Kiest Parker opnieuw voor Yaremchuk in topaffiche?

door
Kiest Parker opnieuw voor Yaremchuk in topaffiche?

Club Brugge slaagde er gisteren (opnieuw) niet in om zich te verzekeren van een driepunter. Na een bijzonder zwakke partij op het veld van Antwerp, moest de landskampioen zich tevreden stellen met een punt. Scott Parker was na de wedstrijd verrassend positief over de prestatie van zijn ploeg, al zal de Engelsman zijn troepen toch uit een ander vaatje moeten laten tappen indien er tegen Union moet gewonnen worden.


Club Brugge neemt het aanstaande vrijdag op tegen Union SG. De Brusselaars zitten in een uitstekende vorm, en beloven een lastige tegenstander te worden voor de landskampioen. Tegen de vice-kampioen kan Club Brugge al met zekerheid niet rekenen op Dennis Odoi. De geschorste Ghanees maakt naar alle waarschijnlijkheid plaats voor Clinton Mata.

Voorin kan Parker nog steeds niet rekenen op Ferran Jutgla. De Spanjaard is nog enige tijd geblesseerd, en werd tegen Antwerp vervangen door Noa Lang. De Nederlander deed het goed tegen The Great Old, en lijkt opnieuw een zekerheid in de Brugse basiself voor aanstaande vrijdag. De prestatie van Kamal Sowah zorgt dan weer voor andere zorgen bij Parker.

Yaremchuk terug in de basis?

Kamal Sowah had het bijzonder moeilijk tegen Antwerp, en speelde een bleke partij. Het zou dan ook niet meer dan logisch zijn dat de Ghanees tegen Union SG opnieuw richting de bank verhuist. Gezien de blessures van Jutgla en Skov Olsen zou Parker dan wel eens kunnen opteren voor een nieuwe kans voor Roman Yaremchuk. Het gebrek aan een echte spits was tegen Antwerp overigens meer dan duidelijk, en op die manier zou Noa Lang toch enigszins steun vinden in zijn eenzame rol voorin.

LEES OOK: 'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Moet Yaremchuk een nieuwe kans krijgen tegen Union?

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

1
1
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

9
9
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

9
9
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

45
45
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

20
20
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

151
151
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

23
23
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

40
40
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

137
137
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

51
51
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

73
73
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

378
378
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

219
219
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

74
74
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

103
103
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

331
331
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

68
68
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

32
32
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

167
167
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

222
222
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

200
200
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

907
907
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

176
176
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws