'Zoektocht bondscoach krijgt onverwachte wending'

door
'Zoektocht bondscoach krijgt onverwachte wending'

Anderhalve maand voor de start van hun EK-kwalificatiecampagne, hebben de Rode Duivels nog steeds geen nieuwe bondscoach. Ondertussen lijkt alles in gereedheid gebracht om Domenico Tedesco voor te stellen als opvolger van Roberto Martinez. Maar zijn aanstelling is nog steeds niet volledig rond.


Maandag raakte alvast bekend dat de KBVB bijna een nieuwe technisch directeur beet heeft. Dat Frank Vercauteren de uitverkorene voor deze positie is, was al een tijdje bekend. Inmiddels zakte hij echter ook naar België af om de finale onderhandelingen met de voetbalbond in te zetten. Zodra een akkoord bereikt is, zou Vercauteren een tandem moeten gaan vormer met de nieuwe bondscoach.

Maar hoewel de KBVB al een week akkoord zou zijn met de Duitser met Italiaanse roots, is zijn aanstelling nog steeds niet afgerond. Dat zou onder meer te maken hebben met het feit dat Tedesco en RB Leipzig nog geen akkoord hebben. In principe moet zijn ex-club de trainer nog een aanzienlijke som betalen, men rekent er echter op dat hij een deel daarvan laat vallen nu hij weer aan de slag gaat.

BOSZ ALS ALTERNATIEF
Het dossier krijgt nu echter een nieuwe wending. Zo melden Duitse media, waaronder Kicker, dat Tedesco nog een ander alternatief heeft. Hij zou namelijk ook op de shortlist staan bij TSG Hoffenheim. De nummer 14 uit de Bundesliga nam begin deze week afscheid van Andre Breitenreiter en moet op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Daarbij wordt dus ook Tedesco genoemd.

Volgens La Dernière Heure zou hij er alvast meer kunnen verdienen dan bij de Belgische bond. Maar de KBVB vernam voorlopig geen nieuws wat in die richting wijst. Moest Tedesco zich toch bedenken, zou de weg vrij komen te liggen voor Peter Bosz meldt de Waalse krant. Toch heeft het er alle schijn van dat de Italiaanse Duitser eerstdaags gepresenteerd zal worden als opvolger van Martinez.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Bosz zou een betere keuze zijn dan Tedesco ...

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

9
9
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

46
46
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

45
45
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

31
31
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

77
77
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

108
108
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

180
180
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

69
69
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

407
407
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

121
121
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

144
144
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

280
280
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

130
130
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

130
130
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

68
68
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

106
106
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

312
312
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

234
234
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

158
158
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

128
128
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

166
166
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

250
250
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

35
35
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

174
174
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws