Antwerp heeft goud in handen: "Niet te geloven"

door
Antwerp heeft goud in handen:

Antwerp FC is er zondagmiddag niet in geslaagd om Club Brugge een flinke tik te verkopen. De Great Old bleef tegen Blauw-Zwart steken op een scoreloos gelijkspel, waardoor de voorsprong op de regerende kampioen zes punten blijft bedragen. Over het algemeen bracht RAFC ook te weinig om aanspraak te maken op de zege.


In verdedigend opzicht had coach Mark van Bommel zijn pionnetjes wel goed geposteerd. Zo werden amper doelkansen weggegeven. Maar de aanvalslinie liet te weinig van zich spreken. De creativiteit van Calvin Stengs werd duidelijk gemist. Toch konden enkele spelers van de Great Old zich in positieve zin onderscheiden. Vooral Arthur Vermeeren maakte andermaal indruk.

Het Antwerpse jeugdproduct viert dinsdag nog maar zijn 18de verjaardag, toch was hij tegen het doorwinterde middenveld van Club weer alomtegenwoordig. Daags nadien oogst hij dan ook heel wat lof in de kranten. "Het is niet te geloven dat hij pas deze week achttien wordt. Speelt op het middenveld alsof hij er al jaren meedraait. Heeft geen schrik om de anciens te sturen of te berispen", schrijft men bijvoorbeeld bij Het Nieuwsblad.

KALMEERDE DE LAET
Ook aan Waalse zijde is men onder de indruk. "Hij creëert ruimtes voor zijn ploegmaats, of sluit ze af voor zijn tegenstanders. Maakt zelden verkeerde keuzes. Zijn volwassenheid maakt indruk, net als zijn kijk op het spel. Moeilijk te geloven dat hij nog maar 17 jaar oud is", aldus La Dernière Heure. Bij Het Laatste Nieuws zag men ook hoe Vermeeren niet te beroerd is om zijn meer ervaren ploegmaats indien nodig op de vingers te tikken. "Hij zat er weer vaak goed tussen om aanvallen voortijdig af te breken. Was ook belangrijk als eerste aanspeelpunt op het middenveld. Kalmeerde routinier De Laet toen die na zijn gele kaart verhaal ging halen bij de ref."

LEES OOK: Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Vermeeren hoort bij de drie grootste talenten in de JPL ...

Meest recent

'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

13
13
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

65
65
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

122
122
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

26
26
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

23
23
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

113
113
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

23
23
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

160
160
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

282
282
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

91
91
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

126
126
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

90
90
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

99
99
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

309
309
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

126
126
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

119
119
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

76
76
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

522
522
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

253
253
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

29
29
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

650
650
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

402
402
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

431
431
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

94
94
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

386
386

Meer sportnieuws