'Zoektocht bondscoach krijgt onverwachte wending'

door
'Zoektocht bondscoach krijgt onverwachte wending'

Anderhalve maand voor de start van hun EK-kwalificatiecampagne, hebben de Rode Duivels nog steeds geen nieuwe bondscoach. Ondertussen lijkt alles in gereedheid gebracht om Domenico Tedesco voor te stellen als opvolger van Roberto Martinez. Maar zijn aanstelling is nog steeds niet volledig rond.


Maandag raakte alvast bekend dat de KBVB bijna een nieuwe technisch directeur beet heeft. Dat Frank Vercauteren de uitverkorene voor deze positie is, was al een tijdje bekend. Inmiddels zakte hij echter ook naar België af om de finale onderhandelingen met de voetbalbond in te zetten. Zodra een akkoord bereikt is, zou Vercauteren een tandem moeten gaan vormer met de nieuwe bondscoach.

Maar hoewel de KBVB al een week akkoord zou zijn met de Duitser met Italiaanse roots, is zijn aanstelling nog steeds niet afgerond. Dat zou onder meer te maken hebben met het feit dat Tedesco en RB Leipzig nog geen akkoord hebben. In principe moet zijn ex-club de trainer nog een aanzienlijke som betalen, men rekent er echter op dat hij een deel daarvan laat vallen nu hij weer aan de slag gaat.

BOSZ ALS ALTERNATIEF
Het dossier krijgt nu echter een nieuwe wending. Zo melden Duitse media, waaronder Kicker, dat Tedesco nog een ander alternatief heeft. Hij zou namelijk ook op de shortlist staan bij TSG Hoffenheim. De nummer 14 uit de Bundesliga nam begin deze week afscheid van Andre Breitenreiter en moet op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Daarbij wordt dus ook Tedesco genoemd.

Volgens La Dernière Heure zou hij er alvast meer kunnen verdienen dan bij de Belgische bond. Maar de KBVB vernam voorlopig geen nieuws wat in die richting wijst. Moest Tedesco zich toch bedenken, zou de weg vrij komen te liggen voor Peter Bosz meldt de Waalse krant. Toch heeft het er alle schijn van dat de Italiaanse Duitser eerstdaags gepresenteerd zal worden als opvolger van Martinez.

LEES OOK: Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Bosz zou een betere keuze zijn dan Tedesco ...

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

74
74
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

102
102
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

156
156
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

319
319
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

113
113
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

55
55
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

565
565
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

321
321
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

137
137
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

313
313
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

867
867
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

137
137
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

327
327
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

119
119
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

342
342
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

230
230
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

344
344
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

133
133
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

174
174
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

334
334
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws