Messi terug naar Barcelona? Laporta reageert

door
Messi terug naar Barcelona? Laporta reageert

De toekomst van Lionel Messi blijft de gemoederen bedaren. Paris Saint-Germain zou het aflopende contract van de wereldkampioen willen verlengen, maar tot een akkoord kwam het vooralsnog niet. En dus kan er gespeculeerd blijven worden over een mogelijke terugkeer naar FC Barcelona.


De Argentijnse wereldster was jarenlang het absolute boegbeeld van de Catalaanse grootmacht. Maar mede door financiële problemen slaagde Barça er in de zomer van 2021 niet in om de overeenkomst van Messi te verlengen. En dus besloot de meervoudige Gouden Bal-winnaar om zijn geluk in Parijs te gaan beproeven. Sindsdien wordt hij echter met de regelmaat van een klok gelinkt aan een comeback op Camp Nou.

Voorzitter Joan Laporta zette de deur voor een terugkeer ook al meermaals op een kier. Maar op zijn persbabbel van donderdag bleef de preses opvallend voorzichtig. "Leo Messi behoort tot het erfgoed van Barça en daar zijn we trots op, hij is de beste ter wereld en in de geschiedenis", werd Laporta geciteerd bij Forbes. "Maar laat me niet over hem praten. Momenteel behoort hij toe aan PSG en ik wil het niet over spelers van andere clubs hebben."

RELLETJE MET BROER
Eerder deze week veroorzaakte Messi's broer Matias nog een relletje. Zo uitte hij via Twitch scherpe kritiek op Barcelona en op Laporta in het bijzonder. Inmiddels bood Matias Messi echter openlijk zijn excuses aan. De voorzitter wil dan ook niet te zwaar tillen aan het incident. "Wat zijn broer heeft gezegd is niet belangrijk. En hij heeft zich geëxcuseerd. Ik denk er dan ook niet meer aan", aldus Laporta.

LEES OOK: Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Denkt u dat Messi ooit nog voor Barça zal spelen?

Meest recent

'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

0
0
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

29
29
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

26
26
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

46
46
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

93
93
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

62
62
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

247
247
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

83
83
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

396
396
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

63
63
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

36
36
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

430
430
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

188
188
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

27
27
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

120
120
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

71
71
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

646
646
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

52
52
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

258
258
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

379
379
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

318
318
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

44
44
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

164
164
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

506
506
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

272
272

Meer sportnieuws