Einde cyclus AA Gent: "Hun verhaal is voorbij”

721 stemmen
Einde cyclus AA Gent:

AA Gent zag Ibrahim Salah aan het eind van de wintermercato vertrekken naar Stade Rennes en zijn transfer betekende een serieus verlies voor de Oost-Vlamingen. Maar in de zomer zal Hein Vanhaezebrouck mogelijk nog een pak meer sterkhouders zien vertrekken.


De pandemie heeft stevig ingehakt op de Gentse financiën en dus moet de club de tering naar de nering zetten. De verkoop van Salah bracht wel al welkome miljoenen in het laatje, maar er zal nog bespaard moeten worden. Drie sterkhouders zouden daar het slachtoffer van kunnen worden. In de voorbije weken was al een vraagteken komen te staan achter de namen van Michael Ngadeu, Vadis Odjidja en Sven Kums.

Zij beschikken allemaal over een aflopend contract en Het Laatste Nieuws meldde in die optiek dat hun overeenkomsten zeker niet aan dezelfde voorwaarden verlengd zullen worden. Het is zelfs maar de vraag of ze überhaupt nog een nieuw contract zullen mogen of willen tekenen. Volgens Francky Dury, ex-coach van de Buffalo’s, is de ploeg stilaan aan het einde van een cyclus gekomen.

“En dan moet je ingrijpen en een nieuwe uitdaging aangaan. Hetzij met nieuwe mensen, een nieuwe filosofie of een nieuwe structuur. Kums, Odjidja en Depoitre zijn fantastische spelers en hebben de club ongelooflijke successen bezorgd, maar hun verhaal is voorbij”, stelt Dury in Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Straffe transferstunt Vanhaezebrouck

LEES OOK: AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

🚀

Moet AA Gent een nieuwe, frisse start nemen?

Meest recent

'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

46
46
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

111
111
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

44
44
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

149
149
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

194
194
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

186
186
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

342
342
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

150
150
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

85
85
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

209
209
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

70
70
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

145
145
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

63
63
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

142
142
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

249
249
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

607
607
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

251
251
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

991
991
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

69
69
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

554
554
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1262
1262
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

114
114
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

289
289
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

215
215

Meer sportnieuws