Antwerp in de wolken: "Hij is ongelimiteerd"

301
Antwerp in de wolken:

Antwerp FC heeft in de komende weken en maanden nog twee grote doelen. De Great Old wil zich in de Croky Cup alsnog plaatsen voor de finales en mikt in de competitie minstens op een plek in de top twee. Maar ondertussen wordt achter de schermen ook al op de langere termijn gewerkt.


Zo wist RAFC woensdag een belangrijke slag te slaan. De huidige nummer drie uit de Jupiler Pro League wist namelijk het contract van goudhaantje Arthur Vermeeren open te breken. De middenvelder, die dinsdag nog maar zijn 18de verjaardag vierde, verlengde zijn overeenkomst tot medio 2026. Zijn nabije toekomst ligt dus ook bij de Great Old.

Binnen de club reageert men dan ook opgetogen. Zeker omdat Vermeeren kon doorstromen vanuit de eigen jeugdopleiding. "We hebben de voorbije seizoenen sterk ingezet op het verkleinen van de kloof tussen de werking van de A-ploeg en de RAFC Academy. Als iemand als Arthur dan de stap zet naar het eerste elftal, versterkt dat ons opleidingsverhaal nóg eens", stelt CEO Sven Jaecques op de clubwebstek.

GEWELDIG LEERVERMOGEN
De opmars van Vermeeren kan de weg plaveien voor andere jonge talenten. Maar het is in eerste instantie natuurlijk uitkijken hoe hij zelf verder ontwikkelt. Steven Smet, hoofd van de Antwerpse jeugdopleiding, ziet hem alvast ver geraken. "Ik ben overtuigd dat leervermogen het belangrijkste kenmerk van talent is. Net daarom lijkt het me onmogelijk te voorspellen waar Arthur z'n limieten liggen, want zijn leer- en aanpassingsvermogen blijkt ongelimiteerd."

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Vermeeren heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

15
15
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

75
75
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

57
57
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

100
100
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

160
160
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

88
88
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

94
94
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

107
107
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

97
97
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

36
36
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

171
171
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

115
115
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

64
64
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

27
27
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

282
282
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

79
79
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

105
105
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

111
111
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

345
345
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

73
73

Meer sportnieuws