TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Anderlecht, Barcelona haalt Duivel'

775 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Anderlecht, Barcelona haalt Duivel'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht wil komende zomer verder besparen op de loonuitgaven. Volgens La Dernière Heure zullen Adrien Trebel, Lior Refaelov en Hendrik Van Crombrugge in de zomer normaal gezien vertrekken. Ook Aristote Nkaka, die einde contract is, zal van de loonlijst geschrapt worden. Colin Coosemans blijft mogelijk wel aan boord als derde doelman. Daarnaast waagt Michael Murillo zich mogelijk aan een nieuwe stap. De Panamese back veranderde alvast van makelaar.



Club Brugge besloot tijdens de wintermercato om Jack Hendry vroegtijdig terug te halen. Maar het kostte wel een bepaald bedrag om de huurovereenkomst met Cremonese stop te zetten. Uiteindelijk betaalde Club volgens Het Nieuwsblad ongeveer een half miljoen euro om uitleenbeurt te verbreken. Quasi een volledige vergoeding van de som die het oorspronkelijk ontving.



Bryan Reynolds begon moeizaam aan het seizoen bij KVC Westerlo, maar heeft zijn draai inmiddels gevonden. De Amerikaanse back heeft zich ondertussen in de kijker weten spelen van andere ploegen. Volgens de doorgaans betrouwbare Amerikaanse journalist Tom Bogert hebben de Engelse tweedeklassers Watford en Swansea City hun zinnen gezet op de huurling van AS Roma.

BUITENLAND
FC Barcelona zal na het seizoen opnieuw toeslaan op de transfermarkt. Bij Mundo Deportivo weet men alvast wat de drie toptargets zullen worden. En daarbij ook een Rode Duivel: Yannick Carrasco. In de onderhandelingen met Atlético Madrid omtrent Memphis Depay wisten de Catalanen alvast een speciale clausule af te dwingen waardoor ze de vleugelspeler voor een gelimiteerde som kunnen aantrekken. Daarnaast zou de club haar middenveld willen versterken met WK-uitblinker Sofyan Amrabat (ACF Fiorentina). Het Braziliaanse talent Vitor Roque (Athletico Paranaense) is dan weer een toekomstgerichte aanwinst.



Manchester United wil komende zomer stevig uitpakken op de mercato en gaat volop voor een nieuwe topspits. Volgens The Telegraph mikt United hoog in dit dossier. Twee namen staan immers met rood omcirkeld; Harry Kane en Victor Osimhen. De all-time topscorer van Tottenham zou een lichte voorkeur genieten bij Ten Hag, maar de topschutter uit de Serie A is dan weer enkele jaren jonger. De Engelsen zouden zo'n 120 miljoen pond over hebben voor een nieuwe aanvalsleider.



Chelsea FC lijkt niet af te stoppen op de transfermarkt en zou volgens Fichajes wel nog even door kunnen gaan. Het medium meldt dat de Engelse topclub wel eens zou kunnen aankloppen bij Internazionale voor Denzel Dumfries. De Nederlander was een van de sterkhouders van Inter, maar kende een terugval. Daardoor zouden de Nerazzurri aan tafel willen gaan zitten bij een goed bod.

LEES OOK: Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Welke speler zou u zeker houden bij Anderlecht?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

16
16
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

12
12
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

11
11
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

49
49
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

53
53
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

48
48
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

87
87
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

36
36
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

122
122
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

94
94
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

19
19
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

150
150
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

342
342
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

221
221
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

68
68
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

706
706
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

471
471
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

485
485
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

361
361
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

661
661
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

328
328
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

489
489
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

135
135
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2122
2122
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

181
181

Meer sportnieuws