'Standard dreigt nog een smaakmaker te verliezen'

476 stemmen
'Standard dreigt nog een smaakmaker te verliezen'

Standard mag nog steeds dromen van de top vier met slechts drie punten minder dan Club Brugge. De Rouches zullen die strijd wel moeten voeren met een krappe kern, want ze lijken niet meteen versterkt uit de wintermercato gekomen te zijn. Met onder meer Raskin, Amallah en Dragus zag Ronny Deila de nodige kwaliteit vertrekken, terwijl hij enkel de jonge Hautekiet in de plaats kreeg.


In de zomer lijken er bovendien nog belangrijke spelers te kunnen gaan vertrekken. Er is het geval van aanvoerder Noë Dussenne, die wellicht geen contractverlenging zal krijgen. Ook een vertrek van Arnaud Bodart lijkt echter niet uitgesloten. De doelman kende vorig seizoen een dip en verloor onder Luka Elsner zijn aanvoerdersband én zijn basisplaats, maar kreeg van Deila weer het volle vertrouwen en haalt opnieuw zijn beste niveau.

Dat maakt dat intussen weer de nodige belangstelling uit het buitenland op gang komt. In januari stond Bodart volgens Le Soir al op de shortlist van Borussia Mönchengladbach, dat een nieuwe doelman zocht na het vertrek van Yann Sommer naar Bayern München. De 24-jarige was één van de vier of vijf pistes die de Duitse club bestudeerde, maar uiteindelijk kozen ze met Jonas Omlin (Montpellier) een meer ervaren keeper.

TRANSFER IN DE ZOMER?
Er zijn echter nog meer buitenlandse clubs die Bodart volgen en dus lijkt een zomertransfer zeker niet uitgesloten als hij zijn niveau weet aan te houden. Standard zal wel nog een mooi bedrag kunnen vangen, want Bodart heeft nog een contract tot 2025 in Luik. Hij maakt er al sinds 2017 deel uit van de A-kern en zit al aan 138 matchen voor de Rouches.

LEES OOK: Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Is Bodart klaar voor de stap naar het buitenland?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

25
25
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

67
67
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

40
40
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

62
62
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

131
131
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

60
60
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

25
25
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

69
69
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

192
192
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

554
554
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

142
142
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

175
175
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

132
132
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

103
103
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

175
175
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

964
964
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

146
146
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

300
300
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

103
103
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

837
837
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

164
164
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

186
186
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

225
225
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

74
74
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

244
244

Meer sportnieuws