TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Anderlecht, Barcelona haalt Duivel'

775 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Anderlecht, Barcelona haalt Duivel'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht wil komende zomer verder besparen op de loonuitgaven. Volgens La Dernière Heure zullen Adrien Trebel, Lior Refaelov en Hendrik Van Crombrugge in de zomer normaal gezien vertrekken. Ook Aristote Nkaka, die einde contract is, zal van de loonlijst geschrapt worden. Colin Coosemans blijft mogelijk wel aan boord als derde doelman. Daarnaast waagt Michael Murillo zich mogelijk aan een nieuwe stap. De Panamese back veranderde alvast van makelaar.



Club Brugge besloot tijdens de wintermercato om Jack Hendry vroegtijdig terug te halen. Maar het kostte wel een bepaald bedrag om de huurovereenkomst met Cremonese stop te zetten. Uiteindelijk betaalde Club volgens Het Nieuwsblad ongeveer een half miljoen euro om uitleenbeurt te verbreken. Quasi een volledige vergoeding van de som die het oorspronkelijk ontving.



Bryan Reynolds begon moeizaam aan het seizoen bij KVC Westerlo, maar heeft zijn draai inmiddels gevonden. De Amerikaanse back heeft zich ondertussen in de kijker weten spelen van andere ploegen. Volgens de doorgaans betrouwbare Amerikaanse journalist Tom Bogert hebben de Engelse tweedeklassers Watford en Swansea City hun zinnen gezet op de huurling van AS Roma.

BUITENLAND
FC Barcelona zal na het seizoen opnieuw toeslaan op de transfermarkt. Bij Mundo Deportivo weet men alvast wat de drie toptargets zullen worden. En daarbij ook een Rode Duivel: Yannick Carrasco. In de onderhandelingen met Atlético Madrid omtrent Memphis Depay wisten de Catalanen alvast een speciale clausule af te dwingen waardoor ze de vleugelspeler voor een gelimiteerde som kunnen aantrekken. Daarnaast zou de club haar middenveld willen versterken met WK-uitblinker Sofyan Amrabat (ACF Fiorentina). Het Braziliaanse talent Vitor Roque (Athletico Paranaense) is dan weer een toekomstgerichte aanwinst.



Manchester United wil komende zomer stevig uitpakken op de mercato en gaat volop voor een nieuwe topspits. Volgens The Telegraph mikt United hoog in dit dossier. Twee namen staan immers met rood omcirkeld; Harry Kane en Victor Osimhen. De all-time topscorer van Tottenham zou een lichte voorkeur genieten bij Ten Hag, maar de topschutter uit de Serie A is dan weer enkele jaren jonger. De Engelsen zouden zo'n 120 miljoen pond over hebben voor een nieuwe aanvalsleider.



Chelsea FC lijkt niet af te stoppen op de transfermarkt en zou volgens Fichajes wel nog even door kunnen gaan. Het medium meldt dat de Engelse topclub wel eens zou kunnen aankloppen bij Internazionale voor Denzel Dumfries. De Nederlander was een van de sterkhouders van Inter, maar kende een terugval. Daardoor zouden de Nerazzurri aan tafel willen gaan zitten bij een goed bod.

LEES OOK: Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Welke speler zou u zeker houden bij Anderlecht?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

67
67
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

21
21
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

54
54
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

33
33
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

78
78
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

52
52
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

96
96
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

81
81
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

42
42
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

249
249
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

171
171
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

186
186
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

306
306
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

457
457
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

81
81
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

252
252
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

160
160
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

277
277
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

157
157
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

461
461
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

204
204
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

159
159
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

313
313
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

137
137
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

265
265
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

795
795

Meer sportnieuws