Beerschot grijpt drastisch in na biergooi-incident

214 stemmen
Beerschot grijpt drastisch in na biergooi-incident

Beerschot VA staat komend weekend voor een belangrijk duel. Zo sluit de huidige nummer 3 uit de Challenger Pro League de reguliere competitie af met een thuiswedstrijd tegen competitieleider RWDM. De Antwerpenaren hopen wel dat het publiek zich van zijn beste kant laat zien.


Beerschot kan rekenen op een fanatieke en erg trouwe achterban. Maar tussen die supporters zitten enkele 'rotte appels' die zich ook dit seizoen regelmatig van hun minst fraaie kant toonden. Afgelopen weekend op het veld van Lierse Kempenzonen was het wederom zover. Zo werden met bier(bekers) en andere voorwerpen op het veld gegooid.

Hierdoor werd de club andermaal op het matje geroepen. "Beerschot moet zich hierdoor weeral, voor de zevende keer dit seizoen, gaan verantwoorden bij het bondsparket voor zaken die niet langer door de beugel kunnen (racisme, bier gooien, etc.)", laat het stamnummer 13 weten in een statement op de clubwebsite.

SANCTIE DREIGT
De Antwerpenaren besluiten dan ook om drastisch in te grijpen. "De club ziet zich genoodzaakt om bij een volgend incident een extra maatregel toe te voegen: Bij de volgende biergooier, zal er geen drank meer toegelaten zijn in de tribunes. Bovendien zal de biergooier individueel gestraft worden door de club."

Beerschot benadrukt dat het zeker niet de volledige achterban viseert, maar wel een aantal enkelingen die het verpesten voor de grote groep supporters. "De club beseft dat het met zo’n drastische maatregel iedereen treft, waaronder ook zichzelf. Daarom roept het zijn fans op om geen bier of andere voorwerpen meer te gooien, maar ook om andere supporters die aanstalten maken om dit te doen, daarop aan te spreken."

LEES OOK: Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

🚀

Wie betrapt wordt op bier gooien, moet een stadionverbod krijgen ...

Meest recent

Van Gucht onthult eerste keer en Vlaanderen ontploft

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

0
0
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

11
11
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

129
129
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

154
154
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

69
69
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

15
15
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

203
203
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

247
247
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

229
229
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

235
235
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

276
276
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

38
38
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

159
159
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

437
437
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

220
220
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

101
101
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

298
298
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

100
100
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

391
391
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

129
129
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

77
77
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

51
51
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

105
105
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

588
588

Meer sportnieuws