Antwerp heeft goud in handen: "Niet te geloven"

door
Antwerp heeft goud in handen:

Antwerp FC is er zondagmiddag niet in geslaagd om Club Brugge een flinke tik te verkopen. De Great Old bleef tegen Blauw-Zwart steken op een scoreloos gelijkspel, waardoor de voorsprong op de regerende kampioen zes punten blijft bedragen. Over het algemeen bracht RAFC ook te weinig om aanspraak te maken op de zege.


In verdedigend opzicht had coach Mark van Bommel zijn pionnetjes wel goed geposteerd. Zo werden amper doelkansen weggegeven. Maar de aanvalslinie liet te weinig van zich spreken. De creativiteit van Calvin Stengs werd duidelijk gemist. Toch konden enkele spelers van de Great Old zich in positieve zin onderscheiden. Vooral Arthur Vermeeren maakte andermaal indruk.

Het Antwerpse jeugdproduct viert dinsdag nog maar zijn 18de verjaardag, toch was hij tegen het doorwinterde middenveld van Club weer alomtegenwoordig. Daags nadien oogst hij dan ook heel wat lof in de kranten. "Het is niet te geloven dat hij pas deze week achttien wordt. Speelt op het middenveld alsof hij er al jaren meedraait. Heeft geen schrik om de anciens te sturen of te berispen", schrijft men bijvoorbeeld bij Het Nieuwsblad.

KALMEERDE DE LAET
Ook aan Waalse zijde is men onder de indruk. "Hij creëert ruimtes voor zijn ploegmaats, of sluit ze af voor zijn tegenstanders. Maakt zelden verkeerde keuzes. Zijn volwassenheid maakt indruk, net als zijn kijk op het spel. Moeilijk te geloven dat hij nog maar 17 jaar oud is", aldus La Dernière Heure. Bij Het Laatste Nieuws zag men ook hoe Vermeeren niet te beroerd is om zijn meer ervaren ploegmaats indien nodig op de vingers te tikken. "Hij zat er weer vaak goed tussen om aanvallen voortijdig af te breken. Was ook belangrijk als eerste aanspeelpunt op het middenveld. Kalmeerde routinier De Laet toen die na zijn gele kaart verhaal ging halen bij de ref."

LEES OOK: ‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Vermeeren hoort bij de drie grootste talenten in de JPL ...

Meest recent

'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

43
43
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

149
149
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

52
52
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

635
635
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

157
157
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

132
132
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

146
146
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

174
174
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

83
83
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

94
94
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

63
63
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

330
330
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

69
69
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

42
42
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

251
251
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

90
90
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

74
74
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

190
190
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

141
141
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

218
218
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

328
328
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

80
80
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

105
105
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

479
479

Meer sportnieuws