'Standard dreigt nog een smaakmaker te verliezen'

476 stemmen
'Standard dreigt nog een smaakmaker te verliezen'

Standard mag nog steeds dromen van de top vier met slechts drie punten minder dan Club Brugge. De Rouches zullen die strijd wel moeten voeren met een krappe kern, want ze lijken niet meteen versterkt uit de wintermercato gekomen te zijn. Met onder meer Raskin, Amallah en Dragus zag Ronny Deila de nodige kwaliteit vertrekken, terwijl hij enkel de jonge Hautekiet in de plaats kreeg.


In de zomer lijken er bovendien nog belangrijke spelers te kunnen gaan vertrekken. Er is het geval van aanvoerder Noë Dussenne, die wellicht geen contractverlenging zal krijgen. Ook een vertrek van Arnaud Bodart lijkt echter niet uitgesloten. De doelman kende vorig seizoen een dip en verloor onder Luka Elsner zijn aanvoerdersband én zijn basisplaats, maar kreeg van Deila weer het volle vertrouwen en haalt opnieuw zijn beste niveau.

Dat maakt dat intussen weer de nodige belangstelling uit het buitenland op gang komt. In januari stond Bodart volgens Le Soir al op de shortlist van Borussia Mönchengladbach, dat een nieuwe doelman zocht na het vertrek van Yann Sommer naar Bayern München. De 24-jarige was één van de vier of vijf pistes die de Duitse club bestudeerde, maar uiteindelijk kozen ze met Jonas Omlin (Montpellier) een meer ervaren keeper.

TRANSFER IN DE ZOMER?
Er zijn echter nog meer buitenlandse clubs die Bodart volgen en dus lijkt een zomertransfer zeker niet uitgesloten als hij zijn niveau weet aan te houden. Standard zal wel nog een mooi bedrag kunnen vangen, want Bodart heeft nog een contract tot 2025 in Luik. Hij maakt er al sinds 2017 deel uit van de A-kern en zit al aan 138 matchen voor de Rouches.

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Is Bodart klaar voor de stap naar het buitenland?

Meest recent

Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

3
3
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

17
17
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

32
32
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

268
268
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

26
26
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

113
113
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

92
92
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

505
505
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

107
107
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

100
100
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

337
337
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

22
22
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

579
579
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

445
445
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

67
67
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

384
384
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

441
441
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

205
205
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

233
233
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

424
424
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

610
610
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

154
154
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

345
345
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

113
113
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

810
810

Meer sportnieuws