'Zoektocht bondscoach krijgt onverwachte wending'

door
'Zoektocht bondscoach krijgt onverwachte wending'

Anderhalve maand voor de start van hun EK-kwalificatiecampagne, hebben de Rode Duivels nog steeds geen nieuwe bondscoach. Ondertussen lijkt alles in gereedheid gebracht om Domenico Tedesco voor te stellen als opvolger van Roberto Martinez. Maar zijn aanstelling is nog steeds niet volledig rond.


Maandag raakte alvast bekend dat de KBVB bijna een nieuwe technisch directeur beet heeft. Dat Frank Vercauteren de uitverkorene voor deze positie is, was al een tijdje bekend. Inmiddels zakte hij echter ook naar België af om de finale onderhandelingen met de voetbalbond in te zetten. Zodra een akkoord bereikt is, zou Vercauteren een tandem moeten gaan vormer met de nieuwe bondscoach.

Maar hoewel de KBVB al een week akkoord zou zijn met de Duitser met Italiaanse roots, is zijn aanstelling nog steeds niet afgerond. Dat zou onder meer te maken hebben met het feit dat Tedesco en RB Leipzig nog geen akkoord hebben. In principe moet zijn ex-club de trainer nog een aanzienlijke som betalen, men rekent er echter op dat hij een deel daarvan laat vallen nu hij weer aan de slag gaat.

BOSZ ALS ALTERNATIEF
Het dossier krijgt nu echter een nieuwe wending. Zo melden Duitse media, waaronder Kicker, dat Tedesco nog een ander alternatief heeft. Hij zou namelijk ook op de shortlist staan bij TSG Hoffenheim. De nummer 14 uit de Bundesliga nam begin deze week afscheid van Andre Breitenreiter en moet op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Daarbij wordt dus ook Tedesco genoemd.

Volgens La Dernière Heure zou hij er alvast meer kunnen verdienen dan bij de Belgische bond. Maar de KBVB vernam voorlopig geen nieuws wat in die richting wijst. Moest Tedesco zich toch bedenken, zou de weg vrij komen te liggen voor Peter Bosz meldt de Waalse krant. Toch heeft het er alle schijn van dat de Italiaanse Duitser eerstdaags gepresenteerd zal worden als opvolger van Martinez.

LEES OOK: Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

Bosz zou een betere keuze zijn dan Tedesco ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

43
43
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

36
36
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

92
92
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

35
35
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

35
35
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

150
150
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

60
60
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

33
33
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

202
202
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

30
30
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

587
587
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

255
255
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

210
210
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

107
107
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

110
110
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

66
66
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

117
117
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

766
766
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

210
210
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

341
341
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

52
52
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

708
708
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

288
288
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

103
103
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

153
153

Meer sportnieuws