'Zoektocht bondscoach krijgt onverwachte wending'

door
'Zoektocht bondscoach krijgt onverwachte wending'

Anderhalve maand voor de start van hun EK-kwalificatiecampagne, hebben de Rode Duivels nog steeds geen nieuwe bondscoach. Ondertussen lijkt alles in gereedheid gebracht om Domenico Tedesco voor te stellen als opvolger van Roberto Martinez. Maar zijn aanstelling is nog steeds niet volledig rond.


Maandag raakte alvast bekend dat de KBVB bijna een nieuwe technisch directeur beet heeft. Dat Frank Vercauteren de uitverkorene voor deze positie is, was al een tijdje bekend. Inmiddels zakte hij echter ook naar België af om de finale onderhandelingen met de voetbalbond in te zetten. Zodra een akkoord bereikt is, zou Vercauteren een tandem moeten gaan vormer met de nieuwe bondscoach.

Maar hoewel de KBVB al een week akkoord zou zijn met de Duitser met Italiaanse roots, is zijn aanstelling nog steeds niet afgerond. Dat zou onder meer te maken hebben met het feit dat Tedesco en RB Leipzig nog geen akkoord hebben. In principe moet zijn ex-club de trainer nog een aanzienlijke som betalen, men rekent er echter op dat hij een deel daarvan laat vallen nu hij weer aan de slag gaat.

BOSZ ALS ALTERNATIEF
Het dossier krijgt nu echter een nieuwe wending. Zo melden Duitse media, waaronder Kicker, dat Tedesco nog een ander alternatief heeft. Hij zou namelijk ook op de shortlist staan bij TSG Hoffenheim. De nummer 14 uit de Bundesliga nam begin deze week afscheid van Andre Breitenreiter en moet op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Daarbij wordt dus ook Tedesco genoemd.

Volgens La Dernière Heure zou hij er alvast meer kunnen verdienen dan bij de Belgische bond. Maar de KBVB vernam voorlopig geen nieuws wat in die richting wijst. Moest Tedesco zich toch bedenken, zou de weg vrij komen te liggen voor Peter Bosz meldt de Waalse krant. Toch heeft het er alle schijn van dat de Italiaanse Duitser eerstdaags gepresenteerd zal worden als opvolger van Martinez.

LEES OOK: Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Bosz zou een betere keuze zijn dan Tedesco ...

Meest recent

Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

32
32
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

29
29
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

47
47
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

36
36
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

58
58
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

51
51
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

226
226
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

66
66
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

31
31
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

219
219
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

343
343
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

642
642
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

79
79
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

25
25
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

124
124
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

132
132
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

804
804
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

405
405
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

395
395
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

179
179
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

454
454
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

291
291
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1294
1294
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

135
135
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

168
168

Meer sportnieuws