"De lat wordt een stuk lager gelegd bij Club Brugge"

705 stemmen

Club Brugge blijft op de sukkel in de Jupiler Pro League. Net als vorig seizoen is het voetbal niet goed genoeg. Toen pakte het wel nog de titel, dat gebeurt niet dit seizoen. Journalist Tom Boudeweel sprak bij Sporza over het matige niveau dat Club Brugge haalde tegen Antwerp.


Club Brugge haalde Scott Parker nadat Carl Hoefkens werd ontslagen. Dat was een verrassende keuze, maar voorlopig is die trainerswissel geen succes. De Brit was voorlopig goed voor een 7 op 18 en dat is dus allerminst voldoende. De zege tegen Zulte Waregem was dan ook nog eens gevleid. Ondertussen staat Club Brugge wel nog vierde, maar het heeft al 21 punten minder dan KRC Genk en 14 minder dan Union SG. Zorgwekkend.

ZWAAR PROGRAMMA

"Club was blij met een gelijkspel op Antwerp. Op zich is daar niets verkeerds mee, maar het geeft aan de lat lager wordt gelegd. Dat er andere prioriteiten zijn dan de voorbije drie jaar. Hebben we vooruitgang gezien bij Club Brugge? Het feit dat we die vraag moeten stellen, is geen goed teken. Vooruitgang, als je een grote positivo bent misschien. De nieuwe coach Scott Parker was heel blij met het eerste clean sheet, de eerste keer de nul gehouden in de competitie sinds 19 oktober. Begrijpelijk. De wederopbouw begint met een goeie fundering, die er al heel lang niet was", zegt Boudeweel bij Sporza.

Club Brugge staat voor drie zware competitiewedstrijden. Het moet aan de bak tegen Union SG, Cercle Brugge en AA Gent. Daarin zal Parker eindelijk de trein op de rails moeten krijgen, want anders gaat de Brit - met tussentijds ook nog Benfica in de Champions League - nog meer kritiek krijgen.

LEES OOK: Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Gaat Club in de top drie eindigen?

Meest recent

'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

0
0
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

59
59
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

50
50
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

354
354
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

149
149
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

321
321
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

317
317
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

140
140
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

621
621
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

198
198
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

543
543
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

147
147
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

753
753
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

254
254
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

852
852
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

538
538
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

210
210
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

388
388
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1375
1375
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

496
496
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

337
337
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

501
501
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

416
416
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

289
289
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

229
229

Meer sportnieuws