Zeker gezien de situatie waarin we zitten. Maar ik denk wel dat ik getoond heb dat ik het kan: een elftal goed laten spelen en daarmee resultaat halen. Op de lange termijn wil ik ook hoofdtrainer worden."

VIJF JAREN-PLAN
De ambities van Veldman zijn dus duidelijK. En daarvoor heeft hij ook afspraken gemaakt met Anderlecht, al wil hij geen stappen overslaan. "Ik heb met de club afgesproken dat ik binnen de vijf jaar hoofdtrainer word. Het liefst hier. Dat wordt mijn project: binnen de vijf jaar hoofdtrainer zijn in het betaalde voetbal. Dus dat betekent diploma's halen, ervaring opdoen, ... blijven investeren. Mijn doelstelling wordt binnen de vijf jaar aan het roer te staan van een profclub", besluit de ambitieuze, maar nuchtere Nederlander.

LEES OOK: 'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

Veldman zou op termijn een ideale T1 zijn voor Anderlecht ...

Meest recent

‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

8
8
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

11
11
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

34
34
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

98
98
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

89
89
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

236
236
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

72
72
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

53
53
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

45
45
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

65
65
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

143
143
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

146
146
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

90
90
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

286
286
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

211
211
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

234
234
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

179
179
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

178
178
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

222
222
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

57
57
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

1107
1107
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

79
79
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

125
125
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

397
397
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

106
106

Meer sportnieuws