TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Anderlecht, Barcelona haalt Duivel'

775 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Anderlecht, Barcelona haalt Duivel'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht wil komende zomer verder besparen op de loonuitgaven. Volgens La Dernière Heure zullen Adrien Trebel, Lior Refaelov en Hendrik Van Crombrugge in de zomer normaal gezien vertrekken. Ook Aristote Nkaka, die einde contract is, zal van de loonlijst geschrapt worden. Colin Coosemans blijft mogelijk wel aan boord als derde doelman. Daarnaast waagt Michael Murillo zich mogelijk aan een nieuwe stap. De Panamese back veranderde alvast van makelaar.



Club Brugge besloot tijdens de wintermercato om Jack Hendry vroegtijdig terug te halen. Maar het kostte wel een bepaald bedrag om de huurovereenkomst met Cremonese stop te zetten. Uiteindelijk betaalde Club volgens Het Nieuwsblad ongeveer een half miljoen euro om uitleenbeurt te verbreken. Quasi een volledige vergoeding van de som die het oorspronkelijk ontving.



Bryan Reynolds begon moeizaam aan het seizoen bij KVC Westerlo, maar heeft zijn draai inmiddels gevonden. De Amerikaanse back heeft zich ondertussen in de kijker weten spelen van andere ploegen. Volgens de doorgaans betrouwbare Amerikaanse journalist Tom Bogert hebben de Engelse tweedeklassers Watford en Swansea City hun zinnen gezet op de huurling van AS Roma.

BUITENLAND
FC Barcelona zal na het seizoen opnieuw toeslaan op de transfermarkt. Bij Mundo Deportivo weet men alvast wat de drie toptargets zullen worden. En daarbij ook een Rode Duivel: Yannick Carrasco. In de onderhandelingen met Atlético Madrid omtrent Memphis Depay wisten de Catalanen alvast een speciale clausule af te dwingen waardoor ze de vleugelspeler voor een gelimiteerde som kunnen aantrekken. Daarnaast zou de club haar middenveld willen versterken met WK-uitblinker Sofyan Amrabat (ACF Fiorentina). Het Braziliaanse talent Vitor Roque (Athletico Paranaense) is dan weer een toekomstgerichte aanwinst.



Manchester United wil komende zomer stevig uitpakken op de mercato en gaat volop voor een nieuwe topspits. Volgens The Telegraph mikt United hoog in dit dossier. Twee namen staan immers met rood omcirkeld; Harry Kane en Victor Osimhen. De all-time topscorer van Tottenham zou een lichte voorkeur genieten bij Ten Hag, maar de topschutter uit de Serie A is dan weer enkele jaren jonger. De Engelsen zouden zo'n 120 miljoen pond over hebben voor een nieuwe aanvalsleider.



Chelsea FC lijkt niet af te stoppen op de transfermarkt en zou volgens Fichajes wel nog even door kunnen gaan. Het medium meldt dat de Engelse topclub wel eens zou kunnen aankloppen bij Internazionale voor Denzel Dumfries. De Nederlander was een van de sterkhouders van Inter, maar kende een terugval. Daardoor zouden de Nerazzurri aan tafel willen gaan zitten bij een goed bod.

LEES OOK: Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Welke speler zou u zeker houden bij Anderlecht?

Meest recent

'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

15
15
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

23
23
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

331
331
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

115
115
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

48
48
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

71
71
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

301
301
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

429
429
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

291
291
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

565
565
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

200
200
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

33
33
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

290
290
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

104
104
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

77
77
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

59
59
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

441
441
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

223
223
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

278
278
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

132
132
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

171
171
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

488
488
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

299
299
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

272
272
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

243
243

Meer sportnieuws