Onyedika komt goed weg: "VAR moest ingrijpen"

836
Onyedika komt goed weg:

De clash tussen Antwerp FC en Club Brugge leverde geen zondagmiddag geen winnaar op, een behoorlijk gesloten match eindigde in een brilscore. Na het laatste fluitsignaal dreigde het wel even fout te lopen. Zo kwam het tot een flinke opstoot tussen de spelers van beide ploegen.


Ondanks het gebrek aan spektakel, lieten de supporters een hele wedstrijd van zich horen. Maar de thuisaanhang liet zich ook van zijn minst fraaie kant zien. Zo werd een spandoek opgehangen waarop 'Dood aan FCB' te lezen stond. Daarnaast werden de spelers regelmatig onder vuur genomen. Onder meer Noa Lang kreeg naar eigen zeggen enkele verwensingen naar zich toe geslingerd. En dat was blijkbaar ook het geval bij Raphael Onyedika.

Vlak na het laatste fluitsignaal verloor de Nigeriaanse middenvelder dan ook de controle. Zo legde hij ostentatief de vinger op de mond richting de Antwerpse sfeertribune. Daarnaast stak Onyedika zijn middelvinger op. Daarmee lag hij rechtstreeks aan de basis van de opstoot na match. De Brugse middenvelder was evenwel niet enige die zich zondigde aan dergelijk wangedrag. Zo doken inmiddels beelden op waarop te zien is hoe ook Ritchie De Laet zijn middelvinger opstak richting het bezoekersvak.

GEEN SANCTIE
Toch zullen beide spelers allicht geen sanctie moeten vrezen. De wedstrijdleiding besloot op dat moment immers om niet in te grijpen. "Zolang de scheidsrechter op het veld staat, kan er ook na het laatste fluitsignaal een sanctie worden uitgedeeld", stelt oud-scheidsrechter Tim Pots bij Het Laatste Nieuws over de fase met Onyedika. "Hier had de VAR moeten tussenkomen, de middenvinger van Onyedika was duidelijk te zien op televisie. Doordat dit niet is gebeurd, kan de speler ook niet meer geschorst worden. Dat geldt ook voor De Laet."

LEES OOK: Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Onyedika én De Laet moesten rood krijgen ...

Meest recent

'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

21
21
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

17
17
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

21
21
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

9
9
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

11
11
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

125
125
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

46
46
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

90
90
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

65
65
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

85
85
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

78
78
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

301
301
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

62
62
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

301
301
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

279
279
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

222
222
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

176
176
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

202
202
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

205
205
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

259
259
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

129
129
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

149
149
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0

Meer sportnieuws