Einde cyclus AA Gent: "Hun verhaal is voorbij”

door
Einde cyclus AA Gent:

AA Gent zag Ibrahim Salah aan het eind van de wintermercato vertrekken naar Stade Rennes en zijn transfer betekende een serieus verlies voor de Oost-Vlamingen. Maar in de zomer zal Hein Vanhaezebrouck mogelijk nog een pak meer sterkhouders zien vertrekken.


De pandemie heeft stevig ingehakt op de Gentse financiën en dus moet de club de tering naar de nering zetten. De verkoop van Salah bracht wel al welkome miljoenen in het laatje, maar er zal nog bespaard moeten worden. Drie sterkhouders zouden daar het slachtoffer van kunnen worden. In de voorbije weken was al een vraagteken komen te staan achter de namen van Michael Ngadeu, Vadis Odjidja en Sven Kums.

Zij beschikken allemaal over een aflopend contract en Het Laatste Nieuws meldde in die optiek dat hun overeenkomsten zeker niet aan dezelfde voorwaarden verlengd zullen worden. Het is zelfs maar de vraag of ze überhaupt nog een nieuw contract zullen mogen of willen tekenen. Volgens Francky Dury, ex-coach van de Buffalo’s, is de ploeg stilaan aan het einde van een cyclus gekomen.

“En dan moet je ingrijpen en een nieuwe uitdaging aangaan. Hetzij met nieuwe mensen, een nieuwe filosofie of een nieuwe structuur. Kums, Odjidja en Depoitre zijn fantastische spelers en hebben de club ongelooflijke successen bezorgd, maar hun verhaal is voorbij”, stelt Dury in Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Straffe transferstunt Vanhaezebrouck

LEES OOK: Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

Moet AA Gent een nieuwe, frisse start nemen?

Meest recent

Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

135
135
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

61
61
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

135
135
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

82
82
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

90
90
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

73
73
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

119
119
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

35
35
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

144
144
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

61
61
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

242
242
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

84
84
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

70
70
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

337
337
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

63
63
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

57
57
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

54
54
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

304
304
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

147
147
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

196
196
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

57
57
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

156
156
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

168
168

Meer sportnieuws