Ronaldo niet onbesproken bij Al-Nassr: "Maakt het moeilijker voor ons"

door
Ronaldo niet onbesproken bij Al-Nassr:

Cristiano Ronaldo verbaasde niet zo lang geleden de voetbalwereld met een transfer naar het Midden-Oosten. De superster tekende er een contract bij Al-Nassr, dat hem daarvoor rijkelijk zal betalen. De voetballer werd in een klap de best betaalde sporter ter wereld.


De deal legt Ronaldo dus zeker geen windeieren. Of ook het sportieve luik positief zal uitdraaien, zal de toekomst uitwijzen. Ronaldo maakte onlangs alvast zijn eerste treffer voor zijn nieuwe club. Hij scoorde vanop de stip. Toch maakt Ronaldo het niet gemakkelijker voetballen voor zijn ploegmaats. Dat zegt Luiz Gustavo (ex-Bayern) bij RT Arabic. Volgens de Braziliaan putten tegenstanders motivatie uit Ronaldo.

"De aanwezigheid van Cristiano geeft onze rivalen meer stimulans om de koploper te verslaan", zegt Gustavo. "Het maakt onze wedstrijden moeilijker. De tegenstanders proberen hun best tegen hem te doen. Cristiano motiveert iedereen." Toch lijkt hij heel blij om met Ronaldo te mogen spelen, van wie hij veel opsteekt. "We leren elke dag van hem. Hij heeft zoveel kwaliteiten, zowel op technisch als op fysiek vlak. Ronaldo is gemaakt voor uitdagingen en brengt die telkens tot een goed einde. Iedereen is benieuwd wat hij hier zal presteren. Zijn eerste goal is een feit, dus de druk is eraf."

TERUGKEER NAAR EUROPA?
Iedereen vraagt zich ondertussen ook af of het avontuur bij Al-Nassr het laatste is in de carrière van Ronaldo. Even werd er gewag gemaakt van een mogelijke terugkeer naar Europa op huurbasis bij Newcastle United, dat in handen is van dezelfde eigenaars. Maar het Spaanse Marca, dat het nieuws naar buiten bracht, keerde daarna terug op zijn stappen. Het is daardoor niet duidelijk wat er in de toekomst zal gebeuren met Ronaldo, die tot midden 2025 vastligt in Saudi-Arabië.

Is de aanwezigheid van Ronaldo een voor- of nadeel voor Al-Nassr?

Meest recent

Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

10
10
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

56
56
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

218
218
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

32
32
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

350
350
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

71
71
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

192
192
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

76
76
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

435
435
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

156
156
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

58
58
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

296
296
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

247
247
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

140
140
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

160
160
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

110
110
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

198
198
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

22
22
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

376
376
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

441
441
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

432
432
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

81
81
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

464
464
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

302
302
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

385
385

Meer sportnieuws