Opvolger Riemer al gekend? "Afspraak met Anderlecht gemaakt"

door
Opvolger Riemer al gekend?

RSC Anderlecht lijkt sportief gezien weer op het goede spoor te zitten. De Brusselaars pakten 10 op 12 in hun meest recente competitiewedstrijden en doen daardoor weer volop mee voor deelname aan de Europe Play-Offs. De aanstelling van Brian Riemer als hoofdcoach blijkt voorlopig dus goed mee te vallen.


De Deen slaagde er in ieder geval in om weer een positieve vibe in de kleedkamer te krijgen en in de laatste weken is dus ook zijn puntenbalans positief. Nochtans nam Paars-Wit een bepaald risico met de keuze voor Riemer, die tot dusver weinig tot geen ervaring opdeed als hoofdtrainer. Bovendien had RSCA al een goede coach rondlopen. Robin Veldman maakte immers een goede beurt toen hij moest depanneren na het ontslag van Felice Mazzu en deed het eerder ook al goed bij de paars-witte beloften.

In gesprek met Omroep Flevoland stelt Veldman echter dat hij het zelf ook nog wat vroeg om vast benoemd te worden als T1. "Ik ben loyaal en wou mij graag voor de lange termijn binden aan een project. Het was tijdelijk als hoofdtrainer", klinkt het. "Ik heb de stap terug gezet naar assistent-trainer omdat ik vind dat zo'n grote club geleid moet worden door iemand met ervaring. Zeker gezien de situatie waarin we zitten. Maar ik denk wel dat ik getoond heb dat ik het kan: een elftal goed laten spelen en daarmee resultaat halen. Op de lange termijn wil ik ook hoofdtrainer worden."

VIJF JAREN-PLAN
De ambities van Veldman zijn dus duidelijK. En daarvoor heeft hij ook afspraken gemaakt met Anderlecht, al wil hij geen stappen overslaan. "Ik heb met de club afgesproken dat ik binnen de vijf jaar hoofdtrainer word. Het liefst hier. Dat wordt mijn project: binnen de vijf jaar hoofdtrainer zijn in het betaalde voetbal. Dus dat betekent diploma's halen, ervaring opdoen, ... blijven investeren. Mijn doelstelling wordt binnen de vijf jaar aan het roer te staan van een profclub", besluit de ambitieuze, maar nuchtere Nederlander.

LEES OOK: Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Veldman zou op termijn een ideale T1 zijn voor Anderlecht ...

Meest recent

Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

2
2
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

10
10
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

49
49
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

449
449
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

231
231
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

236
236
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

253
253
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

102
102
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

460
460
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

389
389
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

247
247
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

157
157
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

380
380
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

211
211
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

283
283
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

79
79
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

192
192
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

439
439
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

41
41
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

127
127
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

444
444
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

353
353
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

135
135
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

349
349

Meer sportnieuws