Smaakmaker Genk: "Hoop op kans onder Tedesco"

155 stemmen
Smaakmaker Genk:

Bij KRC Genk kennen enkele jongens een zeer goed seizoen. Mike Trésor en Bryan Heynen hopen dat zij van de nieuwe bondscoach Domenico Tedesco een kans gaan krijgen. Vooral voor Heynen begint de tijd te dringen. Het is stilaan nu of nooit.


Heynen is aan een zeer sterk seizoen bezig als ‘8’. Met 7 goals en 5 assists in 25 competitiewedstrijden toonde hij zich. Heynen werd vorige week 26 jaar en de tijd begint stilaan te dringen. Krijgt hij een kans van Tedesco? I"k ken de nieuwe bondscoach eerlijk gezegd niet. Maar een nieuwe trainer, nieuwe kansen. Dus leef ik inderdaad wel met een ander gevoel naar de volgende bekendmaking van de selectie toe. Natuurlijk heb je altijd hoop om erbij te zijn, maar ik moet toch gewoon met de voeten blijven spreken en me op Genk focussen. De rest zien we dan wel”, aldus de middenvelder in Het Belang van Limburg.

VEEL CONCURRENTIE

De kans dat Heynen in de basis zal staan tegen Zweden is haast onbestaande. De oefenpot tegen Duitsland eind volgende maand kan mogelijk wél een optie zijn. Heynen heeft net als de jonge Vermeeren van Antwerp de pech dat er centraal op het middenveld héél veel opties zijn bij de Rode Duivels. Spelers als Kevin De Bruyne, Youri Tielemans, Amadou Onana en Romeo Lavia schitteren in de Premier League.

Daarnaast maakt Axel Witsel wel nog steeds minuten bij een Europese topclub als Atlético Madrid. Heynen en Vermeeren lijken in balans te liggen met spelers als Hans Vanaken, Leander Dendoncker (die amper speelt bij Aston Villa), Sambi Lokonga en Orel Mangala, die laatste twee zijn ook actief in de Premier League. Tedesco kan hen onmogelijk allemaal oproepen en staat dus voor een zeer zware keuze.

LEES OOK: WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

🚀

Verdient Heynen een kans?

Meest recent

'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

64
64
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor ..."

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

95
95
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

359
359
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

309
309
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

27
27
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

211
211
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

593
593
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

56
56
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

249
249
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

318
318
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

211
211
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

202
202
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

216
216
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

611
611
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

118
118
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

278
278
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

339
339
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

358
358
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

610
610
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

425
425
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

161
161
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

204
204
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

454
454
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

593
593
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

401
401

Meer sportnieuws