Antwerp doet gouden zaak: contract tot 2026

206 stemmen
Antwerp doet gouden zaak: contract tot 2026

Antwerp FC is in de afgelopen seizoenen uitgegroeid tot een stabiele waarde aan de Belgische top, maar heeft op een aantal facetten nog stappen te zetten. De doorstroming vanuit de jeugdopleiding moet bijvoorbeeld nog beter. Al wordt die weg momenteel geplaveid door goudklompje Arthur Vermeeren.


Nadat hij een deel van zijn opleiding afwerkte bij Lierse en KV Mechelen, belandde Vermeeren in 2018 bij de Great Old. Daar groeide hij gestaag uit tot één van de meest veelbelovende Antwerp-talenten en versierde hij zijn eerste selecties voor de nationale jeugdploegen. Afgelopen zomer kreeg de middenvelder van coach Mark van Bommel dan weer de kans om mee te trainen met de grote jongens. "Vanaf het eerste moment dat hij meetrainde, zag je dat hij over kwaliteit beschikt", zei de Nederlandse trainer daar onlangs nog over.

Vermeeren werd vervolgens beloond met speelminuten in de Europese kwalificaties en in de beker, maar zijn grote doorbraak volgde er pas bij zijn eerste basisplaats in de Jupiler Pro League. Op het veld van Club Brugge speelde hij een beresterke match en sindsdien is hij niet meer uit de basisploeg weg te denken. "Wat hij laat zien op zijn leeftijd is fantastisch. Dat heb ik nog maar weinig gezien", aldus ploegmaat Toby Alderweireld. Zelfs in het buitenland bleef zijn opmars niet onopgemerkt. Zo werd hij door Suleyman Öztürk getipt als de 'Belgische Xavi'. "Of hij een potentiële wereldtopper is? In aanleg wel ja", stelde de Nederlandse analist bij VI.

NIEUW CONTRACT
Dinsdag vierde Vermeeren pas zijn 18de verjaardag. En voor Antwerp was dat een goed moment om toe te slaan. Zo kondigde de Great Old woensdagavond aan dat het goudhaantje zijn contract heeft verlengd tot medio 2026. Zijn nabije toekomst lijkt dus ook op de Bosuil te liggen. Al is het op termijn onvermijdelijk dat hij de stap naar het buitenland zal zetten indien hij zich op deze manier blijft verder ontwikkelen. RAFC kondigde het nieuws alvast aan met een fraaie videomontage.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Vermeeren is momenteel het grootste talent in de JPL ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

97
97
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

16
16
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

51
51
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

107
107
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

47
47
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

57
57
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

288
288
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

158
158
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

216
216
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

430
430
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

336
336
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws