'Bodart lokt ook Franse en Italiaanse interesse'

door
'Bodart lokt ook Franse en Italiaanse interesse'

Bij Standard lopen een aantal spelers in de kijker. Ondanks het wisselvallig seizoen zijn er toch een aantal jongens die zich in de kijker hebben weten te spelen. Volgens La Dernière Heure is Arnaud Bodart een van de spelers die de nodige interesse geniet. Volgt er een transfer in de zomer?


Bodart is de eerste keeper bij Standard. Ronny Deila heeft vertrouwen in hem en hij doet het zeker niet onaardig in de Vurige Stede. Keeperstrainer Jean-François Gillet is van mening dat hij hogerop kan. “Hij kan een hoger niveau aan. Doelman zijn van Standard is niet makkelijk, maar hij heeft een indrukwekkende rust over zich heen. Met zijn huidige niveau kan hij snel een stap maken”, aldus Gillet.

INTERESSE

Bodart zou volgens de Waalse krant interesse genieten uit Duitsland (Borussia Mönchengladbach werd al genoemd), Frankrijk en Italië. Voorlopig kwam er nog niets uit de bus, maar daar kan komende zomer misschien wel verandering in gaan komen. Bodart is een relatief jonge doelman – 24 jaar is jong voor een keeper – en toch heeft hij al zeer veel ervaring. Hij werkte al 138 wedstrijden af voor de Rouches.

Bodart ligt nog tot medio 2025 onder contract in de Vurige Stede en komende zomer kan misschien wel het moment zijn voor speler en club om te praten over een mooie transfer. Standard kan dan nog een mooie som vangen en Bodart kan op het juiste moment die volgende stap zetten. Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 3,5 miljoen euro en de financieel noodlijdende club zou een mooie uitgaande transfer wel kunnen gebruiken. Gaat Bodart daar na het seizoen Standard mee kunnen helpen?

LEES OOK: Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Zal Bodart in de zomer ten geld worden gemaakt?

Meest recent

Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

37
37
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

133
133
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

28
28
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

229
229
Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

22
22
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

7
7
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

83
83
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

227
227
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

149
149
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

692
692
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

128
128
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

177
177
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

393
393
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

70
70
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

587
587
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

422
422
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

635
635
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

514
514
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

278
278
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1308
1308
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

379
379
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

400
400
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

164
164
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

332
332
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

211
211

Meer sportnieuws