'Standard dreigt nog een smaakmaker te verliezen'

476 stemmen
'Standard dreigt nog een smaakmaker te verliezen'

Standard mag nog steeds dromen van de top vier met slechts drie punten minder dan Club Brugge. De Rouches zullen die strijd wel moeten voeren met een krappe kern, want ze lijken niet meteen versterkt uit de wintermercato gekomen te zijn. Met onder meer Raskin, Amallah en Dragus zag Ronny Deila de nodige kwaliteit vertrekken, terwijl hij enkel de jonge Hautekiet in de plaats kreeg.


In de zomer lijken er bovendien nog belangrijke spelers te kunnen gaan vertrekken. Er is het geval van aanvoerder Noë Dussenne, die wellicht geen contractverlenging zal krijgen. Ook een vertrek van Arnaud Bodart lijkt echter niet uitgesloten. De doelman kende vorig seizoen een dip en verloor onder Luka Elsner zijn aanvoerdersband én zijn basisplaats, maar kreeg van Deila weer het volle vertrouwen en haalt opnieuw zijn beste niveau.

Dat maakt dat intussen weer de nodige belangstelling uit het buitenland op gang komt. In januari stond Bodart volgens Le Soir al op de shortlist van Borussia Mönchengladbach, dat een nieuwe doelman zocht na het vertrek van Yann Sommer naar Bayern München. De 24-jarige was één van de vier of vijf pistes die de Duitse club bestudeerde, maar uiteindelijk kozen ze met Jonas Omlin (Montpellier) een meer ervaren keeper.

TRANSFER IN DE ZOMER?
Er zijn echter nog meer buitenlandse clubs die Bodart volgen en dus lijkt een zomertransfer zeker niet uitgesloten als hij zijn niveau weet aan te houden. Standard zal wel nog een mooi bedrag kunnen vangen, want Bodart heeft nog een contract tot 2025 in Luik. Hij maakt er al sinds 2017 deel uit van de A-kern en zit al aan 138 matchen voor de Rouches.

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Is Bodart klaar voor de stap naar het buitenland?

Meest recent

Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

2
2
"Geniaal": ex-WK-gangers oordelen over Rode Duivels

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

6
6
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

49
49
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

50
50
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

58
58
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

46
46
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

214
214
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

273
273
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

147
147
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

604
604
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

514
514
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

104
104
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

86
86
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

154
154
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

185
185
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

84
84
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

24
24
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

77
77
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

119
119
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

387
387
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

72
72
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

35
35
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

54
54
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

371
371
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

45
45

Meer sportnieuws