Antwerp heeft goud in handen: "Niet te geloven"

1004
Antwerp heeft goud in handen:

Antwerp FC is er zondagmiddag niet in geslaagd om Club Brugge een flinke tik te verkopen. De Great Old bleef tegen Blauw-Zwart steken op een scoreloos gelijkspel, waardoor de voorsprong op de regerende kampioen zes punten blijft bedragen. Over het algemeen bracht RAFC ook te weinig om aanspraak te maken op de zege.


In verdedigend opzicht had coach Mark van Bommel zijn pionnetjes wel goed geposteerd. Zo werden amper doelkansen weggegeven. Maar de aanvalslinie liet te weinig van zich spreken. De creativiteit van Calvin Stengs werd duidelijk gemist. Toch konden enkele spelers van de Great Old zich in positieve zin onderscheiden. Vooral Arthur Vermeeren maakte andermaal indruk.

Het Antwerpse jeugdproduct viert dinsdag nog maar zijn 18de verjaardag, toch was hij tegen het doorwinterde middenveld van Club weer alomtegenwoordig. Daags nadien oogst hij dan ook heel wat lof in de kranten. "Het is niet te geloven dat hij pas deze week achttien wordt. Speelt op het middenveld alsof hij er al jaren meedraait. Heeft geen schrik om de anciens te sturen of te berispen", schrijft men bijvoorbeeld bij Het Nieuwsblad.

KALMEERDE DE LAET
Ook aan Waalse zijde is men onder de indruk. "Hij creëert ruimtes voor zijn ploegmaats, of sluit ze af voor zijn tegenstanders. Maakt zelden verkeerde keuzes. Zijn volwassenheid maakt indruk, net als zijn kijk op het spel. Moeilijk te geloven dat hij nog maar 17 jaar oud is", aldus La Dernière Heure. Bij Het Laatste Nieuws zag men ook hoe Vermeeren niet te beroerd is om zijn meer ervaren ploegmaats indien nodig op de vingers te tikken. "Hij zat er weer vaak goed tussen om aanvallen voortijdig af te breken. Was ook belangrijk als eerste aanspeelpunt op het middenveld. Kalmeerde routinier De Laet toen die na zijn gele kaart verhaal ging halen bij de ref."

LEES OOK: Hommeles op Bosuil: 'geen begrip' voor nukkige smaakmaker

Vermeeren hoort bij de drie grootste talenten in de JPL ...

Meest recent

Sibierski aan zet, of experimenteert Bruno eens?

Antoine Sibierski zal zeer tevreden zijn met de start van RSC Anderlecht, al was de uitschuiver ...

40
40
STVV realistisch: "Conference League beter"

Abdoulaye Sissako liet zich na de Europese uitschakeling van STVV niet uit het lood slaan. De ...

0
0
Anderlecht ziet vijf ex-spelers terug in de Europa League

RSC Anderlecht heeft een heel zware loting gekregen in de Europa League. Doorstoten zou toch een ...

51
51
'KV Kortrijk krijgt Engelse hulp voor transfer'

KV Kortrijk heeft nog niet al te veel plezier beleefd aan zijn terugkeer op het hoogste niveau. De ...

14
14
Beerschot knokt zich naar zege, comeback Dender

Zaterdag stonden er ook in de Challenger Pro League weer enkele wedstrijden op het programma. ...

78
78
KV Mechelen wint weer niet, La Louvière veegt nul weg

Ook na vier speeldagen is KV Mechelen er nog altijd niet in geslaagd een wedstrijd te winnen. Na een ...

32
32
'Union verrast en strikt alsnog extra aanwinst'

Voor Union leek het slot van de zomermercato rustig te gaan verlopen. De Brusselaars haalden deze ...

82
82
Leko kiest verrassende namen voor Slag om Vlaanderen

Club Brugge kan niet te lang blijven stilstaan bij de loting voor de Champions League, want zondag ...

326
326
'Genk heeft dubbelslag beet: medische testen gepland'

KRC Genk herpakte zich vrijdagavond uitstekend na de mokerslag van vorige week op de Bosuil, want ...

328
328
'Zeer mooie transfer lonkt voor Belgische verdediger'

Matteo Waem staat deze zomer nadrukkelijk op de radar van verschillende buitenlandse clubs. De ...

37
37
Heeft Club Brugge er verrassende aanwinst bij?

Bij Club Brugge deden ze ook bij Club NXT heel veel transfers. Of dat een goede zaak is voor de ...

353
353
'Zirkzee kiest club: einde lijdensweg bij Man Utd'

Joshua Zirkzee staat voor een belangrijke transferbeslissing. De Nederlandse spits zou Manchester ...

41
41
'Geen AA Gent, andere sterkhouder wél weg bij Beerschot'

Op het Kiel blijft het transferdossier rond Nick Shinton maar aanslepen. De 25-jarige doelman was ...

198
198
Jonckheere stuurt stevig signaal naar Kortrijk-bestuur

KV Kortrijk is nog niet klaar op de transfermarkt. De West-Vlaamse club wil de selectie de komende ...

164
164
Kat Kerkhofs zorgt met Mertens voor stevig vuurwerk

Het leven van Kat Kerkhofs en Dries Mertens zag er de voorbije maanden behoorlijk anders uit. Het ...

31
31
'Lommel SK werkt aan sensationale terugkeer'

Sam De Grand kan amper een maand na zijn vertrek bij Lommel SK alweer terugkeren naar Noord-Limburg. ...

49
49
Euvrard gecharmeerd: "Laat interessante dingen zien"

Standard kan voorlopig niet op zijn volledige kern rekenen. Mohamed El Hankouri en Marco ...

121
121
Friis enthousiast bij Cercle: "Dat geeft me veel vertrouwen"

Cercle Brugge speelt dit weekend tegen Lommel SK. Na een twee op negen is het stilaan tijd voor een ...

105
105
‘KRC Genk verrast met JPL-transfer’

KRC Genk heeft zijn oog laten vallen op Christiaan Ravych. De 24-jarige verdediger van Cercle Brugge ...

400
400
Simons gelooft in ‘geviseerde’ speler: "Geef hem tijd"

Charly Ikwuemesi (26) heeft de voorbije twee seizoenen nog niet helemaal kunnen overtuigen. De ...

43
43
'Ndiaye op vertrekken: Anderlecht vraagt gepeperde som'

RSC Anderlecht wil in de slotdagen van de transferperiode nog een extra sterkhouder voor het ...

497
497
UCL-kalender: pittige start, interessant einde voor Club

Afgelopen donderdag werd in Monaco geloot voor de samenstelling van de League Phase van de Champions ...

205
205
Van Bommel drukt stempel: grote naam bevestigt, megatalent op radar

Eind september blazen de Rode Duivels verzamelen voor de start van hun Nations League-campagne. Dan ...

974
974
Striemende kritiek op Van Gucht: Coorevits verbijsterd

Ruben Van Gucht begon vrijdagavond aan zijn nieuwe avontuur bij VTM met Happy Hour, maar veel ...

231
231
Union strikt Club Brugge-product; ook OHL haalt oude bekende

Het zomerse transferspektakel nadert zijn climax, volgende week sluit de mercato onheroepelijk zijn ...

57
57

Meer sportnieuws