"De lat wordt een stuk lager gelegd bij Club Brugge"

door

Club Brugge blijft op de sukkel in de Jupiler Pro League. Net als vorig seizoen is het voetbal niet goed genoeg. Toen pakte het wel nog de titel, dat gebeurt niet dit seizoen. Journalist Tom Boudeweel sprak bij Sporza over het matige niveau dat Club Brugge haalde tegen Antwerp.


Club Brugge haalde Scott Parker nadat Carl Hoefkens werd ontslagen. Dat was een verrassende keuze, maar voorlopig is die trainerswissel geen succes. De Brit was voorlopig goed voor een 7 op 18 en dat is dus allerminst voldoende. De zege tegen Zulte Waregem was dan ook nog eens gevleid. Ondertussen staat Club Brugge wel nog vierde, maar het heeft al 21 punten minder dan KRC Genk en 14 minder dan Union SG. Zorgwekkend.

ZWAAR PROGRAMMA

"Club was blij met een gelijkspel op Antwerp. Op zich is daar niets verkeerds mee, maar het geeft aan de lat lager wordt gelegd. Dat er andere prioriteiten zijn dan de voorbije drie jaar. Hebben we vooruitgang gezien bij Club Brugge? Het feit dat we die vraag moeten stellen, is geen goed teken. Vooruitgang, als je een grote positivo bent misschien. De nieuwe coach Scott Parker was heel blij met het eerste clean sheet, de eerste keer de nul gehouden in de competitie sinds 19 oktober. Begrijpelijk. De wederopbouw begint met een goeie fundering, die er al heel lang niet was", zegt Boudeweel bij Sporza.

Club Brugge staat voor drie zware competitiewedstrijden. Het moet aan de bak tegen Union SG, Cercle Brugge en AA Gent. Daarin zal Parker eindelijk de trein op de rails moeten krijgen, want anders gaat de Brit - met tussentijds ook nog Benfica in de Champions League - nog meer kritiek krijgen.

LEES OOK: ‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Gaat Club in de top drie eindigen?

Meest recent

'Kompany helemaal verloren: monstertransfer in de maak'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

0
0
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

834
834
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

50
50
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

120
120
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

130
130
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

319
319
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

342
342
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

197
197
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

245
245
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

87
87
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

193
193
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

891
891
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

203
203
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

52
52
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

43
43
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

329
329
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

294
294
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

168
168
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

402
402
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

355
355
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

236
236
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

69
69
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

397
397
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

134
134
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

77
77

Meer sportnieuws