"De lat wordt een stuk lager gelegd bij Club Brugge"

705 stemmen

Club Brugge blijft op de sukkel in de Jupiler Pro League. Net als vorig seizoen is het voetbal niet goed genoeg. Toen pakte het wel nog de titel, dat gebeurt niet dit seizoen. Journalist Tom Boudeweel sprak bij Sporza over het matige niveau dat Club Brugge haalde tegen Antwerp.


Club Brugge haalde Scott Parker nadat Carl Hoefkens werd ontslagen. Dat was een verrassende keuze, maar voorlopig is die trainerswissel geen succes. De Brit was voorlopig goed voor een 7 op 18 en dat is dus allerminst voldoende. De zege tegen Zulte Waregem was dan ook nog eens gevleid. Ondertussen staat Club Brugge wel nog vierde, maar het heeft al 21 punten minder dan KRC Genk en 14 minder dan Union SG. Zorgwekkend.

ZWAAR PROGRAMMA

"Club was blij met een gelijkspel op Antwerp. Op zich is daar niets verkeerds mee, maar het geeft aan de lat lager wordt gelegd. Dat er andere prioriteiten zijn dan de voorbije drie jaar. Hebben we vooruitgang gezien bij Club Brugge? Het feit dat we die vraag moeten stellen, is geen goed teken. Vooruitgang, als je een grote positivo bent misschien. De nieuwe coach Scott Parker was heel blij met het eerste clean sheet, de eerste keer de nul gehouden in de competitie sinds 19 oktober. Begrijpelijk. De wederopbouw begint met een goeie fundering, die er al heel lang niet was", zegt Boudeweel bij Sporza.

Club Brugge staat voor drie zware competitiewedstrijden. Het moet aan de bak tegen Union SG, Cercle Brugge en AA Gent. Daarin zal Parker eindelijk de trein op de rails moeten krijgen, want anders gaat de Brit - met tussentijds ook nog Benfica in de Champions League - nog meer kritiek krijgen.

LEES OOK: 'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Gaat Club in de top drie eindigen?

Meest recent

Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

4
4
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

31
31
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

18
18
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

94
94
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

88
88
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

423
423
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

109
109
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

43
43
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

48
48
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

322
322
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

504
504
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

42
42
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

415
415
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

120
120
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

50
50
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

238
238
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

225
225
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

639
639
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

201
201
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

78
78
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

458
458
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

78
78
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

243
243

Meer sportnieuws