Antwerp doet gouden zaak: contract tot 2026

door
Antwerp doet gouden zaak: contract tot 2026

Antwerp FC is in de afgelopen seizoenen uitgegroeid tot een stabiele waarde aan de Belgische top, maar heeft op een aantal facetten nog stappen te zetten. De doorstroming vanuit de jeugdopleiding moet bijvoorbeeld nog beter. Al wordt die weg momenteel geplaveid door goudklompje Arthur Vermeeren.


Nadat hij een deel van zijn opleiding afwerkte bij Lierse en KV Mechelen, belandde Vermeeren in 2018 bij de Great Old. Daar groeide hij gestaag uit tot één van de meest veelbelovende Antwerp-talenten en versierde hij zijn eerste selecties voor de nationale jeugdploegen. Afgelopen zomer kreeg de middenvelder van coach Mark van Bommel dan weer de kans om mee te trainen met de grote jongens. "Vanaf het eerste moment dat hij meetrainde, zag je dat hij over kwaliteit beschikt", zei de Nederlandse trainer daar onlangs nog over.

Vermeeren werd vervolgens beloond met speelminuten in de Europese kwalificaties en in de beker, maar zijn grote doorbraak volgde er pas bij zijn eerste basisplaats in de Jupiler Pro League. Op het veld van Club Brugge speelde hij een beresterke match en sindsdien is hij niet meer uit de basisploeg weg te denken. "Wat hij laat zien op zijn leeftijd is fantastisch. Dat heb ik nog maar weinig gezien", aldus ploegmaat Toby Alderweireld. Zelfs in het buitenland bleef zijn opmars niet onopgemerkt. Zo werd hij door Suleyman Öztürk getipt als de 'Belgische Xavi'. "Of hij een potentiële wereldtopper is? In aanleg wel ja", stelde de Nederlandse analist bij VI.

NIEUW CONTRACT
Dinsdag vierde Vermeeren pas zijn 18de verjaardag. En voor Antwerp was dat een goed moment om toe te slaan. Zo kondigde de Great Old woensdagavond aan dat het goudhaantje zijn contract heeft verlengd tot medio 2026. Zijn nabije toekomst lijkt dus ook op de Bosuil te liggen. Al is het op termijn onvermijdelijk dat hij de stap naar het buitenland zal zetten indien hij zich op deze manier blijft verder ontwikkelen. RAFC kondigde het nieuws alvast aan met een fraaie videomontage.

LEES OOK: Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Vermeeren is momenteel het grootste talent in de JPL ...

Meest recent

Sonck komt met verrassend oordeel over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

4
4
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

48
48
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

32
32
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

90
90
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

280
280
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

118
118
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

18
18
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

366
366
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

120
120
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

344
344
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

55
55
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

239
239
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

263
263
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

63
63
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

262
262
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

259
259
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

118
118
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

551
551
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

356
356
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

441
441
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

313
313
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

163
163
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

348
348
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

263
263

Meer sportnieuws