'Man Utd zet verrassende spits op verlanglijst'

door
'Man Utd zet verrassende spits op verlanglijst'

Manchester United lijkt sinds de komst van Erik ten Hag steeds meer op de kaart te staan. De Red Devils doen het goed in de Premier League, al lijkt de titel wel moeilijk te gaan worden. Op de transfermarkt zit United ondertussen niet stil.


Ten Hag en co zijn nog altijd op zoek naar een vervanger voor de vertrokken Cristiano Ronaldo. De wegen van de Portugese ster en de Mancunians scheidden vorig jaar na verschillende strubbelingen. Het beruchte interview met journalist Piers Morgan bleek uiteindelijk de druppel die de emmer deed overlopen. United moest in allerijl op zoek naar een vervanger en vond met Wout Weghorst een tijdelijke oplossing. De Nederlander wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van Burnley FC.

Op de lange termijn hoopt United echter een echte topspits aan te trekken om het vertrek van Ronaldo op te vangen. De Engels club zou naar verluidt bereid zijn om 120 miljoen euro te betalen voor Victor Oshimen, die dit seizoen de pannen van het dak speelt bij Napoli. Maar United kijkt ook naar een goedkoper alternatief in Italië, omdat de Nigeriaan volgens Fichajes niet mag vertrekken van Napoli. United zou daarom het geweer van schouder veranderen en het vizier op Tammy Abraham (25) van AS Roma richten.

GOEDKOPER ALTERNATIEF
De Engelse spits zou een pak goedkoper uitvallen dan Oshimen. Abraham doet het redelijk goed bij Roma dit seizoen, met 7 goals en 5 assists. Ten Hag zou echter zijn twijfels hebben, omdat Abraham niet genoeg scoort. En United heeft nu net een spits nodig die voor goals zorgt. In de optiek zou Oshimen dan weer de betere optie zijn. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Wie moet United halen?

Meest recent

'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

29
29
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

37
37
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

134
134
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

55
55
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

178
178
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

59
59
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

20
20
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

702
702
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

237
237
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

249
249
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

77
77
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

324
324
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

146
146
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

21
21
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

306
306
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

118
118
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

114
114
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

260
260
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

144
144
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

193
193
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

440
440
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

363
363
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

386
386
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

377
377
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

595
595

Meer sportnieuws