Kiest Parker opnieuw voor Yaremchuk in topaffiche?

288 stemmen
Kiest Parker opnieuw voor Yaremchuk in topaffiche?

Club Brugge slaagde er gisteren (opnieuw) niet in om zich te verzekeren van een driepunter. Na een bijzonder zwakke partij op het veld van Antwerp, moest de landskampioen zich tevreden stellen met een punt. Scott Parker was na de wedstrijd verrassend positief over de prestatie van zijn ploeg, al zal de Engelsman zijn troepen toch uit een ander vaatje moeten laten tappen indien er tegen Union moet gewonnen worden.


Club Brugge neemt het aanstaande vrijdag op tegen Union SG. De Brusselaars zitten in een uitstekende vorm, en beloven een lastige tegenstander te worden voor de landskampioen. Tegen de vice-kampioen kan Club Brugge al met zekerheid niet rekenen op Dennis Odoi. De geschorste Ghanees maakt naar alle waarschijnlijkheid plaats voor Clinton Mata.

Voorin kan Parker nog steeds niet rekenen op Ferran Jutgla. De Spanjaard is nog enige tijd geblesseerd, en werd tegen Antwerp vervangen door Noa Lang. De Nederlander deed het goed tegen The Great Old, en lijkt opnieuw een zekerheid in de Brugse basiself voor aanstaande vrijdag. De prestatie van Kamal Sowah zorgt dan weer voor andere zorgen bij Parker.

Yaremchuk terug in de basis?

Kamal Sowah had het bijzonder moeilijk tegen Antwerp, en speelde een bleke partij. Het zou dan ook niet meer dan logisch zijn dat de Ghanees tegen Union SG opnieuw richting de bank verhuist. Gezien de blessures van Jutgla en Skov Olsen zou Parker dan wel eens kunnen opteren voor een nieuwe kans voor Roman Yaremchuk. Het gebrek aan een echte spits was tegen Antwerp overigens meer dan duidelijk, en op die manier zou Noa Lang toch enigszins steun vinden in zijn eenzame rol voorin.

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Moet Yaremchuk een nieuwe kans krijgen tegen Union?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

24
24
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

33
33
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

20
20
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

27
27
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

28
28
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

91
91
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

96
96
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

373
373
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

72
72
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

140
140
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

288
288
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

869
869
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

484
484
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

888
888
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

154
154
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

426
426
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

808
808
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

559
559
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

156
156

Meer sportnieuws