Theate doet boekje open over kleedkamerruzie's Rode Duivels

door
Theate doet boekje open over kleedkamerruzie's Rode Duivels

Voorlopig is de nieuwe bondscoach nog altijd niet officieel benoemd, maar binnen anderhalve maand trekken de EK-kwalificaties zich wel al op gang. Voor de Rode Duivels wordt het dan hun eerste samenkomst sinds het debacle op het WK in Qatar. En dat zou wel eens tot ongemakkelijke momenten kunnen leiden.


Het voorbije wereldkampioenschap was allesbehalve een succes voor de Belgische nationale ploeg. Sportief gezien haalden de Duivels slechts bij vlagen een acceptabel niveau, waardoor ze al in de groepsfase sneuvelden. Daarnaast zou de sfeer binnen de groep niet bepaald goed zijn geweest. Op het veld van kwam het tot enkele akkefietjes en ook achter de schermen zouden de nodige strubbelingen hebben geheerst. Zo werd vanuit Frankrijk zelfs beweerd dat het na de match tegen Marokko tot een opstootje was gekomen in de kleedkamer.

Maar volgens Arthur Theate is daar helemaal niets van waar. "Dat is onzin, er was geen probleem tussen welke speler ook", vertelde de verdediger tegenover RTBF. "Hoe zouden Eden Hazard en Jan Vertonghen ruzie met mekaar kunnen maken? Dat is onmogelijk. En ook Kevin De Bruyne niet. In ieder geval blijft alles wat er gebeurt binnen de kleedkamer. En als er iets gezegd moet worden, zullen ze mekaar in de ogen krijgen."

DANK AAN MARTINEZ
Sportief gezien speelde Theate dan weer slechts een beperkte bijrol tijdens het WK. Maar toch neemt hij ex-bondscoach Roberto Martinez niets kwalijk. "Uiteraard had ik meer wil spelen en is het jammer dat we zo vroeg zijn uitgeschakeld, maar ik ben er zeker van dat Martinez zijn keuzes maakte in het belang van de groep. Hij heeft me die keuzes niet uitgelegd, maar dat is normaal want hij had andere zorgen. Ik neem hem ook niets kwalijk. Hij is een buitengewone man, die me lanceerde en integreerde bij de Duivels."

LEES OOK: Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

Theate verdient stilaan een vaste basisstek bij de Duivels ...

Meest recent

'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

206
206
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

11
11
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

11
11
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

20
20
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

162
162
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

211
211
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

163
163
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

66
66
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

46
46
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

223
223
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

176
176
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

273
273
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

176
176
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

115
115
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

174
174
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

97
97
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

208
208
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

91
91
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

130
130
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

117
117
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

165
165
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

331
331
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

278
278
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

712
712

Meer sportnieuws