'Man Utd zet verrassende spits op verlanglijst'

149 stemmen
'Man Utd zet verrassende spits op verlanglijst'

Manchester United lijkt sinds de komst van Erik ten Hag steeds meer op de kaart te staan. De Red Devils doen het goed in de Premier League, al lijkt de titel wel moeilijk te gaan worden. Op de transfermarkt zit United ondertussen niet stil.


Ten Hag en co zijn nog altijd op zoek naar een vervanger voor de vertrokken Cristiano Ronaldo. De wegen van de Portugese ster en de Mancunians scheidden vorig jaar na verschillende strubbelingen. Het beruchte interview met journalist Piers Morgan bleek uiteindelijk de druppel die de emmer deed overlopen. United moest in allerijl op zoek naar een vervanger en vond met Wout Weghorst een tijdelijke oplossing. De Nederlander wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van Burnley FC.

Op de lange termijn hoopt United echter een echte topspits aan te trekken om het vertrek van Ronaldo op te vangen. De Engels club zou naar verluidt bereid zijn om 120 miljoen euro te betalen voor Victor Oshimen, die dit seizoen de pannen van het dak speelt bij Napoli. Maar United kijkt ook naar een goedkoper alternatief in Italië, omdat de Nigeriaan volgens Fichajes niet mag vertrekken van Napoli. United zou daarom het geweer van schouder veranderen en het vizier op Tammy Abraham (25) van AS Roma richten.

GOEDKOPER ALTERNATIEF
De Engelse spits zou een pak goedkoper uitvallen dan Oshimen. Abraham doet het redelijk goed bij Roma dit seizoen, met 7 goals en 5 assists. Ten Hag zou echter zijn twijfels hebben, omdat Abraham niet genoeg scoort. En United heeft nu net een spits nodig die voor goals zorgt. In de optiek zou Oshimen dan weer de betere optie zijn. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: 'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Wie moet United halen?

Meest recent

Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

139
139
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

237
237
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

113
113
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

17
17
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

296
296
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

300
300
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

151
151
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

163
163
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

39
39
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

268
268
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

209
209
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

598
598
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

97
97
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

89
89
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

749
749
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

169
169
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

72
72
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

144
144
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

353
353
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

606
606
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

332
332
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

730
730
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

271
271
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

44
44
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

366
366

Meer sportnieuws