Smaakmaker Genk: "Hoop op kans onder Tedesco"

door
Smaakmaker Genk:

Bij KRC Genk kennen enkele jongens een zeer goed seizoen. Mike Trésor en Bryan Heynen hopen dat zij van de nieuwe bondscoach Domenico Tedesco een kans gaan krijgen. Vooral voor Heynen begint de tijd te dringen. Het is stilaan nu of nooit.


Heynen is aan een zeer sterk seizoen bezig als ‘8’. Met 7 goals en 5 assists in 25 competitiewedstrijden toonde hij zich. Heynen werd vorige week 26 jaar en de tijd begint stilaan te dringen. Krijgt hij een kans van Tedesco? I"k ken de nieuwe bondscoach eerlijk gezegd niet. Maar een nieuwe trainer, nieuwe kansen. Dus leef ik inderdaad wel met een ander gevoel naar de volgende bekendmaking van de selectie toe. Natuurlijk heb je altijd hoop om erbij te zijn, maar ik moet toch gewoon met de voeten blijven spreken en me op Genk focussen. De rest zien we dan wel”, aldus de middenvelder in Het Belang van Limburg.

VEEL CONCURRENTIE

De kans dat Heynen in de basis zal staan tegen Zweden is haast onbestaande. De oefenpot tegen Duitsland eind volgende maand kan mogelijk wél een optie zijn. Heynen heeft net als de jonge Vermeeren van Antwerp de pech dat er centraal op het middenveld héél veel opties zijn bij de Rode Duivels. Spelers als Kevin De Bruyne, Youri Tielemans, Amadou Onana en Romeo Lavia schitteren in de Premier League.

Daarnaast maakt Axel Witsel wel nog steeds minuten bij een Europese topclub als Atlético Madrid. Heynen en Vermeeren lijken in balans te liggen met spelers als Hans Vanaken, Leander Dendoncker (die amper speelt bij Aston Villa), Sambi Lokonga en Orel Mangala, die laatste twee zijn ook actief in de Premier League. Tedesco kan hen onmogelijk allemaal oproepen en staat dus voor een zeer zware keuze.

LEES OOK: Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Verdient Heynen een kans?

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

88
88
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

55
55
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

28
28
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

73
73
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

43
43
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

241
241
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

32
32
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

50
50
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

180
180
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

62
62
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

405
405
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

232
232
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

83
83
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

107
107
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

339
339
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

70
70
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

34
34
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

177
177
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

232
232
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

207
207
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

947
947
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

183
183
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws