Hallucinant: Ligue 1-ploegmaats met mekaar op de vuist

door
Hallucinant: Ligue 1-ploegmaats met mekaar op de vuist

Ook verschillende buitenlandse competities naderen stilaan de beslissende fase en dat zorgt voor de nodige spanningen bij de ploegen die in degradatiegevaar verkeren. In de Franse Ligue 1 bijvoorbeeld, kookten de potjes zondag over bij RC Strasbourg. Zo kwam het zelfs tot een gevechtje tussen twee ploegmaats.


De ploeg van doelman Matz Sels was vorig seizoen nog één van de grote revelaties in de Franse eerste divisie en eindigde toen zelfs op een knappe zesde plaats, waarbij net naast een Europees ticket werd gegrepen. Maar in de huidige jaargang verloopt het een pak stroever bij de club uit de Elzas. Strasbourg dreigt immers te degraderen naar de Ligue 2.

Momenteel staat Strasbourg 17de in het klassement. Een week geleden werd wel een hoopgevende zege geboekt tegen Montpellier, maar zondag liep het opnieuw fout. Zo werd met 2-0 van Lille OSC verloren na twee treffers van Jonathan David. En vlak na die wedstrijd kwam het tot een incident tussen twee ploegmakkers.

HANDGEMEEN
De 34-jarige aanvoerder Dimitri Liénard vond dat zijn 21-jarige ploegmaat Nordine Kandil te zelfzuchtig speelde en ging verhaal halen bij de spelmaker. Die was daar echter niet mee gediend, waarop een woordenwisseling ontstond en het vervolgens zelfs ontaardde in een handgemeen. Hun medespelers moesten het duo met man en macht uit mekaar houden.

LEES OOK: Smaakmaker plots terug bij Zulte Waregem?

LEES OOK

Vandenhaute krijgt stevige trap na:
Vandenhaute krijgt stevige trap na: "Typisch voor hem"
Alwéér een bom in de maak bij Club Brugge
Alwéér een bom in de maak bij Club Brugge

Beide spelers zouden geschorst moeten worden ...

Meest recent

'Stuntplannen Anderlecht: nieuwe bazen mét Lukaku'

Het Anderlecht-nieuws blijft binnenstromen. Na de Europese deceptie kwamen de fans in opstand en ...

291
291
'Monstertransfer Doumbia levert Antwerp fortuin op'

Royal Antwerp FC heeft deze zomer weer heel wat uitgaande deals afgerond en het is mogelijk nog niet ...

196
196
'Dolberg zet Anderlecht voor voldongen feit'

Het is transfersoap na transfersoap deze zomer. Ook op het slot van de zomermercato is er nog heel ...

350
350
Beerschot moet slikken: transferkater van jewelste

De zomermercato gaat in verschillende landen nog even door dus het is nog even zweten, ook voor de ...

157
157
'Anderlecht in zak en as na derbydrama'

Het gaat van kwaad naar erger bij RSC Anderlecht. Het rommelt ferm in het Lotto Park na de slechte ...

229
229
Transferwending wordt werkelijkheid: Genk pakt uit

KRC Genk heeft afscheid genomen van topschutter Tolu Arokodare. Bijna ging ook Hyeon-gyu Oh weg, ...

224
224
Einde soap: Man City strikt absolute superster

Manchester City heeft op de valreep nog weten toe te slaan op de zomermercato. The Cityzens zijn ...

96
96
Ophef bij Antwerp: Lammens schopt rel los

Senne Lammens heeft zijn absolute droomtransfer beet. De doelman gaat van Royal Antwerp FC naar ...

687
687
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Genk balen, toptransfer in JPL’

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

380
380
Dolberg-drama: 'Ajax zet Anderlecht muurvast'

Kasper Dolberg wordt nog met een laat vertrek bij RSC Anderlecht in verband gebracht. Ex-club Ajax ...

715
715
Wat Alderweireld over zijn kinderen zegt, raakt fans diep

Toby Alderweireld is momenteel met 'voetbalpensioen'. Toch zit de voormalig speler van Antwerp ...

31
31
Paniek in Brugge? Bestuur komt met opvallend antwoord

Club Brugge kent een hete transferzomer. In de grote Europese competities is de transferdeadline ...

735
735
Code rood bij Anderlecht: club krijgt nieuwe mokerslag

Het is code rood bij RSC Anderlecht. Na de Europese uitschakeling in de Conference League zit het er ...

364
364
Ten Hag furieus na bliksemontslag: snoeiharde uithaal

Erik ten Hag zit in zak en as. De Nederlander kende een desastreuze periode bij Manchester United en ...

187
187
Exodus Anderlecht: ‘Turken slaan op het nippertje toe’

RSC Anderlecht kent een woelige start van het seizoen. De aanstelling van Besnik Hasi wordt in vraag ...

758
758
Club Brugge vreest nog last-minute vertrekker

Club Brugge beleeft een absolute recordzomer. Blauw-Zwart verkocht al verschillende sterkhouders en ...

684
684
Vandenhaute krijgt stevige trap na: "Typisch voor hem"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

671
671
Fans Brugge furieus: massale boycot aangekondigd

De ploegen in de Jupiler Pro League genieten momenteel van wat rust, maar binnen een dikke ...

332
332
Engelse pers gaat rechtstreeks los op Senne Lammens

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

557
557
Alwéér een bom in de maak bij Club Brugge

Alsof de druk bij Club Brugge nog niet groot genoeg was, schuift nu ook het dossier van Lynnt Audoor ...

863
863
Waar kan ik Liechtenstein-België op tv kijken?

Het eerste luik van het seizoen in het clubvoetbal zit er alweer op, in de komende dagen zijn de ...

193
193
Antwerp laat transfer schieten, nieuwe spits Cercle

Aanstaande zaterdag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België zijn deuren. ...

235
235
'Dolberg helemaal akkoord: nieuwe transferdetails gelekt'

In de meeste grote Europese voetballanden is de mercato inmiddels gesloten, maar er zijn voldoende ...

942
942
Enorme transferklap bij Genk: "De schaamte voorbij"

KRC Genk brak maandag zijn transferrecord met de verkoop van Tolu Arokodare aan Wolverhampton ...

901
901
Nachtmerrie voor Coucke: Vandenhaute kiest ramkoers

Wouter Vandenhaute weg als voorzitter? Ja. Vandenhaute geen macht meer bij Anderlecht? Vergeet het. ...

721
721

Meer sportnieuws