"De lat wordt een stuk lager gelegd bij Club Brugge"

door

Club Brugge blijft op de sukkel in de Jupiler Pro League. Net als vorig seizoen is het voetbal niet goed genoeg. Toen pakte het wel nog de titel, dat gebeurt niet dit seizoen. Journalist Tom Boudeweel sprak bij Sporza over het matige niveau dat Club Brugge haalde tegen Antwerp.


Club Brugge haalde Scott Parker nadat Carl Hoefkens werd ontslagen. Dat was een verrassende keuze, maar voorlopig is die trainerswissel geen succes. De Brit was voorlopig goed voor een 7 op 18 en dat is dus allerminst voldoende. De zege tegen Zulte Waregem was dan ook nog eens gevleid. Ondertussen staat Club Brugge wel nog vierde, maar het heeft al 21 punten minder dan KRC Genk en 14 minder dan Union SG. Zorgwekkend.

ZWAAR PROGRAMMA

"Club was blij met een gelijkspel op Antwerp. Op zich is daar niets verkeerds mee, maar het geeft aan de lat lager wordt gelegd. Dat er andere prioriteiten zijn dan de voorbije drie jaar. Hebben we vooruitgang gezien bij Club Brugge? Het feit dat we die vraag moeten stellen, is geen goed teken. Vooruitgang, als je een grote positivo bent misschien. De nieuwe coach Scott Parker was heel blij met het eerste clean sheet, de eerste keer de nul gehouden in de competitie sinds 19 oktober. Begrijpelijk. De wederopbouw begint met een goeie fundering, die er al heel lang niet was", zegt Boudeweel bij Sporza.

Club Brugge staat voor drie zware competitiewedstrijden. Het moet aan de bak tegen Union SG, Cercle Brugge en AA Gent. Daarin zal Parker eindelijk de trein op de rails moeten krijgen, want anders gaat de Brit - met tussentijds ook nog Benfica in de Champions League - nog meer kritiek krijgen.

LEES OOK: 'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Gaat Club in de top drie eindigen?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

22
22
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

102
102
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

154
154
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

32
32
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

184
184
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

100
100
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

101
101
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

77
77
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

185
185
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

136
136
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1202
1202
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

66
66
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

77
77
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

528
528
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

240
240
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

155
155
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

139
139
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1063
1063
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

400
400
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

894
894

Meer sportnieuws