Antwerp heeft goud in handen: "Niet te geloven"

door
Antwerp heeft goud in handen:

Antwerp FC is er zondagmiddag niet in geslaagd om Club Brugge een flinke tik te verkopen. De Great Old bleef tegen Blauw-Zwart steken op een scoreloos gelijkspel, waardoor de voorsprong op de regerende kampioen zes punten blijft bedragen. Over het algemeen bracht RAFC ook te weinig om aanspraak te maken op de zege.


In verdedigend opzicht had coach Mark van Bommel zijn pionnetjes wel goed geposteerd. Zo werden amper doelkansen weggegeven. Maar de aanvalslinie liet te weinig van zich spreken. De creativiteit van Calvin Stengs werd duidelijk gemist. Toch konden enkele spelers van de Great Old zich in positieve zin onderscheiden. Vooral Arthur Vermeeren maakte andermaal indruk.

Het Antwerpse jeugdproduct viert dinsdag nog maar zijn 18de verjaardag, toch was hij tegen het doorwinterde middenveld van Club weer alomtegenwoordig. Daags nadien oogst hij dan ook heel wat lof in de kranten. "Het is niet te geloven dat hij pas deze week achttien wordt. Speelt op het middenveld alsof hij er al jaren meedraait. Heeft geen schrik om de anciens te sturen of te berispen", schrijft men bijvoorbeeld bij Het Nieuwsblad.

KALMEERDE DE LAET
Ook aan Waalse zijde is men onder de indruk. "Hij creëert ruimtes voor zijn ploegmaats, of sluit ze af voor zijn tegenstanders. Maakt zelden verkeerde keuzes. Zijn volwassenheid maakt indruk, net als zijn kijk op het spel. Moeilijk te geloven dat hij nog maar 17 jaar oud is", aldus La Dernière Heure. Bij Het Laatste Nieuws zag men ook hoe Vermeeren niet te beroerd is om zijn meer ervaren ploegmaats indien nodig op de vingers te tikken. "Hij zat er weer vaak goed tussen om aanvallen voortijdig af te breken. Was ook belangrijk als eerste aanspeelpunt op het middenveld. Kalmeerde routinier De Laet toen die na zijn gele kaart verhaal ging halen bij de ref."

LEES OOK: ‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Vermeeren hoort bij de drie grootste talenten in de JPL ...

Meest recent

Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

2
2
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

31
31
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

52
52
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

251
251
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

27
27
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

148
148
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

195
195
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

29
29
Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Hoe Club Brugge Nicky Hayen op straat zette en nadien ook nog communiceerde, dat was een topclub ...

448
448
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

48
48
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

39
39
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

280
280
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

253
253
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

121
121
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

260
260
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

93
93
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

89
89
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

128
128
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

106
106
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

60
60
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

70
70
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

187
187
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

47
47
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

66
66

Meer sportnieuws