'Zoektocht bondscoach krijgt onverwachte wending'

door
'Zoektocht bondscoach krijgt onverwachte wending'

Anderhalve maand voor de start van hun EK-kwalificatiecampagne, hebben de Rode Duivels nog steeds geen nieuwe bondscoach. Ondertussen lijkt alles in gereedheid gebracht om Domenico Tedesco voor te stellen als opvolger van Roberto Martinez. Maar zijn aanstelling is nog steeds niet volledig rond.


Maandag raakte alvast bekend dat de KBVB bijna een nieuwe technisch directeur beet heeft. Dat Frank Vercauteren de uitverkorene voor deze positie is, was al een tijdje bekend. Inmiddels zakte hij echter ook naar België af om de finale onderhandelingen met de voetbalbond in te zetten. Zodra een akkoord bereikt is, zou Vercauteren een tandem moeten gaan vormer met de nieuwe bondscoach.

Maar hoewel de KBVB al een week akkoord zou zijn met de Duitser met Italiaanse roots, is zijn aanstelling nog steeds niet afgerond. Dat zou onder meer te maken hebben met het feit dat Tedesco en RB Leipzig nog geen akkoord hebben. In principe moet zijn ex-club de trainer nog een aanzienlijke som betalen, men rekent er echter op dat hij een deel daarvan laat vallen nu hij weer aan de slag gaat.

BOSZ ALS ALTERNATIEF
Het dossier krijgt nu echter een nieuwe wending. Zo melden Duitse media, waaronder Kicker, dat Tedesco nog een ander alternatief heeft. Hij zou namelijk ook op de shortlist staan bij TSG Hoffenheim. De nummer 14 uit de Bundesliga nam begin deze week afscheid van Andre Breitenreiter en moet op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Daarbij wordt dus ook Tedesco genoemd.

Volgens La Dernière Heure zou hij er alvast meer kunnen verdienen dan bij de Belgische bond. Maar de KBVB vernam voorlopig geen nieuws wat in die richting wijst. Moest Tedesco zich toch bedenken, zou de weg vrij komen te liggen voor Peter Bosz meldt de Waalse krant. Toch heeft het er alle schijn van dat de Italiaanse Duitser eerstdaags gepresenteerd zal worden als opvolger van Martinez.

LEES OOK: Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Bosz zou een betere keuze zijn dan Tedesco ...

Meest recent

Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

2
2
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

4
4
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

42
42
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

18
18
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

45
45
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

124
124
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

70
70
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

244
244
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

114
114
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

250
250
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

97
97
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

191
191
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

110
110
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

479
479
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

161
161
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

241
241
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

174
174
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

360
360
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

334
334
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

413
413
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

972
972
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

302
302
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

415
415
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

535
535
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

574
574

Meer sportnieuws