'Bodart lokt ook Franse en Italiaanse interesse'

149 stemmen
'Bodart lokt ook Franse en Italiaanse interesse'

Bij Standard lopen een aantal spelers in de kijker. Ondanks het wisselvallig seizoen zijn er toch een aantal jongens die zich in de kijker hebben weten te spelen. Volgens La Dernière Heure is Arnaud Bodart een van de spelers die de nodige interesse geniet. Volgt er een transfer in de zomer?


Bodart is de eerste keeper bij Standard. Ronny Deila heeft vertrouwen in hem en hij doet het zeker niet onaardig in de Vurige Stede. Keeperstrainer Jean-François Gillet is van mening dat hij hogerop kan. “Hij kan een hoger niveau aan. Doelman zijn van Standard is niet makkelijk, maar hij heeft een indrukwekkende rust over zich heen. Met zijn huidige niveau kan hij snel een stap maken”, aldus Gillet.

INTERESSE

Bodart zou volgens de Waalse krant interesse genieten uit Duitsland (Borussia Mönchengladbach werd al genoemd), Frankrijk en Italië. Voorlopig kwam er nog niets uit de bus, maar daar kan komende zomer misschien wel verandering in gaan komen. Bodart is een relatief jonge doelman – 24 jaar is jong voor een keeper – en toch heeft hij al zeer veel ervaring. Hij werkte al 138 wedstrijden af voor de Rouches.

Bodart ligt nog tot medio 2025 onder contract in de Vurige Stede en komende zomer kan misschien wel het moment zijn voor speler en club om te praten over een mooie transfer. Standard kan dan nog een mooie som vangen en Bodart kan op het juiste moment die volgende stap zetten. Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 3,5 miljoen euro en de financieel noodlijdende club zou een mooie uitgaande transfer wel kunnen gebruiken. Gaat Bodart daar na het seizoen Standard mee kunnen helpen?

LEES OOK: 'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Zal Bodart in de zomer ten geld worden gemaakt?

Meest recent

'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

5
5
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

18
18
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

32
32
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

39
39
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

6
6
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

51
51
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

152
152
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

71
71
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

254
254
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

76
76
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

28
28
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

111
111
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

464
464
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

150
150
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

55
55
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

292
292
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

221
221
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

121
121
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

172
172
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

445
445
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

77
77
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

534
534
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

122
122
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

339
339

Meer sportnieuws