TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Anderlecht, Barcelona haalt Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Anderlecht, Barcelona haalt Duivel'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht wil komende zomer verder besparen op de loonuitgaven. Volgens La Dernière Heure zullen Adrien Trebel, Lior Refaelov en Hendrik Van Crombrugge in de zomer normaal gezien vertrekken. Ook Aristote Nkaka, die einde contract is, zal van de loonlijst geschrapt worden. Colin Coosemans blijft mogelijk wel aan boord als derde doelman. Daarnaast waagt Michael Murillo zich mogelijk aan een nieuwe stap. De Panamese back veranderde alvast van makelaar.



Club Brugge besloot tijdens de wintermercato om Jack Hendry vroegtijdig terug te halen. Maar het kostte wel een bepaald bedrag om de huurovereenkomst met Cremonese stop te zetten. Uiteindelijk betaalde Club volgens Het Nieuwsblad ongeveer een half miljoen euro om uitleenbeurt te verbreken. Quasi een volledige vergoeding van de som die het oorspronkelijk ontving.



Bryan Reynolds begon moeizaam aan het seizoen bij KVC Westerlo, maar heeft zijn draai inmiddels gevonden. De Amerikaanse back heeft zich ondertussen in de kijker weten spelen van andere ploegen. Volgens de doorgaans betrouwbare Amerikaanse journalist Tom Bogert hebben de Engelse tweedeklassers Watford en Swansea City hun zinnen gezet op de huurling van AS Roma.

BUITENLAND
FC Barcelona zal na het seizoen opnieuw toeslaan op de transfermarkt. Bij Mundo Deportivo weet men alvast wat de drie toptargets zullen worden. En daarbij ook een Rode Duivel: Yannick Carrasco. In de onderhandelingen met Atlético Madrid omtrent Memphis Depay wisten de Catalanen alvast een speciale clausule af te dwingen waardoor ze de vleugelspeler voor een gelimiteerde som kunnen aantrekken. Daarnaast zou de club haar middenveld willen versterken met WK-uitblinker Sofyan Amrabat (ACF Fiorentina). Het Braziliaanse talent Vitor Roque (Athletico Paranaense) is dan weer een toekomstgerichte aanwinst.



Manchester United wil komende zomer stevig uitpakken op de mercato en gaat volop voor een nieuwe topspits. Volgens The Telegraph mikt United hoog in dit dossier. Twee namen staan immers met rood omcirkeld; Harry Kane en Victor Osimhen. De all-time topscorer van Tottenham zou een lichte voorkeur genieten bij Ten Hag, maar de topschutter uit de Serie A is dan weer enkele jaren jonger. De Engelsen zouden zo'n 120 miljoen pond over hebben voor een nieuwe aanvalsleider.



Chelsea FC lijkt niet af te stoppen op de transfermarkt en zou volgens Fichajes wel nog even door kunnen gaan. Het medium meldt dat de Engelse topclub wel eens zou kunnen aankloppen bij Internazionale voor Denzel Dumfries. De Nederlander was een van de sterkhouders van Inter, maar kende een terugval. Daardoor zouden de Nerazzurri aan tafel willen gaan zitten bij een goed bod.

LEES OOK: Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

Welke speler zou u zeker houden bij Anderlecht?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

78
78
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

30
30
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

54
54
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

32
32
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

107
107
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

136
136
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

67
67
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

156
156
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

146
146
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

234
234
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

100
100
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

101
101
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

51
51
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

324
324
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

229
229
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

285
285
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

413
413
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

165
165
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

332
332
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1345
1345
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

118
118
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

57
57
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

120
120
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

710
710
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

270
270

Meer sportnieuws