Messi terug naar Barcelona? Laporta reageert

door
Messi terug naar Barcelona? Laporta reageert

De toekomst van Lionel Messi blijft de gemoederen bedaren. Paris Saint-Germain zou het aflopende contract van de wereldkampioen willen verlengen, maar tot een akkoord kwam het vooralsnog niet. En dus kan er gespeculeerd blijven worden over een mogelijke terugkeer naar FC Barcelona.


De Argentijnse wereldster was jarenlang het absolute boegbeeld van de Catalaanse grootmacht. Maar mede door financiële problemen slaagde Barça er in de zomer van 2021 niet in om de overeenkomst van Messi te verlengen. En dus besloot de meervoudige Gouden Bal-winnaar om zijn geluk in Parijs te gaan beproeven. Sindsdien wordt hij echter met de regelmaat van een klok gelinkt aan een comeback op Camp Nou.

Voorzitter Joan Laporta zette de deur voor een terugkeer ook al meermaals op een kier. Maar op zijn persbabbel van donderdag bleef de preses opvallend voorzichtig. "Leo Messi behoort tot het erfgoed van Barça en daar zijn we trots op, hij is de beste ter wereld en in de geschiedenis", werd Laporta geciteerd bij Forbes. "Maar laat me niet over hem praten. Momenteel behoort hij toe aan PSG en ik wil het niet over spelers van andere clubs hebben."

RELLETJE MET BROER
Eerder deze week veroorzaakte Messi's broer Matias nog een relletje. Zo uitte hij via Twitch scherpe kritiek op Barcelona en op Laporta in het bijzonder. Inmiddels bood Matias Messi echter openlijk zijn excuses aan. De voorzitter wil dan ook niet te zwaar tillen aan het incident. "Wat zijn broer heeft gezegd is niet belangrijk. En hij heeft zich geëxcuseerd. Ik denk er dan ook niet meer aan", aldus Laporta.

LEES OOK: 'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Denkt u dat Messi ooit nog voor Barça zal spelen?

Meest recent

Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

15
15
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

155
155
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

140
140
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

99
99
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

86
86
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

365
365
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

209
209
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

447
447
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

63
63
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

94
94
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

58
58
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

170
170
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

284
284
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

609
609
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

478
478
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

1030
1030
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

563
563
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

1229
1229
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

661
661
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

657
657
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

502
502
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

167
167
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

189
189
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

369
369

Meer sportnieuws