Antwerp heeft goud in handen: "Niet te geloven"

1004 stemmen
Antwerp heeft goud in handen:

Antwerp FC is er zondagmiddag niet in geslaagd om Club Brugge een flinke tik te verkopen. De Great Old bleef tegen Blauw-Zwart steken op een scoreloos gelijkspel, waardoor de voorsprong op de regerende kampioen zes punten blijft bedragen. Over het algemeen bracht RAFC ook te weinig om aanspraak te maken op de zege.


In verdedigend opzicht had coach Mark van Bommel zijn pionnetjes wel goed geposteerd. Zo werden amper doelkansen weggegeven. Maar de aanvalslinie liet te weinig van zich spreken. De creativiteit van Calvin Stengs werd duidelijk gemist. Toch konden enkele spelers van de Great Old zich in positieve zin onderscheiden. Vooral Arthur Vermeeren maakte andermaal indruk.

Het Antwerpse jeugdproduct viert dinsdag nog maar zijn 18de verjaardag, toch was hij tegen het doorwinterde middenveld van Club weer alomtegenwoordig. Daags nadien oogst hij dan ook heel wat lof in de kranten. "Het is niet te geloven dat hij pas deze week achttien wordt. Speelt op het middenveld alsof hij er al jaren meedraait. Heeft geen schrik om de anciens te sturen of te berispen", schrijft men bijvoorbeeld bij Het Nieuwsblad.

KALMEERDE DE LAET
Ook aan Waalse zijde is men onder de indruk. "Hij creëert ruimtes voor zijn ploegmaats, of sluit ze af voor zijn tegenstanders. Maakt zelden verkeerde keuzes. Zijn volwassenheid maakt indruk, net als zijn kijk op het spel. Moeilijk te geloven dat hij nog maar 17 jaar oud is", aldus La Dernière Heure. Bij Het Laatste Nieuws zag men ook hoe Vermeeren niet te beroerd is om zijn meer ervaren ploegmaats indien nodig op de vingers te tikken. "Hij zat er weer vaak goed tussen om aanvallen voortijdig af te breken. Was ook belangrijk als eerste aanspeelpunt op het middenveld. Kalmeerde routinier De Laet toen die na zijn gele kaart verhaal ging halen bij de ref."

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Vermeeren hoort bij de drie grootste talenten in de JPL ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Sam Kerkhofs en Rik Verheye huiveren: Wanhoop slaat toe

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

0
0
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

5
5
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

20
20
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

72
72
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

257
257
De Ketelaere-blunder kan hem WK kosten

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

82
82
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

93
93
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

82
82
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

68
68
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

126
126
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

726
726
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

137
137
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

261
261
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

94
94
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

729
729
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

148
148
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

173
173
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

206
206
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

71
71
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

219
219
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1062
1062
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

98
98
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

352
352
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

931
931
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

138
138

Meer sportnieuws