Genk geeft belangrijke transferupdate over El Khannouss

door
Genk geeft belangrijke transferupdate over El Khannouss

KRC Genk wist Bilal El Khannouss tot medio 2027 aan zich te binden. Als de jongeling in 2023 en 2024 weet te bevestigen, is een grote transfer de volgende stap. Bij KRC Genk zullen ze nog even plezier kunnen beleven aan het talent. Sem Franssen, Technical Coördinator Football bij KRC Genk, sprak bij TVL Sportcafé over de toekomst van jonge aanvallende middenvelder.


Bij Racing Genk mogen ze alvast dromen van een recordtransfer, wat alvast de bedoeling is van de club. "Er staat geen opstapclausule in zijn contract. Er is met Bilal een heel duidelijk sportief project afgesproken. Er is de intentie om nog anderhalf jaar verder met elkaar te gaan en nadien zien we wel. Ik ga ervan uit dat hij volgend jaar dus nog blijft, daar zijn afspraken over gemaakt”, zei Franssen.

BEPALENDER WORDEN

De 18-jarige middenvelder moet de komende jaren vooral bepalender worden in de laatste zone. Als aanvallende pion zijn goals en assists de belangrijkste ijkpunten. El Khannouss heeft een bijzonder mooie stijl van voetballen en is technisch outstanding. Met 0 goals en 3 assists in 25 wedstrijden zijn de aanvallende statistieken momenteel nog niet geweldig. Dat is de volgende stap voor het toptalent.

De afgelopen weken werd de naam van de Marokkaanse middenvelder gelinkt aan ploegen zoals Napoli en Manchester City, maar dergelijke overstap zou nu nog veel te vroeg komen voor het talent. Gelukkig besefte hij dat ook en tekende hij bij in de Cegeka Arena.

LEES OOK: ‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Gaat El Hadj op termijn de duurste transfer ooit worden in België?

Meest recent

'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

19
19
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

83
83
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

288
288
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

49
49
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

683
683
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

94
94
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

169
169
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

242
242
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

105
105
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

310
310
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

310
310
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

67
67
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

39
39
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

865
865
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

93
93
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

162
162
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

692
692
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

368
368
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

263
263
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

632
632
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

437
437
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

389
389
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

93
93
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

827
827
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

285
285

Meer sportnieuws