'Man Utd zet verrassende spits op verlanglijst'

door
'Man Utd zet verrassende spits op verlanglijst'

Manchester United lijkt sinds de komst van Erik ten Hag steeds meer op de kaart te staan. De Red Devils doen het goed in de Premier League, al lijkt de titel wel moeilijk te gaan worden. Op de transfermarkt zit United ondertussen niet stil.


Ten Hag en co zijn nog altijd op zoek naar een vervanger voor de vertrokken Cristiano Ronaldo. De wegen van de Portugese ster en de Mancunians scheidden vorig jaar na verschillende strubbelingen. Het beruchte interview met journalist Piers Morgan bleek uiteindelijk de druppel die de emmer deed overlopen. United moest in allerijl op zoek naar een vervanger en vond met Wout Weghorst een tijdelijke oplossing. De Nederlander wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van Burnley FC.

Op de lange termijn hoopt United echter een echte topspits aan te trekken om het vertrek van Ronaldo op te vangen. De Engels club zou naar verluidt bereid zijn om 120 miljoen euro te betalen voor Victor Oshimen, die dit seizoen de pannen van het dak speelt bij Napoli. Maar United kijkt ook naar een goedkoper alternatief in Italië, omdat de Nigeriaan volgens Fichajes niet mag vertrekken van Napoli. United zou daarom het geweer van schouder veranderen en het vizier op Tammy Abraham (25) van AS Roma richten.

GOEDKOPER ALTERNATIEF
De Engelse spits zou een pak goedkoper uitvallen dan Oshimen. Abraham doet het redelijk goed bij Roma dit seizoen, met 7 goals en 5 assists. Ten Hag zou echter zijn twijfels hebben, omdat Abraham niet genoeg scoort. En United heeft nu net een spits nodig die voor goals zorgt. In de optiek zou Oshimen dan weer de betere optie zijn. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: 'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Wie moet United halen?

Meest recent

Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

10
10
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

36
36
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

35
35
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

89
89
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

107
107
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

65
65
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

88
88
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

63
63
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

59
59
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

162
162
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

149
149
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

201
201
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

337
337
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

102
102
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

224
224
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

159
159
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

504
504
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

268
268
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

167
167
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

399
399
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

94
94
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

295
295
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

103
103
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

872
872

Meer sportnieuws