'Bodart lokt ook Franse en Italiaanse interesse'

149 stemmen
'Bodart lokt ook Franse en Italiaanse interesse'

Bij Standard lopen een aantal spelers in de kijker. Ondanks het wisselvallig seizoen zijn er toch een aantal jongens die zich in de kijker hebben weten te spelen. Volgens La Dernière Heure is Arnaud Bodart een van de spelers die de nodige interesse geniet. Volgt er een transfer in de zomer?


Bodart is de eerste keeper bij Standard. Ronny Deila heeft vertrouwen in hem en hij doet het zeker niet onaardig in de Vurige Stede. Keeperstrainer Jean-François Gillet is van mening dat hij hogerop kan. “Hij kan een hoger niveau aan. Doelman zijn van Standard is niet makkelijk, maar hij heeft een indrukwekkende rust over zich heen. Met zijn huidige niveau kan hij snel een stap maken”, aldus Gillet.

INTERESSE

Bodart zou volgens de Waalse krant interesse genieten uit Duitsland (Borussia Mönchengladbach werd al genoemd), Frankrijk en Italië. Voorlopig kwam er nog niets uit de bus, maar daar kan komende zomer misschien wel verandering in gaan komen. Bodart is een relatief jonge doelman – 24 jaar is jong voor een keeper – en toch heeft hij al zeer veel ervaring. Hij werkte al 138 wedstrijden af voor de Rouches.

Bodart ligt nog tot medio 2025 onder contract in de Vurige Stede en komende zomer kan misschien wel het moment zijn voor speler en club om te praten over een mooie transfer. Standard kan dan nog een mooie som vangen en Bodart kan op het juiste moment die volgende stap zetten. Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 3,5 miljoen euro en de financieel noodlijdende club zou een mooie uitgaande transfer wel kunnen gebruiken. Gaat Bodart daar na het seizoen Standard mee kunnen helpen?

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

Zal Bodart in de zomer ten geld worden gemaakt?

Meest recent

Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

3
3
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

12
12
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

18
18
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

155
155
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

117
117
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

180
180
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

111
111
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

97
97
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

315
315
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

144
144
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

267
267
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

180
180
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

127
127
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

131
131
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

103
103
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

796
796
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

234
234
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

218
218
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

824
824
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

258
258
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1308
1308
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

110
110

Meer sportnieuws