Theate doet boekje open over kleedkamerruzie's Rode Duivels

door
Theate doet boekje open over kleedkamerruzie's Rode Duivels

Voorlopig is de nieuwe bondscoach nog altijd niet officieel benoemd, maar binnen anderhalve maand trekken de EK-kwalificaties zich wel al op gang. Voor de Rode Duivels wordt het dan hun eerste samenkomst sinds het debacle op het WK in Qatar. En dat zou wel eens tot ongemakkelijke momenten kunnen leiden.


Het voorbije wereldkampioenschap was allesbehalve een succes voor de Belgische nationale ploeg. Sportief gezien haalden de Duivels slechts bij vlagen een acceptabel niveau, waardoor ze al in de groepsfase sneuvelden. Daarnaast zou de sfeer binnen de groep niet bepaald goed zijn geweest. Op het veld van kwam het tot enkele akkefietjes en ook achter de schermen zouden de nodige strubbelingen hebben geheerst. Zo werd vanuit Frankrijk zelfs beweerd dat het na de match tegen Marokko tot een opstootje was gekomen in de kleedkamer.

Maar volgens Arthur Theate is daar helemaal niets van waar. "Dat is onzin, er was geen probleem tussen welke speler ook", vertelde de verdediger tegenover RTBF. "Hoe zouden Eden Hazard en Jan Vertonghen ruzie met mekaar kunnen maken? Dat is onmogelijk. En ook Kevin De Bruyne niet. In ieder geval blijft alles wat er gebeurt binnen de kleedkamer. En als er iets gezegd moet worden, zullen ze mekaar in de ogen krijgen."

DANK AAN MARTINEZ
Sportief gezien speelde Theate dan weer slechts een beperkte bijrol tijdens het WK. Maar toch neemt hij ex-bondscoach Roberto Martinez niets kwalijk. "Uiteraard had ik meer wil spelen en is het jammer dat we zo vroeg zijn uitgeschakeld, maar ik ben er zeker van dat Martinez zijn keuzes maakte in het belang van de groep. Hij heeft me die keuzes niet uitgelegd, maar dat is normaal want hij had andere zorgen. Ik neem hem ook niets kwalijk. Hij is een buitengewone man, die me lanceerde en integreerde bij de Duivels."

LEES OOK: Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Theate verdient stilaan een vaste basisstek bij de Duivels ...

Meest recent

Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

32
32
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

21
21
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

255
255
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

151
151
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

386
386
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

282
282
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

240
240
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

129
129
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

85
85
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

99
99
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

84
84
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

65
65
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

144
144
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

155
155
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

356
356
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

116
116
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

328
328
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

122
122
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

46
46
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

433
433
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

136
136
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

48
48
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

98
98

Meer sportnieuws