'Standard dreigt nog een smaakmaker te verliezen'

476 stemmen
'Standard dreigt nog een smaakmaker te verliezen'

Standard mag nog steeds dromen van de top vier met slechts drie punten minder dan Club Brugge. De Rouches zullen die strijd wel moeten voeren met een krappe kern, want ze lijken niet meteen versterkt uit de wintermercato gekomen te zijn. Met onder meer Raskin, Amallah en Dragus zag Ronny Deila de nodige kwaliteit vertrekken, terwijl hij enkel de jonge Hautekiet in de plaats kreeg.


In de zomer lijken er bovendien nog belangrijke spelers te kunnen gaan vertrekken. Er is het geval van aanvoerder Noë Dussenne, die wellicht geen contractverlenging zal krijgen. Ook een vertrek van Arnaud Bodart lijkt echter niet uitgesloten. De doelman kende vorig seizoen een dip en verloor onder Luka Elsner zijn aanvoerdersband én zijn basisplaats, maar kreeg van Deila weer het volle vertrouwen en haalt opnieuw zijn beste niveau.

Dat maakt dat intussen weer de nodige belangstelling uit het buitenland op gang komt. In januari stond Bodart volgens Le Soir al op de shortlist van Borussia Mönchengladbach, dat een nieuwe doelman zocht na het vertrek van Yann Sommer naar Bayern München. De 24-jarige was één van de vier of vijf pistes die de Duitse club bestudeerde, maar uiteindelijk kozen ze met Jonas Omlin (Montpellier) een meer ervaren keeper.

TRANSFER IN DE ZOMER?
Er zijn echter nog meer buitenlandse clubs die Bodart volgen en dus lijkt een zomertransfer zeker niet uitgesloten als hij zijn niveau weet aan te houden. Standard zal wel nog een mooi bedrag kunnen vangen, want Bodart heeft nog een contract tot 2025 in Luik. Hij maakt er al sinds 2017 deel uit van de A-kern en zit al aan 138 matchen voor de Rouches.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Is Bodart klaar voor de stap naar het buitenland?

Meest recent

De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

16
16
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

11
11
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

8
8
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

30
30
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

215
215
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

198
198
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

69
69
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

122
122
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

82
82
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

110
110
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

252
252
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

232
232
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

147
147
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

345
345
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

526
526
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

344
344
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

156
156
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

84
84
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

358
358
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

427
427
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

312
312
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

237
237
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

420
420
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

378
378
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

97
97

Meer sportnieuws