Smaakmaker Genk: "Hoop op kans onder Tedesco"

door
Smaakmaker Genk:

Bij KRC Genk kennen enkele jongens een zeer goed seizoen. Mike Trésor en Bryan Heynen hopen dat zij van de nieuwe bondscoach Domenico Tedesco een kans gaan krijgen. Vooral voor Heynen begint de tijd te dringen. Het is stilaan nu of nooit.


Heynen is aan een zeer sterk seizoen bezig als ‘8’. Met 7 goals en 5 assists in 25 competitiewedstrijden toonde hij zich. Heynen werd vorige week 26 jaar en de tijd begint stilaan te dringen. Krijgt hij een kans van Tedesco? I"k ken de nieuwe bondscoach eerlijk gezegd niet. Maar een nieuwe trainer, nieuwe kansen. Dus leef ik inderdaad wel met een ander gevoel naar de volgende bekendmaking van de selectie toe. Natuurlijk heb je altijd hoop om erbij te zijn, maar ik moet toch gewoon met de voeten blijven spreken en me op Genk focussen. De rest zien we dan wel”, aldus de middenvelder in Het Belang van Limburg.

VEEL CONCURRENTIE

De kans dat Heynen in de basis zal staan tegen Zweden is haast onbestaande. De oefenpot tegen Duitsland eind volgende maand kan mogelijk wél een optie zijn. Heynen heeft net als de jonge Vermeeren van Antwerp de pech dat er centraal op het middenveld héél veel opties zijn bij de Rode Duivels. Spelers als Kevin De Bruyne, Youri Tielemans, Amadou Onana en Romeo Lavia schitteren in de Premier League.

Daarnaast maakt Axel Witsel wel nog steeds minuten bij een Europese topclub als Atlético Madrid. Heynen en Vermeeren lijken in balans te liggen met spelers als Hans Vanaken, Leander Dendoncker (die amper speelt bij Aston Villa), Sambi Lokonga en Orel Mangala, die laatste twee zijn ook actief in de Premier League. Tedesco kan hen onmogelijk allemaal oproepen en staat dus voor een zeer zware keuze.

LEES OOK: Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Verdient Heynen een kans?

Meest recent

'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

172
172
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

66
66
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

47
47
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

162
162
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

466
466
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

187
187
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

522
522
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

337
337
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

233
233
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

22
22
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

68
68
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

350
350
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

88
88
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

33
33
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

1671
1671
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

334
334
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

260
260
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

328
328
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

150
150
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

230
230
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

93
93
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

154
154
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

502
502
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

300
300
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

90
90

Meer sportnieuws