Vrancken plaatst kritische noot bij krappe zege

door
Vrancken plaatst kritische noot bij krappe zege

KRC Genk blijft autoritair aan de leiding in de Jupiler Pro League, want het liet zondagavond opnieuw geen steek vallen. Het beleefde geen makkelijke avond in de Ghelamco Arena, maar wist een achterstand nog om te buigen en hield in een prangende slotfase ook stand om een 2-3-zege over de streep te trekken. Daarmee blijft Genk voorlopig op titelkoers.


In principe kon Wouter Vrancken dan ook weer tevreden zijn over de prestatie van zijn ploeg. Maar de trainer zag dat er ook een aantal zaken niet zo vlot liepen als verhoopt. "Dit is een moeilijke verplaatsing, tegen een moeilijke ploeg. Dan doet het natuurlijk deugd om te winnen. Het resultaat is heilig, maar in de eerste helft was het voetballend soms niet goed genoeg waardoor we de ruimtes niet vonden en er te veel afval in ons spel zat", merkte hij op bij Sporza.

In de tweede helft kantelde de match wel met de inbreng van Sor en Arokodare. "We gaven zo mogelijkheden tot counters weg, maar we hebben ook goede momenten gehad. Ik ben ook heel tevreden dat de mentaliteit om ervoor te vechten er altijd was. De invallers hebben ook allemaal energie getoond en hun steentje bijgedragen. Voor Arokodare is het mooi dat hij meteen scoort bij zijn eerste kans."

Door de overwinning behoudt Genk zijn voorsprong van zeven punten op eerste achtervolger Union. Het loopt zelfs verder uit op de ploegen daarachter, want Antwerp en Club Brugge hielden elkaar op een gelijkspel en dan volgt AA Gent al. Dat trio staat nu al op respectievelijk vijftien, 21 en 24 punten.

LEES OOK: Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Zal Genk de titel nog weggeven?

Meest recent

'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

2
2
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

42
42
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

124
124
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

253
253
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

227
227
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

172
172
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

224
224
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

194
194
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

284
284
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

339
339
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

507
507
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

244
244
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

301
301
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

331
331
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

412
412
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

264
264
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

353
353
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

661
661
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

462
462
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

156
156
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

172
172
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

906
906
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

391
391
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

86
86

Meer sportnieuws