Antwerp doet gouden zaak: contract tot 2026

206 stemmen
Antwerp doet gouden zaak: contract tot 2026

Antwerp FC is in de afgelopen seizoenen uitgegroeid tot een stabiele waarde aan de Belgische top, maar heeft op een aantal facetten nog stappen te zetten. De doorstroming vanuit de jeugdopleiding moet bijvoorbeeld nog beter. Al wordt die weg momenteel geplaveid door goudklompje Arthur Vermeeren.


Nadat hij een deel van zijn opleiding afwerkte bij Lierse en KV Mechelen, belandde Vermeeren in 2018 bij de Great Old. Daar groeide hij gestaag uit tot één van de meest veelbelovende Antwerp-talenten en versierde hij zijn eerste selecties voor de nationale jeugdploegen. Afgelopen zomer kreeg de middenvelder van coach Mark van Bommel dan weer de kans om mee te trainen met de grote jongens. "Vanaf het eerste moment dat hij meetrainde, zag je dat hij over kwaliteit beschikt", zei de Nederlandse trainer daar onlangs nog over.

Vermeeren werd vervolgens beloond met speelminuten in de Europese kwalificaties en in de beker, maar zijn grote doorbraak volgde er pas bij zijn eerste basisplaats in de Jupiler Pro League. Op het veld van Club Brugge speelde hij een beresterke match en sindsdien is hij niet meer uit de basisploeg weg te denken. "Wat hij laat zien op zijn leeftijd is fantastisch. Dat heb ik nog maar weinig gezien", aldus ploegmaat Toby Alderweireld. Zelfs in het buitenland bleef zijn opmars niet onopgemerkt. Zo werd hij door Suleyman Öztürk getipt als de 'Belgische Xavi'. "Of hij een potentiële wereldtopper is? In aanleg wel ja", stelde de Nederlandse analist bij VI.

NIEUW CONTRACT
Dinsdag vierde Vermeeren pas zijn 18de verjaardag. En voor Antwerp was dat een goed moment om toe te slaan. Zo kondigde de Great Old woensdagavond aan dat het goudhaantje zijn contract heeft verlengd tot medio 2026. Zijn nabije toekomst lijkt dus ook op de Bosuil te liggen. Al is het op termijn onvermijdelijk dat hij de stap naar het buitenland zal zetten indien hij zich op deze manier blijft verder ontwikkelen. RAFC kondigde het nieuws alvast aan met een fraaie videomontage.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

🚀

Vermeeren is momenteel het grootste talent in de JPL ...

Meest recent

'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

9
9
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

69
69
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

18
18
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

239
239
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

322
322
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

100
100
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

70
70
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

337
337
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

328
328
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

356
356
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

123
123
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

148
148
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

628
628
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

78
78
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

140
140
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

268
268
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

305
305
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

294
294
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

306
306
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

121
121
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

300
300
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

493
493
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81

Meer sportnieuws